Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ekologiczność pieców na ekogroszek :)

Widać,że jesteś mało oczytany jeśli chodzi o tę dziedzinę.

To zadam Tobie pytanie,na ile Twoja elektrownia jest ekologiczna?

Kotły uzyskały certyfikaty i nie wiem co cię irytuje.

Sprzedaj auto i kup sobie rower bo to Twoje auto tez nie jest ekologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

??

To jest wątek w którym rozmawiamy o kotłach, napisałem,że właśnie trwają targi w Poznaniu i kilku producentów pokazało swoje wyroby z kolorowymi wyświetlaczami.

 

Moim zdaniem coś to oznacza. Sterowniki się rozwijają, mają więcej funkcji i mogą/powinny być czytelne, skoro obecna technologia na to pozwala.

 

Ja nie rozumiem natomiast dalszej burzy po takim wpisie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??

To jest wątek w którym rozmawiamy o kotłach, napisałem,że właśnie trwają targi w Poznaniu i kilku producentów pokazało swoje wyroby z kolorowymi wyświetlaczami.

 

Moim zdaniem coś to oznacza. Sterowniki się rozwijają, mają więcej funkcji i mogą/powinny być czytelne, skoro obecna technologia na to pozwala.

 

Ja nie rozumiem natomiast dalszej burzy po takim wpisie??

 

Bo napisałeś ze sterowniki z wyswietlaczem to zasługa firmy elektro-miz i wlodka pid a cała konkurencja zerżneła od nich ten pomysł!!! pochwaliłeś swojego sprzedawce sterownika i swoja firmę że jest taka przezorna i od nich kupuje stery... jeszcze się dziwisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo napisałeś ze sterowniki z wyswietlaczem to zasługa firmy elektro-miz i wlodka pid a cała konkurencja zerżneła od nich ten pomysł!!! pochwaliłeś swojego sprzedawce sterownika i swoja firmę że jest taka przezorna i od nich kupuje stery... jeszcze się dziwisz??

 

To są wyłącznie Twoje insynuacje.

Po chamsku nie mam przyjemności rozmawiać.

 

Ja się cieszę, że inne firmy wprowadzają takie rozwiązania do swojej oferty.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz o czym piszesz ? Mi się wydaje,że nie masz pojęcia.

Który dom bardziej zatruje środowisko tzn,który będzie bardziej ekologiczny,ten który zużyje 2000kWh na sezon grzewczy czy ten,który spali 2t ekogroszku ?

Odpowiadasz jak jeden poseł.

"Po co nam węgiel skoro mamy prąd".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??

To jest wątek w którym rozmawiamy o kotłach, napisałem,że właśnie trwają targi w Poznaniu i kilku producentów pokazało swoje wyroby z kolorowymi wyświetlaczami.

 

A to dlatego pod moim oknem cały dzień stał samochód "Regulusa" :D

 

****

 

Arturo - nie każdy chce grzać prądem czy PC. Niektórzy po prostu mają dostęp do taniego węgla i tyle. Nie nawracaj na siłę.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ekologiczne systemy grzewcze"

Koń by się uśmiał ;)

 

To zależy z czym porównujesz.

 

Czy celowo starasz się tu wkurzać innych - lubisz to ?

 

Pewnie liczysz na odpowiedź w stylu "mistrza ciętej riposty" - jak nie wiesz o co chodzi masz tu link:

http://www.ostroo.pl/dowcip-abstrakcyjne/5915

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo napisałeś ze sterowniki z wyswietlaczem to zasługa firmy elektro-miz i wlodka pid a cała konkurencja zerżneła od nich ten pomysł!!! pochwaliłeś swojego sprzedawce sterownika i swoja firmę że jest taka przezorna i od nich kupuje stery... jeszcze się dziwisz??

 

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jarecki napisał, że taki jest trend.

Nie da się ukryć, że tu również byliśmy prekursorami, ponownie jak

w sterownikach PID do kotłów.

 

Ty niestety nie jesteś prekursorem w niczym, nawet w pyskówkach,

bo Badacz jest od Ciebie o kilka klas lepszy.

Spróbuj coś zrobić, żeby obniżyć poziom frustracji. Na pewno się uda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dobry humor.. sfrustrowany nie jestem, nie lubie jak ktoś przypisuje sobie nie swoje zasługi i producent kotła reklamuje swojego dostawcę.. zresztą słabego..prekursor cholera jasna...na 3 sterowniki do testów 3 uległy uszkodzeniu (bagatela 100%) miałem cobre po poprawkach restartowałała się 3-5x dziennie i ty to nazywasz sterownikiem??? ja nie, dla mnie to złom z ładnym wyświetlaczem wielkości paczki papierosów i tyle... towar sie pewnie nie sprzedaje to trzeba rozreklamować samego siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wszystkim podziękować za to, że mogłem przez jakiś czas uczestniczyć na forum w dyskusjach dotyczących problematyki kotłów i ich problemów eksploatacyjnych.

 

 

Niestety dziś coś we mnie pękło.

 

 

Często bywa tak, że jakiś drobiazg może stać się tą kroplą, która przepełnia czarę.

To ten kolorowy wyświetlacz i dyskusja z nim związana, była tą kroplą.

 

 

Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zagładałem... jakoś nie powaliła mnie na kolana....swoja droga.. jak będa ładne wyświetlacze to w kotle się będzie lepiej palic???? chyba sobie kupię auto... nieważna marka... kupie sobie czerwone... ładne będzie...

 

Czerwone są najlepsze.

Przecież jeździ nimi nawet Straż Pożarna. A ona musi mieć dobre auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...