Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zgadzam się z Tobą że latwiej

ale najpierw musielibyśmy wykopywać wszystkich którzy zadają pytania wiedząc że są już podane odpowiedzi-

musimy z tym żyć i starać się sami trzymać poziom dyskusji.

ja zauważyłem pewną cykliczność- w tygodniu jest dyskusja bardziej lub mniej merytoryczna a na weekend albo rozluźnienie jak dzisiaj albo wojenka jakaś

jeśli sami dbać będziemy by nie przegiąć to będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie

i TAM wtedy wkracza admin i inteligent zostaje a Ciebie ganią lub banują

a tutaj piszesz bardziej koślawo ale piszesz.

nieistotne

taka formuła tego forum i pozwolono na taki sposób prowadzenia dyskusji i myślę że zmiana mogłaby tylko zaszkodzić

mogę się mylić oczywiście

a w temacie klasyki i staroci to w TV jest obcy 4 więc spadam bo przy tym się dobrze zasypia.

do jutra Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy user i tak nie czyta tylko pyta więc sprzątanie to zbytek porządku gdyż i tak nikt albo prawie nikt się nie pokusi użyć wyszukiwarki tylko pyta.

owszem może i dobrze byłoby prowadzić wątki tematyczne ale ile ich będzie???

nawet jeśłi ktoś założ to pojawia się 20 podobnie brzmiących z powodu lenistwa

I to już mnie czasami wpieniać zaczyna, wpada gościu nie zadając sobie trudu żeby czasami dwie strony wstecz poczytać a jak mu podasz nawet pod nos link to zaraz wyzywa że forum do d... i że cwaniak albo i cham jesteś bo mu na tacy nie podałeś. Ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już z nami Plakami jest że tak źle i tak niedobrze

dasz mu pod nos to się obrazi że tak blisko podałeś:bash:

 

może trochę nie na temat będzie ponieważ wrócę na sekundę do Sadpalu- ktoś pisał że sypie do zasobnika a nie na palnik bezpośrednio

odradzam i jeszcze raz odradzam- przeczytać instrukcje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tam wyraźnie stoi że działa żrąco na metal dlatego do sypania dają miarkę plastikową

zatem sypać na palnik a wlaściwie na żar bezpośrednio a nie do pojemnika z eko

No chyba że się planuje szybką wymianę na nowy albo zrobienie mega durszlaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@suspenser co to za offtopy to jest wątek o piecach na ekogroszek a nie o buforach i tam powinieneś to zamiescić ;).

Dodam tylko, że ja osobiście mam podobne preferencje, ale mimo wszystko stawiam na produkt made in poland:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suspenser co to za offtopy to jest wątek o piecach na ekogroszek a nie o buforach i tam powinieneś to zamiescić ;).

Dodam tylko, że ja osobiście mam podobne preferencje, ale mimo wszystko stawiam na produkt made in poland:

 

Bufory są częścią instalacji grzewczej i nie ma tu żadnego OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...