Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy Ty też jesteś nie rozwojowy ?

eCoal.pl jest a wymusili to na firmie E-S użytkownicy bo chcieli posiedzieć przy kotle i być lepszym.

Dostaną tę możliwość tylko oby nie zamieszkali w kotłowni.

 

Minertu, przecież dostali tą możliwość nie dlatego, że prosili, tylko

dlatego, że chcieli zwracać kotły. Bądźmy rozsądni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Minertu

dobrze że jest zamieszanie

dowiedzieliśmy się że są plany na coś nowego pogdybamy sobie cóż to będzie troszkę jeden drugiego za język pociągnie i tak przetrwamy martwy okres beznadziejnego ciepła za oknem który nie pozwala nam się wykazać tym co się w naszych kotłowniach bądź telefonach dzieje:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minertu

dobrze że jest zamieszanie

dowiedzieliśmy się że są plany na coś nowego pogdybamy sobie cóż to będzie troszkę jeden drugiego za język pociągnie i tak przetrwamy martwy okres beznadziejnego ciepła za oknem który nie pozwala nam się wykazać tym co się w naszych kotłowniach bądź telefonach dzieje:p

Jest zamieszanie a mogło być zaskoczenie :)

W sumie i tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe. Już zadziwiliście cały Wszechświat.

 

Przesadzasz.

Jak na razie - tylko jednego Supermena.

Będziemy się jednak starać. Obiecuję.

 

A co Ty robisz nowego? Może się pochwal. Masz czym?

Wszechświat jeszcze wiele jest w stanie przyjąć. Starczy miejsca i dla Ciebie. Niestety - będziesz na drugim miejscu dopiero. Chyba, że Cię jeszcze ktoś przegoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz.

Jak na razie - tylko jednego Supermena.

Będziemy się jednak starać. Obiecuję.

 

A co Ty robisz nowego? Może się pochwal. Masz czym?

Wszechświat jeszcze wiele jest w stanie przyjąć. Starczy miejsca i dla Ciebie. Niestety - będziesz na drugim miejscu dopiero. Chyba, że Cię jeszcze ktoś przegoni.

 

Kto wie, co będzie jutro? Patrzę na życie z dystansem... I niczym się nie chwalę.

Uważam, że moje osiągnięcia są tylko w małej części moją zasługą. Wiele zawdzięczam

innym osobom - rodzicom, współpracownikom, a także zdolnościom, które przecież

są nam dane...

 

Gdybym Cię nie znał, pomyślałbym, że rozmawiam z 12-latkiem... Po co się chełpić

czymś, czego nie ma? Lub czymś, co dopiero powstanie? Masz niską samoocenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się chełpić czymś, czego nie ma? Lub czymś, co dopiero powstanie?

 

Ależ TO już jest!

 

A ponieważ jestem w dobrym nastroju - daruję Ci tego 12-latka i tę niską samoocenę. Borykaj się z tym sam.

 

A co będzie jutro - to ja wiem. Jutro - wygram. Znaczy - MY wygramy. Patrzę na to z krótkim dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ZawiJan pisze, że "zdążą na czas" i ten czas to nie prędzej niż kilka tygodni to znaczy, że ocena uzytkowników pojawi się około października. W takim razie zgodnie z tym co pisze minertu warto dać sobie spokój - na razie.

 

A po co Ci teraz?

Przecież i tak wszyscy będziecie teraz pracować w podtrzymaniu. Do tego niepotrzebne żadne specjalne sterowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje mój post napisany w innym temacie, bo drażę temat już od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć rozwiązania, a czas do zakupu pieca z sterownikiem powoli się zbliża.

Odnośnie samego sterownika ecoal też wydaje mi się że do ogrzewania tylko podłogowego za bardzo się nie nadaje (brakuje mu obsługi zaworu 3D/4D, pompa mieszająca nie jest w stanie zwłaszcza w okresach jesienno/wiosennych zmniejszyć temperaturę zasilania tak aby się nie ugotować w domu, a zamontowanie ręcznie sterowanego zaworu 3D/4D lub mieszacza w rozdzielaczu od podłogówki mija się z celem bo sterownik traci swoje zdalne możliwości sterowania temperaturą w domu. Może ktoś montował już ecoala w domu gdzie jest tylko podłogówka i ma jakieś rozwiązanie tego problemu?

Może nowa konstrukcja ecoala poradzi sobie z tym problemem lub w międzyczasie konkurencja z cobrą i pumą dorobi złącze internetowe i wyprzedzi konkurencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ TO już jest!

 

A ponieważ jestem w dobrym nastroju - daruję Ci tego 12-latka i tę niską samoocenę. Borykaj się z tym sam.

 

A co będzie jutro - to ja wiem. Jutro - wygram. Znaczy - MY wygramy. Patrzę na to z krótkim dystansem.

 

W takim razie - powodzenia! Trzymam kciuki. Życie przyzwyczaiło mnie

do faktu, że nie jestem ani najpiękniejszy, ani najlepszy...:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...