Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Danekspol

 

 

Już samo to że coś ciężko ci uzyskać odpowiedź na temat tego kotła powinno ci dać do myślenia. Wybieraj to o czym możesz poczytać w czasie dyskusji użytkowników danych kotłów. To jest największa wiedza o danym kotle.

Już wiele razy było pisane że sprzedawca będzie chciał ci sprzedać ten na którym więcej zarobi, a im większy tym dla niego lepiej.

Masz możliwość wybierać w tym co kiedyś było używane ( np. Syrena 102) a tym co jest najnowsze (a tu już nie będzie przykładu :) )

Twój wybór czy chcesz spalać i spać przy piecu, czy siedzieć w fotelu, popijać browara i wiedzieć co się dzieje w kotłowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście mocno stronniczy.

 

Produkty tego producenta sa oferowane m.in. przez firmę Metrixab, a więc dostawcę dmuchaw do firmy Ogniwo dla potrzeb palników brucer czy burner

Firma Metrix oferuje także wyroby produkowane przez Elektro-System, producenta Bruli oraz eCoala tj. sterowniki typu Uran

 

Producent działa od wielu lat a menuet należy zdecydowanie do czołówki rynkowej sterowników dwustanowych.

Można z niego pociągnąć panel sterowniczy do pokoju.

 

Nie znam co prawda jego konstrukcji wymiennika kotła i nie wiem jaki konkretnie palnik jest oferowany. Możliwe,że są to modele pancerpola, więc albo klasyczny na ekogroszek albo obrotowy miałowo-groszkowy. Pod względem paliw obrotówka spala podobne paliwa jak brucer.

 

Kocioł jak kocioł- kolejny do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie.Proponuję taki temat na niedzielne popołudnie Co myślicie o wszelkim rodzaju eko.Ja staram się żyć zgodnie z naturą.Wiem,że brzmi to jak banał.

Dwa lata temu wybudowałem ekologiczną oczyszczalnię ścieków.I co z tego jak reszta wioski,około 60 rodzin,spuszcza ścieki bazpośrednio do jeziora.

W zeszłym roku kupiłem ekopiec na ekogroszek.I co z tego,jak większość moich sąsiadów pali w swoich śmieciuchach śmieci.Folia,papa,pety to ich podstawowy opał.Rozmawiałem ta ten temat z burnistrzem.Powiedział mi,jak cię stać to sobie kupuj ekourządzenia.On ma to głęboko w d...e.Jeszcze jeden przykład.Mój syn zapisał się do WWF.Naiwny chciał ratować zwierzęta.Po roku pisze do mnieTato, to jest największa hipokryzja z jaką się spotkałem.Im nie zależy na ratowaniu zagrożonych gatunków zwierząt tylko na kasie.Szkoda chłopaka.taki zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto to mowi????:lol2: my nie polecamy SWOICH wyrobów na forum!!!

Co racja to racja.

Ja bynajmniej nie mam w swoim kłopotów z wentylatorem, nie muszę przysłaniać, redukować itp.

Chciałem piecyk który by sam siebie obsłużył (czytaj :palił) bo ja się na tym nie znam, i on to robi. Wiadomo że jakieś pytania zawsze są, bo człowiek jest ciekawy, ale ja nigdy nie paliłem wcześniej w takim piecu na węgiel i dlatego jestem na tym i innym forum aby to wyczytać i się czegoś nauczyć.

Jeżeli ktoś się pyta jak to jest, to w miarę tego co wiem i znam już z własnego doświadczenia odpowiadam.

 

I gdzie tu moja stronniczość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki bedzie najlepszy kociol dla domku 110m2 - ktory w tym roku zaczne budowac - dom bedzie disyc siepły, okolo 60kW/m2 na rok- nie chce podłogówki... kociol mialby byc z podajnikiem, dla CO i CWU - i jakie moze byc zuzycie ekogroszku na sezon ... ??

aa dobrze jakby kociol spalal ekogroszek, mial ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...