Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taka ciekawostka który sterownik oferuje podgląd temperatury spalin?

Może dla niektórych nie ma znaczenia ile ciepła idzie w komin, może odpowiedzcie sobie sami :)

 

A który sterownik ma możliwość wgrania logo z piękną dziewczyną?

Może dla niektórych to nie ma znaczenia, ale ja mam Sophie Marceau. :yes: :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie sterowanie przez internet natomiast chciałbym aby całkowity koszt wszystkich zabawek zamknął się do 800PLN w maksie 1000 ale to już ostateczność :).

 

W moim podpisie jest wątek o przeglądzie sterowników

 

Na priva jednak podam dokładne linki do proponowanych rozwiązań sterowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Włodek przedwczoraj ostrzegał mnie przed niekontrolowanymi zaburzeniami pracy kotła i sterownika.

 

,,,,Nagrzane elementy i reszta paliwa na palniku na pewno zagotują wodę.

Zagotowanie wody jest b. niebezpieczne, grozi wybuchem, ,,,,

 

Przez cały weekend myśli kołatały mi się po głowie, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy.

 

 

Aż tu dzisiaj znienacka, kolega Włodek sam nam wyjawił w szczegółach, jakie problemy mają sterowniki przez niego programowane.

 

A który sterownik ma możliwość wgrania logo z piękną dziewczyną?

Może dla niektórych to nie ma znaczenia, ale ja mam Sophie Marceau. :yes: :yes:

 

 

Otóż ten 32 bitowy procesor ARM obsługujący sterownik, często zapętla się, ponieważ zapatruje się na kolorowy wyświetlacz z pięknymi dziewczynami.

 

Nie wiem jak te zaburzenia nazywane są w świecie automatów, maszyn sterujących czy robotów pracujących, ale w śród ludzi noszą nazwę parafiliami.

 

 

 

Pozdrawiam uszczypliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Otóż ten 32 bitowy procesor ARM obsługujący sterownik, często zapętla się, ponieważ zapatruje się na kolorowy wyświetlacz z pięknymi dziewczynami.

Pozdrawiam uszczypliwie

 

Bardzo dziękuję za podpowiedź, bardzo mi pomogłeś!

Ogólnie, jeden lubi patrzeć na komin, inny na dziewczyny...

Mamy demokrację!

 

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atari - komputer 8 bit, cartridge - było coś takiego,

moduł pamięci czy jak?

 

Dziękuje Ci za odpowiedź, bo już nabierałem podejrzeń, że przekomarzam się z znajomym także z Bytomia, który onegdaj takie cartridge do Atari programował, produkował i sprzedawał na giełdzie w Katowicach w Hali Huty Baildon. Stare czasy.

 

 

Tymi moimi uszczypliwościami to się zbytnio nie przejmuj, nie robię tego złośliwie.

 

Tym razem pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek, mam do Ciebie osobiste pytanie, czy znane Ci są pojęcia Atari i cartridge.

800XL + montezuma :) lub C64 i rick dangerous lub choinka z bajtka wklepana w basicu :D to były czasy ale to "se już nie wrati" teraz wszędobylskie arm`y , c++ , java i przekomarzanie się czy : "laska na wyświetlaczu lepsza od komina" :D

 

Sezon "ogórkowy" powoli się kończy więc może panowie więcej nowości przed świętami , bo śnieg w górach już zagościł :)

 

Sry za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek, mam do Ciebie osobiste pytanie, czy znane Ci są pojęcia Atari i cartridge.

http://emotikona.pl/emotikony/pic/2spam.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/2spam.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/2spam.gif

Jak miałem Atari to miałem jedną ręką dłuższą :) Szczególnie jak wgrywało się gry :)

Od włącznika ;)

Do dzisiaj pamiętam to piiiiiiiii pii piiiiiiii pi pi :) Kto wie może jak bym się postarał to jeszcze jakaś kaseta by się znalazła http://emotikona.pl/emotikony/pic/0slonce.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...