Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

o to chodziło?? http://www.heiztechnik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35&Itemid=84&lang=pl

bo chyba nie o pracę mojego kotła on-line?? :D

Właśnie o to.Producent kotła i sterownika pomogli mi i nie musieli do mnie jechać, pooglądali na żywo:D

Obsługa z zapisanymi danymi na temat spalania i grzania 24h/dobę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a nie, nie. Nie kręcą mnie takie zabawki. Nie mam na to czau ani ochoty. Jak coś to zapraszam do siebie. Siądziemy przy piecyku, popatrzymy, podyskutujemy...flaszeczke zrobimy :D

Powiem ci że do póki nie podłączyłem to też miałem mieszane uczucia. Czasu jeszcze mniej potrzebujesz.

Co do końcowej części wpisu to czemu nie ale do zbyszka już od listopada jadę ale dojadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionan a jaki masz tam sterowniczek bo z tego co piszą na stronie to dość funkcjonalny, nawet sterowaniem zaworem jak dobrze doczytałem.

 

ich nazwa to HTtronic 500, a inna nazwa to chyba Menuet. Dość fajny i prosty. Do tego pogodówka, ale jeszcze nie podłączona (zrobi się po elewacji). Choc nie do końca jestem przekonany, czy przy samej podłogówce pogodówka ma większy sens.

Darase, mam nadzieję, ze nie zmienią :)

 

sterownik http://www.foster-pleszew.com.pl/index.php?navi=inv&cid=0&pid=28

Edytowane przez pionan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...