Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Włodku tablet jest do zamontowania ,ale nikt nie mówi ze w kotłowni. Można go tam zawiesić tak jak zresztą plazmę, lub cokolwiek innego ,ale raczej mało osób decyduje się go tam dać.

Oczywiście, po co go dawać do kotłowni, żeby zarastał kurzem ?

W kotłowni jak potrzebuję coś zmienić to mam panel wykonawczy a tablet mam w domu i żeby coś zmienić czy poprawić nie trzeba właśnie tam biegać.

Im rzadziej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla prowadzenia rankingu potrzebna jest akceptacja innych wyrobów na rynku.

 

Próbowaliśmy opisywać kilka palników, aby była jakas świadomość, to okazało się,że jednego to nie warto kupować, bo ekogroszku już za 5sekund nie będzie (ciekawe co na to CZP01?), palniki obrotowe to też nie, bo komuś się koronki tylko z majtkami kojarzą,.

 

Wywołany - odpowiadam. Może i nie warto jednak ja kupiłem dopiero co w Pancerpolu mniejszy zwykły palnik PPS 25 ze stałą retortą, którym zastąpiłem większego poprzednika PPS-50 ( no tak w drodze eksperymentu). Akurat u mnie taki palnik w ubiegłym roku z ekogroszkiem z KWK Julian a w tym roku ekogroszkiem z bobrka tworzy udana symbiozę. Ekogroszek jak dla mnie pali się b. dobrze. Spokojnie tak szybko ekogroszek nie zniknie z powierzchni ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie tak szybko ekogroszek nie zniknie z powierzchni ziemi.

 

Za 5 sekund z pewnością nie zniknie.

Pod ziemią jest go jednak coraz mniej.

Czy zniknie szybko?

Co dla jednego szybko - dla drugiego może być wolno. Zależy to od bardzo wielu czynników.

Faktem jest jednak, że zużycie roczne ekogroszku systematycznie wzrasta, a jego podaż już zaczyna nie nadążać za tym wzrostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chciał receptę Małego_energetyka na regulację palnika retortowego. Oto ona.

 

Jak użytkownik kotła, nie dysponujący żadną aparaturą pomocniczą, może sobie poradzić z nastawami palnika retortowego? Oto kilka rad praktycznych, aby nieco ułatwić życie palaczy konwencjonalnych kotłów retortowych.

 

http://www.instalator.pl/archi/2011/mi1(149)/30.pdf

http://www.instalator.pl/archi/2011/mi1(149)/31.pdf

 

Zawijan i Zawijan_2 od razu piszę iż nie podejrzewam Was o "małpowanie" i publikowanie czyiś tekstów. Także nie zazdroszczę Wam iż publikujecie w prestiżowym miesięczniku branżowym.

 

 

Bardzo pochwalam Wasze zaangażowanie w przekazywanie WIEDZY innym.

 

 

"poprawiony wpis" Ale kwestie pewnego podejrzenia zasygnalizowanego przez Jareckiego należało by wyjaśnić

 

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej

 

ps.

"orginalny wpis" Ale kwestie pewnego podejrzenia zasygnalizowanego przez Włodka_PID należało by wyjaśnić

 

Chciałbym sprostować moją wypowiedź dotyczącą Włodka_PID. Pomyliłem wypowiedzi. Pamięc już nie ta.

Przepraszam Andrzej

Edytowane przez Andrzej_M_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę tam Jareckiego i Zawijana_2, który tłumaczy ponownie,

że Nela_32 i ja to ta sama osoba.

 

Nigdy tego nie odwołał ani nie przeprosił za chamski język.

Ale dalej nie wiem, o jakie podejrzenia chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tam Jareckiego i Zawijana_2, który tłumaczy ponownie,

że Nela_32 i ja to ta sama osoba.

 

Nigdy tego nie odwołał ani nie przeprosił za chamski język.

Ale dalej nie wiem, o jakie podejrzenia chodzi.

 

Panie Włodku, to raczej chodzi o Jareckiego:

 

"Sądząc po sposobie ostatnich Pana wypowiedzi odnosze bardzo solidne wrażenie,że osoba o nicku młody_energetyk oraz obecna ksywa zawijan2 łączy jedna wspólna cecha= ta sama osoba."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re: Andrzej_M

 

Rozbawiłeś mnie Szanowny Kolego i dobrze, bo niezbyt dobrze się czuję więc odrobina śmiechu nie zaszkodzi. :D:lol2:

 

Tak, jestem (i mam :()mały, średni, duży, młody, stary, jestem też Włodzimierz I.U. ksywa Lenio z Poronienia i co tam jeszcze chcesz.

 

A przy okazji niejako pozwolę sobie poprosić Szanownego Kolegę, aby przeczytał ostatnie zdania z cytowanego artykułu i wszystko będzie jasne. Źródło zostało podane.

 

Jeszcze raz dziękując za szczyptę leku na me bóle pozdrawiam serdecznie zawijan_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...