Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty leniu.Zajrzałbyś chociaż na http://forum.muratordom.pl/showthread.php?199624-Weekendowe-pogaduchy&p=5274559#post5274559

Nawet Aga się tam pokazała.[ATTACH=CONFIG]106845[/ATTACH]

Oj tam, oj tam zagadałem się z jednym fanatykiem od prądu i tak trwa to prawie od rana. Timon też próbował coś mu wyjaśnić ale szkoda gadać.

My od węgla to neandertalczyki z ciemnogrodu i jest tylko jeden słuszny nośnik energii to takie krótkie streszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem elektrykiem ,to mogę mu od razu powiedzieć,że ogrzewanie elektryczne jest nieopłacalne .

 

 

to dawaj śmiało wesprzyj stado neandertalczyków w walce z oświeconymi:lol2:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?199539-Odwieczny-problem-jakie-ogrzewanie

 

ciekawie się robi od 3 strony chyba ale jak chcesz czytaj całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj śmiało wesprzyj stado neandertalczyków w walce z oświeconymi:lol2:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?199539-Odwieczny-problem-jakie-ogrzewanie

 

ciekawie się robi od 3 strony chyba ale jak chcesz czytaj całość

Przeczytałem.Szkoda czasu.Dziwię się,że Wy go marnujecie.Lepiej byście jakiś dowcip napisali.

Ps.czytaliście o autach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sam zdecydować

weź pod uwagę gabaryty czyszczenie pojemność zasobnika kolor:no: no jeśli się liczy dla Ciebie

To jak z autem każdy dobiera pod siebie

tylko pamiętaj że to wybór na więcej niż rok czy dwa lata

Spytaj mojej żony jakie mamy auto,to odpowie,że czerwone.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sam zdecydować

weź pod uwagę gabaryty czyszczenie pojemność zasobnika kolor:no: no jeśli się liczy dla Ciebie

To jak z autem każdy dobiera pod siebie

tylko pamiętaj że to wybór na więcej niż rok czy dwa lata

dla mnie jak dla każdego liczy się niezawodność i co z tym związane jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przeczytałem sporo stron tego forum i trudno nie zauważyć że istnieje tu kilku - może kilkunastu stałych bywalców preferujących określony produkt:). Wśród nich widze Ogniwo Eko plus , RBR Ekouniwersal i SKAMP-p . O tym że sterownik będe miał ecoala to już zdecydowałem. Trudno mi jednak jest z tych wszystkich postów zebrać do kupy konkrety o poszczególnych kotłach więc pozwolę sobie wpisac prośbę następującej postaci:

 

Czy ktoś ze znawców tematu jest mi w stanie w kilku-kilkunastu podpunktach rzeczowo podać zalety i wady wyżej wymienionych? Wiem że wiele tego było - ale nigdzie nie ma takich konkretów jak np nie wiem grubość blachy , jakoś podajnika, łatwość czyszczenia itp . Jestem w tym nowicjuszem więc nie wiem zbytnio nawet o co pytać. Szukałem troche na temat producentów i chyba np ten RBR jest robiony przez jakąś małą firmę, trudno powiedzieć czy doświadczoną, ogniwo to chyba duży producent -pytanie czy nie ma tu masówki..... Proszę o takie mocne konkrety gdyż musze kupić kocioł w ciągu najbliższych 2-3 tygodni....

 

Z której Wysokiej piszesz? Niedaleko jednej w wlkp jest kolega markon2 posiadający od ok.2m-cy Skam-Pa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...