Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piotrek

nie twierdzę że ktoś jest lepszy albo gorszy

uważam że skoro macie prawo pisać o jednym to inni mogą o czymś innym

jeśli się nie zgadzasz to masz wątek o swoim sterowniku eCoal i tam się udzielaj - jeśli idziesz tym tokiem rozumowania

tutaj nie ma dla Ciebie miejsca jesli nie ma go dla sterowników o których pisze Jarecki

przestań być hipokrytą

kiedyś lubiłem jak pilnowałeś merytoryki dyskusji

teraz robisz za papugę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Timon uważam pomysł jareckiego za bardzo fajny i przydatny na forum i skoro już jest to niech będzie wszystko w kupie a nie rozesrane wszędzie albo tak jak tu co się komu przypomni to chlapie w rankingu kotłów. Zdecydowaną większość tych sterowników mam w swojej ofercie włącznie z najnowszym Irydem Pid a widzisz żebym tu gdzieś paplał na okrągło.

Jeśli sami nie będziemy dbali o porządek to nikt za nas tego nie zrobi.

Tak mi się wydaje, chyba że ktoś kogoś, czas do czasu podpieprzy do admina to wpadnie na chwilę wywali kilka postów i dalej będzie burdel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoka

jeśli Jarecki wrzucił tylko info o tych sterach i resztę informacji o nich poda na swoim wątku o sterownikach to słowem się nie odezwę

ale jeśli zacznie więcej informacji tutaj wrzucać to uwierz mi że też się odezwę

ale wg mnie nie robi nic czego reszta z nas by nie robiła. każdy pisze wszystko o wszystkim

po prostu ten wątek jest najpopularniejszy i piszemy co piszemy. jeśli będziemy się nawzajem dyskryminować to skończy się kolejną wojną.

wrzucił info - wrzucił.

mógłbym napisać dokładnie to samo o informacji którą ty lub minertu lub Piotrek - nie pamiętam który z was przedstawił o nowych funkcjonalnościach eCoala- wersja 3.0 i takie tam. przecież jest wątek o sterownikach- czemu nie dołączono tych informacji tam????

mają taki sam charakter jak te podane przez Jarka.

więc jeśli wolno jednemu to i innym

albo nie wolno nikomu.

Tylko o to mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz nie mam w zwyczaju rozpętywać i prowadzić jakiś wojenek, niektóre rzeczy po prostu wolę przemilczeć.

Od siania plotek też mi daleko, piszę o tym co wiem i co jest.

Wyraziłem swoje zdanie i na tym zamierzam skończyć.

Jak powiedziałem jarek założył fajny wątek i również mi się podoba.

Jak ktoś coś szuka to lepiej mieć to w jednym miejscu pod ręką niż tak jak tutaj przebrnąć przez ponad 600 stron żeby coś doczytać.

Tak jak ostatnio 6 czy 7 stron o zabezpieczaniu zabezpieczeń.

Wiesz ile wiadomości dostałem na priva od ciężko wystraszonych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie masz w zwyczaju wszczynać wojen to nie czepiaj się że ktoś pisze o tym o czym i TY

jeśli jest jak mówisz to wszystkie informacje od Ciebie o sterowniku eCoal powinny się znaleźć w Jareckiego wątku o sterownikach albo na wątku o eCoalu

zobaczymy jak będzie

wykopałem już dół na topór wojenny tylko z zakopaniem go odrobinę jeszcze poczekam

staram się być bezstronny ale widzę że się nie daje

ten wątek jest podzielony na zwolenników pewnego rozwiązania którzy uważają że im wolno oraz na przeciwników którzy są piętnowani.

przydałby się tutaj Marcin z innego forum

wątek miałby 20 stron zapewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timon120777 hipokryzji i udawania mówisz?? popatrz na datę mojego posta a date założeniu watku przez Jareckiego...może żebys nie szukał mój temat był wczeniejszy...Poza tym czy ja tam muszę pisać??

 

coś o hipokryzji...

andrew01 -sterownik Puma

timon120777 -sterownik puma lub cobra

Jarecki79 jako jeden z nielicznych producentów montuje i sprzedaje do swoich kotłów sterownik cobra/puma

Wlodek_PID związany zawodowo -pisze oprogramowanie do sterowników cobra/puma

 

Coś dodać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timon120777 hipokryzji i udawania mówisz?? popatrz na datę mojego posta a date założeniu watku przez Jareckiego...może żebys nie szukał mój temat był wczeniejszy...Poza tym czy ja tam muszę pisać??

