Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jarecki

2. na budowie sie nie grzeje

3. haaaalo, 21 wiek zaczal sie 10 lat temu. W pracy nie ma ani jednego kompa z drukarka, zaden znajomy nie ma??? (cholera, moze by tak pieprznac to wszystko i wyjechac w te Bieszczady?)

5. Zaistalowal sam kociol a nie moze sobie poradzic z wydrukowaniem paru kartek ze strony webowej. Biedaczek. Darase, ustosunkujesz sie? :)

 

Jarecki, jestes czasami niereformowalny :)

 

Minertu, masz racje, jest w cholere 'instalatorow' i 'fachowcow' tylko co to ma do braku papierowej instrukcji? Trzeba wybierac takiego, ktory wie co robi. Bo skoro nie pofatyguje sie nawet, zeby zapoznac sie z dokumentacja urzadzenia, ktore montuje to moze nie warto go wynajmowac. Na naiwnosc, glupote i lenistwo lekarstwa nie wynaleziono i jeszcze dluuugo to nie nastapi.

dobra, jak koncze o przewadze instrukcji papierowej nad elektroniczna :))

milego lykendu zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki... a ty już nie masz się czego czepiac???pisze adres netowy i czesc...znac to się MUSI instalator... a Użytkownik jak będzie chciał to sie zapozna...(albo i nie) swoja drogą pierwsza rzecza jak cos kupuje to wywalam instrukcje :) a jak coś nie wiem precyzuje zdanie i... wujek google

 

 

o patrz tu ludzie mają problemy...

witam to mój pierwszy post. BYŁEM ( HURA !!!!!!!!!!!!!!!!_) "szczęśliwym" posiadaczem XXXXX. miałem go dwa sezony a on zdążył: zaczął ciec, wymieniałem ślimak, i parę razy czyściłem kotłownie z sadzy bo podajnik wywalił cały podajnik do komory spalania. wymieniłem piec i jak na razie jest w porządku nawet zawleczka nie poszła. a paliwo to samo te same parametry nawet wymiennik żeliwny tego samego producenta ale jakos inaczej działają.
Edytowane przez Piotrek42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki

2. na budowie sie nie grzeje

3. haaaalo, 21 wiek zaczal sie 10 lat temu. W pracy nie ma ani jednego kompa z drukarka, zaden znajomy nie ma??? (cholera, moze by tak pieprznac to wszystko i wyjechac w te Bieszczady?)

 

.

 

Byś się zdziwił, ile domów w budowie jest ogrzewanych jeden sezon zanim ktoś się wprowadza

Andrew jak długo grzałeś dom zanim się wprowadziłeś?

 

Będziesz bronił braku instrukcji jak niepodległości, to już wiem.

Pewnie wszyscy producenci powinni zacząć wprowadzać takie praktyki- szukaj sobie Panie w necie, jak Pan netu nie masz, to do kolegi albo w pracy niech sobie Pan skorzysta.

 

Ja mówię co można poprawić, Ty się upierasz,że instrukcji nie potrzeba.

Ja dziękuję, bo Twoją opinię znam i czekam na zdanie osoby postronnej....

 

Z ciekawością poznam także opinię p.Zawijana, jak to ma być, uważa Pan, że instrukcja papierowa dla nowego użytkownika jest całkowicie zbędna?

Widzę,że sami fachowcy kupują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś się zdziwił, ile domów w budowie jest ogrzewanych jeden sezon zanim ktoś się wprowadza

Andrew jak długo grzałeś dom zanim się wprowadziłeś?

 

Cały poprzedni sezon, od listopada do kwietnia. I potwierdzam, że do instrukcji papierowej Pumy zaglądałem nie raz, jak również do elektronicznej. Gdyby była tylko elektroniczna to nie stanowiłoby to żadnego problemu. Najlepiej gdy są obie.

Edytowane przez andrew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Minerta, dobry sprzedawca dba o swojego klienta np. żeby polecił go komuś innemu, świetnie to załatwił Jarecki dając skróconą instrukcję, to jest dobre podejście do klienta. W tym eCoalu to nie ma czego ustawiać, napisałem wcześniej jak w kilku krokach uruchomić piec dziecinada pewnie mój syn poradziłby sobie ;) żeby nie trick z wejściem do menu i trick z ustawieniem tem. C.O. to byłoby super, to powinno być zmienione chociaż z drugiej strony tricki są zabezpieczeniem przed dziećmi. Polecam naśladować kolegę Jareckiego, krótka instrukcja i szafa gra.

To sprzedawcy zależy na kupującym a nie odwrotnie :) takie moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=

...

 

A wzrost liczby nie świadczy o skali, bo nie wiesz jaka jest ogólna skala sprzedaży w stosunku do wzrostu liczby pokazywanych sterowników :)

Zawijan pisze o tysiącach rocznie a przybywa ile?[/quote]

 

 

 

 

Jarecki nie zapominaj ze wcześniejsze wersje sterownika nie wszystkie miały możliwość podłączenia netu. Ja niestety posiadam taka wersje, bo nikt przy kupnie nie powiadomił mnie w sklepie internetowym, ze ten ster tej możliwości nie ma.W planie jednak mam zmodernizowanie sterownika bo opcja internetu jest dla mnie przydatna. Zmierzam do tego ze jest pewnie więcej takich osób jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...