Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No fakt posyspał się troche wątek o kotłach. No to mały powrót. Ja swój juz zakupiłem. Po wielu konsultacjach ze specami od CO i wsparciu szacownego grona z forum :) padło jednak na Ogniwo Eko + . Problem z kolankami też rozwiązałe......... banalne wystarczyło obrócić piec tyłem do komina a nie bokiem. Podobna szerokość (nawet mniejsza) i bezpośredni wlot do komina. Zobaczymy czy wybór będzie dobry:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No fakt posyspał się troche wątek o kotłach. No to mały powrót. Ja swój juz zakupiłem. Po wielu konsultacjach ze specami od CO i wsparciu szacownego grona z forum :) padło jednak na Ogniwo Eko + . Problem z kolankami też rozwiązałe......... banalne wystarczyło obrócić piec tyłem do komina a nie bokiem. Podobna szerokość (nawet mniejsza) i bezpośredni wlot do komina. Zobaczymy czy wybór będzie dobry:)

Będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam,że wygląd jest ważny dla niektórych ale kotła na plecach się nie nosi,tym wyglądem domu nie ogrzejesz.

Kocioł ma mieć sprawność i efektywność.

LAZAR był na mojej liście kiedy wybierałem kocioł.Cena odstraszyła,warunki gwarancji mi nie odpowiadały.

Spodobało mi się OE z sterowaniem eCoal.pl i to za jego sprawą oraz palnika żeliwnego jego wybrałem.

Pracuje już drugi sezon z powodzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy, że co??? że jak ktoś nie ma kominka z PW to już ciepło mieć nie może???
Moje zdanie jest takie że może.

Lecz z płaszczem dla mnie jest wygodniej bo całe ciepło łapie do bufora rozdzielając tam gdzie jest potrzeba podniesienia temperatury, a przy powietrzu jak napalisz to wykorzystujesz od razu i masz gorąco bez możliwości łapania nadwyżek. I ja nie słyszę wentylatora z rur przesyłających to powietrze.

Ale to jest tylko moje zdanie a ty możesz się z tym nie zgadzać co całkowicie jest dla mnie zrozumiałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, nie o to mi chodziło,

jakiś młody forowicz przyczta takiego posta, a jak sie trafi jeszcze taki, który nigdy w domku nie mieszkał i w piecu nie palił, to po takim poście

 

No i w takich przypadkach świetnie sprawdza się kominek z płaszczem - wieje jak diabli a ja w domu mam w tej chwili 24,8 stopnia :) a piec robi tylko dla CWU .

 

pomyśli, że jak nie zainstaluje kominka (obojetnie czy z PW czy bez) to już nigdy ciepło miec nie będzie.

 

Oczywiście z tym co napisałeś się zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...