 

coś o hipokryzji...

andrew01 -sterownik Puma

timon120777 -sterownik puma lub cobra

Jarecki79 jako jeden z nielicznych producentów montuje i sprzedaje do swoich kotłów sterownik cobra/puma

Wlodek_PID związany zawodowo -pisze oprogramowanie do sterowników cobra/puma

 

Coś dodać??

 

tak

skomentu to:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?65781-RANKING-KOTŁÓW-NA-EKO-GROSZEK&p=5457366&viewfull=1#post5457366

według mnie to reklama oraz potwierdzenie że próbujesz się firmie odwdzięczać pisząć w samych superlatywach nawet o produktach kompletnie nie związanych z ogrzewaniem a już na pewno nie z kotłami na ekogroszek

dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timon120777 hipokryzji i udawania mówisz?? popatrz na datę mojego posta a date założeniu watku przez Jareckiego...może żebys nie szukał mój temat był wczeniejszy...Poza tym czy ja tam muszę pisać??

 

coś o hipokryzji...

andrew01 -sterownik Puma

timon120777 -sterownik puma lub cobra

Jarecki79 jako jeden z nielicznych producentów montuje i sprzedaje do swoich kotłów sterownik cobra/puma

Wlodek_PID związany zawodowo -pisze oprogramowanie do sterowników cobra/puma

 

Coś dodać??

 

Naprawdę nie nadążam. O co właściwie Ci chodzi?

Nie pisz tak szybko, zastanów się i wyjaśnij tak, żeby dało się

zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe .. odwdzieczyc to ja się mogę mamie że mnie urodziła.... ci co mnie znają, to wiedza że jak gdzieś jestem, to zawsze opisuję wrazenia...np z targów w sosnowcu,,, czy nawet wizycie w ''zagłębiu pleszewszkim'' i wizytach u wytwórców kotłów...nazwy litościwie przemilczałem na kilka czy kilkanaście zakładów JEDEN był godny uwagi !!! reszta to garaże (być może nie odwiedziłem wszystkich) chcesz to mogę opisać wizytę w elektromizie... muti sterownik opisałem bo wg mnie jest to strzał w dychę mam zamiar go kupić ustawie sobie na nim alarm,rolety,czy podlewanie ogrodu, zabronisz mi?? a opisałem jako ciekawostkę że firma utrzymuje się nie tylko z produkcji sterowników do kotłów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timon120777 hipokryzji i udawania mówisz?? popatrz na datę mojego posta a date założeniu watku przez Jareckiego...może żebys nie szukał mój temat był wczeniejszy...Poza tym czy ja tam muszę pisać??

 

coś o hipokryzji...

andrew01 -sterownik Puma

timon120777 -sterownik puma lub cobra

Jarecki79 jako jeden z nielicznych producentów montuje i sprzedaje do swoich kotłów sterownik cobra/puma

Wlodek_PID związany zawodowo -pisze oprogramowanie do sterowników cobra/puma

 

Coś dodać??

 

Piotrek, zapomniałeś o jednym wpisie:

 

- Piotrek42 - ochoczo prowadzący prywatną wojnę, mającą na celu tępienie jakiegokolwiek dobrego słowa na temat w/w sterowników, szkalujący je jak tylko się da w imię zapewne wyższych celów zgodnie z wiarą głoszoną przez swojego GURU.

 

ooo.... teraz komplecik :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, zapomniałeś o jednym wpisie:

 

- Piotrek42 - ochoczo prowadzący prywatną wojnę, mającą na celu tępienie jakiegokolwiek dobrego słowa na temat w/w sterowników, szkalujący je jak tylko się da w imię zapewne wyższych celów zgodnie z wiarą głoszoną przez swojego GURU.

 

ooo.... teraz komplecik :lol2:

 

Who?? co ja poradzę że na forum... kilku gości reklamuje,produkuje i przedaje g.. sterownik?? widziałeś gdzies żebym zle pisał o innych sterownikach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...