Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak jak pisałem nie raz co do wyborów porozmawiamy za lat kilka.

Ja jako człowiek któremu się wydaje że jest jeszcze o zdrowych zmysłach nikomu nie powiem i nie powiedziałem że kocioł który jest w sprzedaży od roku czy półtora roku to bardzo dobry czy najlepszy kocioł. nie dotyczy to tylko tego modelu. Pytają czasami ludzie o Sztokera i nikomu nie powiedziałem że to najlepszy kocioł bo po prostu musiałbym być stuknięty albo bardzo chcieć zarobić.

Niektórzy przekonali się co mówię. Opinie użytkowników są na razie pozytywne ale czy to dobry kocioł to powiem panu za jakieś 8 może 10 lat, czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nie raz co do wyborów porozmawiamy za lat kilka.

Ja jako człowiek któremu się wydaje że jest jeszcze o zdrowych zmysłach nikomu nie powiem i nie powiedziałem że kocioł który jest w sprzedaży od roku czy półtora roku to bardzo dobry czy najlepszy kocioł. nie dotyczy to tylko tego modelu. Pytają czasami ludzie o Sztokera i nikomu nie powiedziałem że to najlepszy kocioł bo po prostu musiałbym być stuknięty albo bardzo chcieć zarobić.

Niektórzy przekonali się co mówię. Opinie użytkowników są na razie pozytywne ale czy to dobry kocioł to powiem panu za jakieś 8 może 10 lat, czas pokaże.

Za 8-10 lat nie będziemy ogrzewać się węglem. Czym? Tego jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu ludzi to kupiło to wiadomo bo widać to na mapce, ilu się jeszcze nie podłączyło to tego nie wiadomo. Ale zawsze znajdzie się jakaś osoba niezadowolona która będzie krzyczeć. Ale jak to się odnosi do reszty? Oni nie psioczą i nie oczerniają, tylko pytają i starają się to zrozumieć i zastosować. Gdzie znajdziesz takiego producenta sterownika który słucha jakie są ewentualne niedogodności i propozycje i je wprowadza dodatkowymi softami i to za darmo? Ja jestem zadowolony tak ze sterownika jak i z pieca. Kupisz coś innego i co dalej? Zostajesz na lodzie z tym co trafiłeś. Dobre czy nie dobre? Kupiłeś i do widzenia, a tu masz wsparcie. Ja w największe mrozy (-22 -25) spalałem około 40-45kg na 310m2 plus 6 dorosłych osób i 3 dzieci. Wszystko to widoczne na wykresach. Bez ukrywania. Palę dopiero 3 miesiące i się uczę. Ale nie narzekam i nie obrażam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...