Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reasumujc - w pumie/cobrze nic sie nie dzieje, mamy jakieś mgliste objetnice, że kiedyś, gdzies, coś tam będzię, może do grudnia, moze pozniej, moze wczesniej, moze coś nowego damy, albo nie damy, a ecoal/bruli po cichutku wprowadza swoje sterowanie do coraz większej liczby producentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wpis razem z Twoim podpisem:

"Jedna rzecz to wiedzieć, co należy robić, ale całkiem inną sprawą jest umieć to zrealizować"

 

stanowią piękną całość podsumowania wypowiedzi Włodka :)

 

Dzięki.

Cierpliwość wynagradza, tylko spokojnie. Włodek_PID zrealizuje Twoje uwagi, jak nie do grudnia to w przyszłym roku.

Szybkość jest złym doradcą, sam w życiu przekonałem

Edytowane przez dino49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się i to dużo, tylko ja bym chciał, aby to już zaczęło powoli wchodzić na rynek.

Co się dzieje, to może Włodek zdradzić - lub nie.

 

Potwierdzam,że problemów dla modeli ślimakowych nie ma.

 

 

A jak wcześniej mówiłem... wybór i demokracja fajna sprawa - byliście na wyborach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale jeżeli brak forum ma być równoznaczny z brakiem wsparcia, to jest to jakaś dziwna opinia.

 

Elektro-Miz nowe softy udostępnia na swojej stronie. O wymianę opinii, uwagi, poprawki się nie martw.

 

 

Wiesz co, jutro sprawdzę jaka jest krawędź zasypu kosza dla modelu 12kW z powiększonym koszem

Sam kocioł ma po poprawkach podstawy obecnie 124cm wysokości razem z króćcem zasilania, dół czopucha tylnego w nim jest obecnie na wysokości 98cm (był na 108cm)

 

No poszedłeś za daleko..... ja się absolutnie nie martwię. To tylko to świadczy że użytkownik nie ma wpływu na to co każesz mu kupić w ciemno !!!

A system Linuks powstał właśnie w taki sposób...... każda kolejna wersja jest tworzona w oparciu o to co wypracują użytkownicy, co poprawia poprzez użytkowanie softu.

A ty nadal otwarcie nie chcesz przyznać, że nie macie wsparcia w postaci Forum dla użytkowników, tylko każesz mi się nie martwić :) nie zauważasz tego , ludzie chcą mieć wpływ na pewne rzeczy. :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poszedłeś za daleko..... ja się absolutnie nie martwię. To tylko to świadczy że użytkownik nie ma wpływu na to co każesz mu kupić w ciemno !!!

A system Linuks powstał właśnie w taki sposób...... każda kolejna wersja jest tworzona w oparciu o to co wypracują użytkownicy, co poprawia poprzez użytkowanie softu.

A ty nadal otwarcie nie chcesz przyznać, że nie macie wsparcia w postaci Forum dla użytkowników, tylko każesz mi się nie martwić :) nie zauważasz tego , ludzie chcą mieć wpływ na pewne rzeczy. :)

pozdrawiam

 

A ja Tobie kolejny raz mówię,że nie korzystasz z tego wyrobu i wsparcia, więc skąd wiesz jak jest?

Skąd wiesz na jakiej podstawie rozwijany jest produkt, jakie są formy kontaktu i czy uwagi klientów/instalatorów są brane pod uwagę czy nie?

 

Pisałem,że na chwilę obecną Elektro-Miz swojego forum nie posiada, ale to w żadnym wypadku nie jest wyznacznikiem tego czy firma oferuje wsparcie produktu.

Bez żartów.

Pisałem także, że informacje i wymiany poglądów są na innych forach, myślę, że Elektro-Miz też to obserwuje.

 

Skoro produkty Elektro-Miz z pid są od 2007roku na rynku to nie zgadzam się,że coś jest robione w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Tobie kolejny raz mówię,że nie korzystasz z tego wyrobu i wsparcia, więc skąd wiesz jak jest?

Skąd wiesz na jakiej podstawie rozwijany jest produkt, jakie są formy kontaktu i czy uwagi klientów/instalatorów są brane pod uwagę czy nie?

 

Pisałem,że na chwilę obecną Elektro-Miz swojego forum nie posiada, ale to w żadnym wypadku nie jest wyznacznikiem tego czy firma oferuje wsparcie produktu.

Bez żartów.

Pisałem także, że informacje i wymiany poglądów są na innych forach, myślę, że Elektro-Miz też to obserwuje.

 

Skoro produkty Elektro-Miz z pid są od 2007roku na rynku to nie zgadzam się,że coś jest robione w ciemno.

 

Słowa, słowa, słowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech sie nie promuje... a pokaże fakty... zwykłe liczby...niech nie broni E-M , a skupi się również na innych opcjach...że E-M stoi w miejscu to kazdy widzi...wiadomo że biznes rzadzi się swoimi prawami, ale jak chce byc słowny to poprostu niech pokaze np skam-p z ecoalaem (ale by było piekne porównanie do ogniwa) każdy wchodzi na stronkę E_S i widzi na bieząco jak się dany kociołek sprawuje. Jarecki uprawia pewną żonglerkę którą tu na forum dobrze widac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech sie nie promuje... a pokaże fakty... zwykłe liczby...niech nie broni E-M , a skupi się również na innych opcjach...że E-M stoi w miejscu to kazdy widzi...wiadomo że biznes rzadzi się swoimi prawami, ale jak chce byc słowny to poprostu niech pokaze np skam-p z ecoalaem (ale by było piekne porównanie do ogniwa) każdy wchodzi na stronkę E_S i widzi na bieząco jak się dany kociołek sprawuje. Jarecki uprawia pewną żonglerkę którą tu na forum dobrze widac!!

 

Jak się pisze bzdury o pumie czy cobrze to reaguję. Tym bardziej jak ktoś pisze a nie użytkuje.

Nie wiesz co jest robione w pumie czy cobrze a piszesz,że stoi w miejscu, w podobnym tonie wypowiedziałeś się o RT09pid a to też nie prawda,że ten sterownik stoi w miejscu.

 

Co jest robione, to może lub nie wyjaśnić Włodek, ja tego nie robię.

 

Jak ktoś chce ecoal czy Bruli, to może taki sterownik wybrać. Wówczas może też zapisać się na forum producenta tego sterownika

i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...