Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

flulebox masz tu link do kotła; https://esterownik.pl/remote/1389

i sprawdź gdzie jest zamontowany bo zaraz będzie że tylko rodzina mnie reklamuje po forum.

Cała historia henrego jest prawdziwa, z resztą opisałem chyba kiedyś jarkowi na gg.

Jego kocioł był brany także pod uwagę jak henry szukał kiedy pojawiła się możliwość wymiany przy dopłatach.

Dlaczego nie został zamontowany Skam-p nie będę się tu rozpisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może właśnie szkoda

pal sześć reklamowanie czyjegoś kotła ale moze jej doświadczenia z ognikiem( zapewne jakieś posiada) pomogło by co niektórym opanować kłopoty jakie z tym sterownikiem mają.

każdy medal ma dwie strony

reklama to jedno

współpraca użytkowników w celu ułatwienia sobie życia nawzajem to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbować warto

sam wiesz ile daje wiedza użytkownikówi i ich pomoc. niezależnie czy ustawiasz komuś kocioł po sieci czy sugerujesz nastawy na forum.

to jest bezcenne doświadczenie. bez tego ja bym już miał umeblowaną kotłownię i tam mieszkał.

a jestem tu gdzie jestem i bardzo mnie to cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nic nie zarzucam. Sporo było wcześniej osób z ognikami, odpalone i działa.

Podobnie jak Darase pisał, odpalił i działa. Trafione w daną instalację, pewny opał i idzie.

 

a Henry miał jakiś inny kociołek i pamiętam,że tam ożenili go ze zbyt małym palnikiem.. a jak czytam teraz,że ktoś inny namawia innego producenta na montowanie palnika, z którym mocy znamionowej nie utarga to jakos mi sę to kojarzy..... no bo po co moc znamionowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, miał fajkę 25 w kotle 18,5kW nie chcę firmy wymieniać bo znowu będzie że konkurencję obsmarowuję ale było to też na forum chyba ze dwa albo trzy lata do tyłu. wtedy jeszcze nie sprzedawałem kotłow także jak każdy użytkownik mogłem sobie pisać co mi się podobało, teraz staram się hamować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nic nie zarzucam. Sporo było wcześniej osób z ognikami, odpalone i działa.

Podobnie jak Darase pisał, odpalił i działa. Trafione w daną instalację, pewny opał i idzie.

 

a Henry miał jakiś inny kociołek i pamiętam,że tam ożenili go ze zbyt małym palnikiem.. a jak czytam teraz,że ktoś inny namawia innego producenta na montowanie palnika, z którym mocy znamionowej nie utarga to jakos mi sę to kojarzy..... no bo po co moc znamionowa?

 

Miałem palnik pancerpol 25 kW w piecu 18,5 kW , który nie mógł ogrzać domu 165m2.

Odnośnie Ognika Pid mogę powiedzieć że w porównaniu z Tech ST-40 sprawował się całkiem nieźle.

 

Dodam że karoka polecił mi Ciebie odnośnie Ognika Pid :)

Edytowane przez henry-x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem palnik pancerpol 25 kW w piecu 18,5 kW , który nie mógł ogrzać domu 165m2.

Odnośnie Ognika Pid mogę powiedzieć że w porównaniu z Tech ST-40 sprawował się całkiem nieźle.

 

Dodam że karoka polecił mi Ciebie odnośnie Ognika Pid :)

Pancerpol 25 kW nie dał rady ogrzać domu 165m2. ? a jaki palnik miałeś ? bez retorty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timon ja go skorygowałem trzy zimy do tyłu i tak chodzi do dzisiaj, biorą jeden opał cały czas. chłopaki w Anglii siedzą teraz a mąż często w niemczech po miesiącu czy dwa siedzi także nie wiele byś się od niej dowiedział hehe

 

samotna ta kobietka...coś by tam powiedziała ..:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie pisać w tym wątku ale trudno nie reagować na pomówienia.

 

Grzesiek daj sobie spokój, kolega przeszedł odpowiednie pranie mózgu przed zakupem, wiem jakiego typu pierdół się nasłuchał żeby zostać odłowionym, o krótszej drodze spalin, dolnym spalaniu, pewnie w jego Skamie jest palnik u góry hehe

Właśnie dlatego żeby nie paść ofiarą zabiegów marketingowych handlowców o nic nie pytałem tylko przez ponad pół roku czytałem fora. Jareckiemu zadałem pytania na mail w momencie gdy byłem już na kocioł zdecydowany i dotyczyły one szczegółów montażu. Zresztą w moim przypadku wybór kotła był prosty bo ograniczały mnie wymiary kotłowni.

Pierwszy post napisałem na tym forum gdy kocioł już u mnie pracował.

Ale Ty oczywiście wiesz lepiej. Nawet to że na specjalne zamówienie mam palnik zamontowany u góry.

 

 

Wątek nosi przewrotny tytuł „RANKING KOTŁÓW NA EKO GROSZEK”. Tymczasem służy wymianie handlowej pomiędzy sprzedającymi, a kupującymi. Każdy kto pyta o rozwiązania techniczne kotłów jest natychmiast atakowany przez dilerów w obawie o psucie interesu.

Jak ranking układany przez handlowców może być obiektywny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam zamiaru nikogo terroryzować ale niektóre może nawet większość wpisów kolegi an2lec nie rozumiem, skoro ma kocioł to dlaczego nie pisze o nim ?

 

Pytam o to czego nie wiem. Odnośnie Skama też np. tu

http://http://www.forumbudowlane.pl/vt/27076/150/skam-p-premium?postdays=0&postorder=asc

Jak byś nie zauważył Jareckiemu też zadaję trudne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś daleko nie szukał, ja napisałem w twojej sprawie

i wolałbym nie tłumaczyć publicznie co sądzę o takich wątkach jak twój i ten z PC

 

bez pozdrowień

 

Tez jakoś za tobą nie przepadam... tłumaczyc nie musisz... No cóż nie życzę Ci tego, żebyś coś kupił (nawet niekoniecznie przez FM) ale np w necie, stracił kilka-kilkanaście tysiecy zł a pozniej nie pisał przypadkiem na form' 'a dlaczego nie ostrzegaliście''

 

również bez...

Edytowane przez Piotre42_bis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...