Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak mówiłem jeden wyraz LUB przez ten wyraz prawie rząd upadł!!!! poza tym chcesz porównac ognika czy tatarka do pumy?? ok, no problem, twoja sprawa

 

Słuchaj napisałeś, że na stronie Sekom już nie ma sterownika RT09pid, jak wszyscy widzą na stronie Sekom sterownik JEST.

 

Napisałeś:

Taaaaak a to dlaczego firma sekom-łucki nie sprzedaje już kotłów z RT09??? Dlaczego nie ma ich na stonie producenta kotłów???

 

Więc nalezy się chyba do jasnej cholery jakies słowo przepraszam a nie szukanie słówek typu lub, ale czy aż.

Masz na tyle cywilnej odwagi i przyzwoitości, aby przeprosić za rozsiewanie nieprawdziwych informacji?

 

Gdzie porównuję ognika czy rt09pid do cobry czy pumy?, równiez każdy na stronie widzi,że do cobry jest dopłata.

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy.... kolega będzie miał dziecko ale kurcze nie wie , bedzie miał z żoną LUB kochanką...

 

Sam sobie wystawiasz świadectwo, każdy widzi,że RT09pid jest dostępny.

 

Potwierdził to także Karoka.

 

Możemy także publicznie to udowodnić, kup od mojej osoby RT09pid, podam Ci zaraz numer konta, jak prześlesz jeszcze dzisiaj potwierdzenie, to jutro go do Ciebie wyślę. Taki dowód będzie chyba już 100%? Czy jeszcze coś wymyślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarecki79 masz problem z interpretacją znaczenia słów? czy nieprawda znaczy to samo co krytyka????

 

Krytyka jest dobra, jak masz z produktem doświadczenie, użytkujesz go. Jak piszesz coś o produkcie, którego nie używasz, nie znasz -to jest to dla mnie kłamstwo.

Możesz to jednak nazywać krytyką.

 

Do krytyki to mam np. prawo mówiąc, że upgrade bruli jest dużo bardziej skomplikowany jak przy Cobrze. Mam do tego prawo, bo taką procedurę na obu sterowaniach przeprowadzałem. Mam tez prawo mówić,że cieszy mnie, że producent ma zamiar to zmienić. Jak mówiłem jest wybór i ostatecznie to odbiorca podejmuje decyzję, czy chce taki sterownik czy inny.

 

ps. wyraźnie jednak podkreślam,że to są jedyne sterowniki na rynku dające możliwość upgradu w domu. Za to należą się obu firmom ukłony. A nasze wpisy na forum powinny obu producentów mobilizować do dalszej pracy nad wyrobami w taki czy inny sposób.

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poszedłeś za daleko..... ja się absolutnie nie martwię. To tylko to świadczy że użytkownik nie ma wpływu na to co każesz mu kupić w ciemno !!!

A system Linuks powstał właśnie w taki sposób...... każda kolejna wersja jest tworzona w oparciu o to co wypracują użytkownicy, co poprawia poprzez użytkowanie softu.

A ty nadal otwarcie nie chcesz przyznać, że nie macie wsparcia w postaci Forum dla użytkowników, tylko każesz mi się nie martwić :) nie zauważasz tego , ludzie chcą mieć wpływ na pewne rzeczy. :)

pozdrawiam

 

Przecież jest forum. Tutaj. I jest wsparcie. Czego jeszcze chcesz?

My robimy sterowniki, nie zajmujemy się forum. Zajmujemy się

elektroniką i sterowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka jest dobra, jak masz z produktem doświadczenie, użytkujesz go. Jak piszesz coś o produkcie, którego nie używasz, nie znasz -to jest to dla mnie kłamstwo.

Możesz to jednak nazywać krytyką.

 

Do krytyki to mam np. prawo mówiąc, że upgrade bruli jest dużo bardziej skomplikowany jak przy Cobrze. Mam do tego prawo, bo taką procedurę na obu sterowaniach przeprowadzałem. Mam tez prawo mówić,że cieszy mnie, że producent ma zamiar to zmienić. Jak mówiłem jest wybór i ostatecznie to odbiorca podejmuje decyzję, czy chce taki sterownik czy inny.

 

ps. wyraźnie jednak podkreślam,że to są jedyne sterowniki na rynku dające możliwość upgradu w domu. Za to należą się obu firmom ukłony. A nasze wpisy na forum powinny obu producentów mobilizować do dalszej pracy nad wyrobami w taki czy inny sposób.

 

Ja nie wypowiadam się o sterowniku PUMA, Cobra czy inne zwierze..... jak te sterowniki działają itp.

Chodzi mi o podejście firm produkujących sterowniki do klienta..... a do tego przyznasz nie potrzeba mieć jakiejś tajemnej wiedzy, tylko wystarczy być bacznym obserwatorem i wyciągać wnioski.

 

Zawijan zorganizował spotkanie w IChPW, zaprosił ludzi, mógł przyjechać kto tylko chciał - Ty z tego nie skorzystałeś.... Byli przedstawiciele Elektro-Systemu, były dyskusje, rozmowy. Są dostępne rzetelne wyniki z badań kotła OE, jest dostęp do stron na których użytkownicy mogą się wymieniać doświadczenia i za pośrednictwem których mają wpływ np. na soft sterownika, jest coś - w mniejszym lub większym stopniu - co zwie się know-how. To właśnie do mnie przemawia.

Natomiast Ty za każdym razem gdy nowy użytkownik tego Forum poszukujący kotła zapyta o kocioł "w ciemno" proponujesz Skampa. I w sumie to ja to rozumiem, tylko przy okazji nie przedstawiaj innych produktów w taki sposób że są one złe, a tylko Twój jest najlepszy - bo najlepszy nie jest. Można obiektywnie powiedzieć, że aktualnie na polskim rynku jest kilka dobrych kotłów. Mówię to jako użytkownik OE+.

 

Nie będę już więcej z Tobą dyskutował bo to mija się z celem: nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytania, skupiasz się na tym co ja mówię, przeinaczasz sens moich wypowiedzi bo tak ci jest wygodnie. Czas pokaże który produkt jest lepszy, lepiej się sprzedaje, ma lepsze wsparcie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże który produkt jest lepszy, lepiej się sprzedaje, ma lepsze wsparcie itp.

Owego czasu gdzieś to samo napisałem, że czas pokaże.

To że się coś lepiej lub gorzej sprzedaje akurat nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem co do jakości.

Wsparcie bardzo dobre do sterowania ale o serwisie samego kotła nie wiele się pisze.

Pożyjemy-zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...