Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Włodku, to ma drugorzędne znaczenie.

tj. wielkość.

 

Ważna jest funkcjonalność, ważny niski poziom awaryjności, ważne zadowolenie użytkownika.

Co to ma za znaczenie,że płyta główna jest duża, że użyto takich a nie innych podzespołów, to ma przecież działać.

 

Całą resztę (obudowę) można schować i nie ma to większego znaczenia. Przynajmniej nie zauważam, aby to komuś przeszkadzało.

 

Jakie jest Twoje zdanie na temat obecnej oferty Tech-a?

Miałeś Włodku okazję zobaczyć w zeszłym tygodniu ten film na tvn turbo?

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co do obudowy, to to wielgaśne plastikowe pudło chowane za kotłem (gdzie się dodatkowo prosi, aby zostawić trochę miejsca na obsługę..), które można kupić prawie w każdej Castoramie jakoś mnie bardziej nie przekonuje. Zastosowany wyświetlacz 2x16znaków też do czytelnych nie należy. Czytelność wzrasta dopiero po podłączeniu do neta, ale czy to znaczy, że każdy na budowę ma na siłę zakładać neta, płacić abonament i koniecznie posiadać telefon z androidem, aby mieć czytelną obsługę?

Ja to widzę trochę inaczej.

 

Masz jednak prawo do własnego zdania.

 

Moim zdaniem taka czy inna obudowa nie gra roli w działaniu sterownika i nawet to wielkie pudło można schować i nikogo nie będzie razić.

 

Jakby jednak kolorowy wyświetlacz nie był taki czytelny i fajny, to nikt inny by się na takie rozwiązanie nie decydował.

 

Co do Tech-a, to fakt jest taki,że ma największy kawałek tortu na rynku i cały przekrój wyrobów od tych tanich po drogie.

W ubiegłym tygodniu można było na turbo zobaczyć jak wygląda obecnie ich zaplecze i musi to robić wrażenie.

Inne firmy mają co do nich nadrabiać. Zobacz na cały przekrój dostępnych opcji.

Czy sterowniki kupuje się ze względu na wyświetlacz czy ze względu na to jak pracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest masa kotłów z sterowaniem eco max 800 i jakoś nikomu to "pudło" z tyłu kotła nie przeszkadza.

Kotły skam-p tez wyszły jak z bruli.pl i eCoal.pl i też to nikomu nie przeszkadza więc nie wiem o co chodzi?

A co by było gdyby bruli.pl i eCoal.pl miał kolorowy wyświetlacz?

Wtedy to już na pewno nie było by na nie bata?

To może załatwimy kolorowy wyświetlacz tylko do czego mieli byście się wtedy doczepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyświetlacz kompletnie nie ma znaczenia nim domu nie ogrzeję.

 

Wydawało mi się, że chciałeś zapytać o coś innego.

 

Masz rację wyświetlacz nie grzeje. Uważam, że powinien być jednak czytelny, obecne targi pokazują, że producenci zaczynają przykładać wagę do wyświetlanych komunikatów. Sterowniki się rozbudowują, rośnie liczba funkcji, ważne, aby to dobrze obsługiwać.

 

Nie wiem też o co Ci znowu chodzi z obudową, napisałem chyba jasno i wyraźnie, że:

Moim zdaniem taka czy inna obudowa nie gra roli w działaniu sterownika i nawet to wielkie pudło można schować i nikogo nie będzie razić.

 

Ważna jest funkcjonalność, ważny niski poziom awaryjności, ważne zadowolenie użytkownika.

Co to ma za znaczenie,że płyta główna jest duża, że użyto takich a nie innych podzespołów, to ma przecież działać.

 

Całą resztę (obudowę) można schować i nie ma to większego znaczenia. Przynajmniej nie zauważam, aby to komuś przeszkadzało.

 

Z tym czepianiem to raczej nie do mnie te uwagi proszę kierować!

 

Takich rozwiązań z panelem i modułem wykonawczym jest więcej, m.in. techy, plumy, seria titanica, geco itd.

Nie zauważyłem wielkiego narzekania na te sprawy od użytkowników, także chyba o czyms to musi świadczyć.

 

ps. kolorowy, dotykowy miał właśnie tech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...