Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Zdradź tajemnicę - czy ta wielkość jest dla Ciebie OK, czy też

lubujesz się w bardziej zwalistych kształtach?

 

Co do wyświetlacza - wyświetlacz 2x16 znaków ma 3 razy mniejsza

powierzchnię...

 

Znowu zaczynasz?? moje zdanie dobrze znasz....a uzytkownikom kotłów należ się real fotka kotła z twoim sterownikiem, ktory zawsze jest fotografowany z bardzo bliskiej odległości...Nie ja zamiesciłem tą fotkę a jarecki... jemu podziekuj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynasz?? moje zdanie dobrze znasz....a uzytkownikom kotłów należ się real fotka kotła z twoim sterownikiem, ktory zawsze jest fotografowany z bardzo bliskiej odległości...Nie ja zamiesciłem tą fotkę a jarecki... jemu podziekuj..

 

Cieszę się, że sterownik się podoba. Każdy, kto błądzi, może się nawrócić.. :yes:

Czy możesz zamieścić jeszcze jedno zdjęcie en face? Może być z paczką papierosów,

żeby można było ocenić wielkość i czytelność wyświetlacza.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Edytowane przez Wlodek_PID
zapomniałem dopisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, to dokładnie ten kocioł mi zaoferowali. Powierzchnia mojego domu to 150 m.kw., izolowany styropianem 10cm.

Do Twojego domu to coś pomiędzy 15-17kW i to będzie jeszcze z zapasem.Oczywiście mam na myśli kotły sprawdzone a cena nie zawsze idzie w parze ze sprawnością.

Nie ma co ukrywać kocioł drogi nie jest.Ale w użytkowaniu tani nie będzie skoro producent na starcie zakłada zasyp co 2-3 dni przy załadunku 180kg.

Edytowane przez minertu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że sterownik się podoba. Każdy, kto błądzi, może się nawrócić.. :yes:

Czy możesz zamieścić jeszcze jedno zdjęcie en face? Może być z paczką papierosów,

żeby można było ocenić wielkość i czytelność wyświetlacza.

 

Serdecznie pozdrawiam,

 

NO cóż, sam chciałeś.... dla mnie jest to g.. na kotle bez wyglądu , wyswietlaczem paczki papierosów,niefunkcjonalne (kody zmian) bez netu, zawieszajace się non stop ,dla uzytkowików testowalem to badziewie na swoim kotle wiec wiem co piszę, zawsze fotki na forum czy w sprzedżay był zamieszczane w taki sposób zeby wyświetlacz wydawał się duży... a tu jarecki zamiescił taką fotkę..nawet w puszce widać jego wielkosć... o innych rzeczach nie będe smarować bo nie warto sobie głowy zawracać..chwalimy sie kol Wlodek_PID reklamujemy bo z tego co wiem nie będzie już skampa z ecoalem i produkt trzeba jakoś rozreklamowac, nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO cóż, sam chciałeś.... dla mnie jest to g.. na kotle bez wyglądu , wyswietlaczem paczki papierosów,niefunkcjonalne (kody zmian) bez netu, zawieszajace się non stop ,dla uzytkowików testowalem to badziewie na swoim kotle wiec wiem co piszę, zawsze fotki na forum czy w sprzedżay był zamieszczane w taki sposób zeby wyświetlacz wydawał się duży... a tu jarecki zamiescił taką fotkę..nawet w puszce widać jego wielkosć... o innych rzeczach nie będe smarować bo nie warto sobie głowy zawracać..chwalimy sie kol Wlodek_PID reklamujemy bo z tego co wiem nie będzie już skampa z ecoalem i produkt trzeba jakoś rozreklamowac, nie???

 

Przyjacielu - chyba tak mogę napisać, bo reklamujesz mój produkt - czemu tak się

denerwujesz? Czy pokłóciłeś się z żoną?

 

Spróbuj zamieścić zdjęcie en_face, z tą paczką papierosów. A najlepiej - umieść

obok siebie eCoala i Cobrę i zrób zdjęcie. Użytkownicy forum, w tym ja, będą Ci

bardzo zobowiązani.

 

Jakiego szampana lubisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a co w przypadku podłączenia pod kocioł bojlera CWU 120 litrowego?

Szukam solidnego kotła z podajnikiem, oczywiście w rozsądnej cenie. Mam na oku także kocioł Tilgner z palnikiem Brucer.

Jeżeli chodzi o Tilgnera z Brucer (ekoenergia) to dobrze trafiłeś.Do tego koala i masz po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darase wiem co masz ale ja bym już teraz szukał raczej czegoś z Burnerem albo Ekoenergią, co do eCoala to zgoda ewentualnie Cobra żeby nie mieć problemów z jakimś dwustanowym. Wiem że do Stalkotów cisnęli Lidery a jego poznałem bardzo dobrze. To co się na nim nauczyłem to bezcenne ale jakim kosztem to już nie będę pisał bo mogłyby być użyte za ostre słowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu - chyba tak mogę napisać, bo reklamujesz mój produkt - czemu tak się

denerwujesz? Czy pokłóciłeś się z żoną?

 

Spróbuj zamieścić zdjęcie en_face, z tą paczką papierosów. A najlepiej - umieść

obok siebie eCoala i Cobrę i zrób zdjęcie. Użytkownicy forum, w tym ja, będą Ci

bardzo zobowiązani.

 

Jakiego szampana lubisz?

 

Przyjacielu.. cobrę miałem pożyczoną (zamieniłem sie na bruliego) wiec fotki nie zrobię, ew kiedyś jak będę u kumpla moge cyknąć fotkę z moim 7 calowym wyswietlaczem (on u mnie w domu robi za moduł wykonawczy -zresztą podłączony na wi-fi) Szampana raczej nie pije a jak juz piję to szampana ( zadne wino musujące) i z całym szcunkiem raczej nie stać cię na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu.. cobrę miałem pożyczoną (zamieniłem sie na bruliego) wiec fotki nie zrobię, ew kiedyś jak będę u kumpla moge cyknąć fotkę z moim 7 calowym wyswietlaczem (on u mnie w domu robi za moduł wykonawczy -zresztą podłączony na wi-fi) Szampana raczej nie pije a jak juz piję to szampana ( zadne wino musujące) i z całym szcunkiem raczej nie stać cię na niego.

 

Wiesz, 7 calowy wyświetlacz nie jest częścią sterownika. Aby wyjaśnić całą sprawę,

mam prośbę do Jareckiego79 - zrób proszę to, o co prosi Piotrek42, czyli

zamieść zdjęcie Cobry i eCoala obok siebie.

 

Panel wykonawczy od eCoala możesz podłożyć pod wyświetlacz eCoala, jeśli

się zmieści w kadrze - jest odrobinę zwalisty. Ale czego się nie robi dla przyjaciół....

Edytowane przez Wlodek_PID
edycja układu tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...