Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Novy!
Widąć po treści twoich postów jaka dawka złości w nich drzemie. Dlatego ten kto dokona u ciebie przeróbek będzie za rok potraktowany adekwatnie do zawijana.

Złośliwości co nie miara było w twym poście a propos "zawistnych polaczków" w Twej jak by nie nazwać"szlagowej" wypowiedzi -trudno w to uwierzyć ale nie odbiło się to TUTAJ echem,cóż takie czasy,nie wiemy czego bronić,o co dbać.

Jak znajdę odrobinę czasu pokaże on line film jak pali się na palniku Hefa20(rok produkcji 2007),def-a i innych kotłów w tym mojego.Będzie czas na potyczki słowne.Póki co nikt i nic nie zabroni mi mówienia o tym czego doświadczyłem za prawie 9k pln.I tyle.

Jak ktoś nie wierzy to zapraszam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A mi akurat nie podoba się podejście ogniwa jezeli chodzi o ten kociołek... czytam forum od pewnego czasu, ale nie wiem czy palnik był wymieniany, uważam że firma ogniwo powinna wymienić palnik na nowy, a tego wziąść do testów i sprawdzenia ,jak dobrze pamiętam użytkownik Novy! kupił ten palnik jako jeden z pierwszych użytkowników i być może jest jakaś "choroba wieku dziecięcego '' lub zwyczajnie jakaś niedoróbka...wymieniłbym chociaż dla ''świętego spokoju''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Pan miał choć trochę dobrej woli i sprawdził...

Widzisz markowsski

Wielu ludziom pomogłem doradą, wielu ludziom załatwiłem różne sprawy. Ja wiele mogę, ale NIC NIE MUSZĘ. Rozumiesz?! A już z pewnością nie muszę uginać się przed typkami, którzy stawiają wobec mnie żądania, równocześnie mi ubliżając. Rozumiesz?! Tacy niech radzą sobie sami, bo ja ich...

 

A mi akurat nie podoba się podejście ogniwa jezeli chodzi o ten kociołek...

Mnie też się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi akurat nie podoba się podejście ogniwa jezeli chodzi o ten kociołek... czytam forum od pewnego czasu, ale nie wiem czy palnik był wymieniany, uważam że firma ogniwo powinna wymienić palnik na nowy, a tego wziąść do testów i sprawdzenia ,jak dobrze pamiętam użytkownik Novy! kupił ten palnik jako jeden z pierwszych użytkowników i być może jest jakaś "choroba wieku dziecięcego '' lub zwyczajnie jakaś niedoróbka...wymieniłbym chociaż dla ''świętego spokoju''
Zgadzam się z Tobą w 100%

To nie powinno podlegać dyskusji.Nawet najlepszym zdarzają się wpadki,nawet BMW wypuściło bubla ale nie zostawiło swojego klienta samego.

A jeżeli uznano,że wszystko jest ok i to klient sobie nie radzi to powinni dać mu antidotum aby przekonać go,że nie ma racji.Argument!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Widzisz markowsski

Wielu ludziom pomogłem doradą, wielu ludziom załatwiłem różne sprawy. Ja wiele mogę, ale NIC NIE MUSZĘ. Rozumiesz?! A już z pewnością nie muszę uginać się przed typkami, którzy stawiają wobec mnie żądania, równocześnie mi ubliżając. Rozumiesz?! Tacy niech radzą sobie sami, bo ja ich...

Mnie też się nie podoba.

 

Szanowny Panie!

Nigdy Panu nie ubliżałem,działo się tak do momentu w którym zaczął Pan najzwyczajniej w świecie robić sobie ze mnie durnia i nieudacznika co we własnym kotle napalić nie umie ;)

Jestem ciekaw ile wytrzymałby Pan czasu z produktem który nie działa w sposób właściwy,a jeśli działa to niech ktoś wytłumaczy fakt takiego stanu rzeczy jak obecny.Serwis który jak pan widział na wykresie,"podciąga ręcznie" paliwo na palnik a potem moduluje dmuchawą aż do 100% mocy aby pokazać 100% sprawność kotła -chyba nie jest w porządku?

Jestem ciekaw jak pan zachowywałby się na moim miejscu i kiedy puściłyby Panu nerwy..

 

Tak czy siak,ma Pan rację moja konsternacja nie zmienia faktu że poczuł się Pan obrażany za co tu i teraz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak,ma Pan rację moja konsternacja nie zmienia faktu że poczuł się Pan obrażany za co tu i teraz przepraszam.

 

Gdybyś w stosunku do serwisu był - nazwę to tak - ostrzejszy, a w stosunku do mnie - nazwę to tak - nieco łagodniejszy, byłbyś dzisiaj prawdopodobnie w zupełnie innym miejscu.

Nie gniewam się, bo co by mi z tego przyszło.

Życzę konsekwencji i sukcesu z serwisem Ogniwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwości co nie miara było w twym poście a propos "zawistnych polaczków" w Twej jak by nie nazwać"szlagowej" wypowiedzi -trudno w to uwierzyć ale nie odbiło się to TUTAJ echem,cóż takie czasy,nie wiemy czego bronić,o co dbać.

Jak znajdę odrobinę czasu pokaże on line film jak pali się na palniku Hefa20(rok produkcji 2007),def-a i innych kotłów w tym mojego.Będzie czas na potyczki słowne.Póki co nikt i nic nie zabroni mi mówienia o tym czego doświadczyłem za prawie 9k pln.I tyle.

Jak ktoś nie wierzy to zapraszam.

Pozdrawiam.

 

A ja Ci powiem dzwon do bólu i ściągaj serwis do skutku. Miałem raz do czynienia z ich serwisem i muszę przyznać ze się spisali- bez zarzutu . Serwisantów maja jednak wielu ,wiec widocznie trafiłem na tych z górnej pulki. Nie daj się zbyć i dzwon aż naprawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? elektromiz czy może ziec pewnego producenta kotłów??.

 

Piotrek - dobrze wiesz, że większość producentów [w tym ci najwięksi] to firmy rodzinne, więc nie rozumiem czemu tak podkreślasz, że pisze tu ktoś z rodziny producenta.

 

Ja się bardzo cieszę z tego powodu, i szkoda, że tylko jeden z nich tu pisze [zauważ, że nie reklamuje produkowanych u siebie kotłów - nie musi bo klienci i ich znajomi to robią] - czyżby inni nie mieli nic do powiedzenia lub nie chcą dzielić się "wiedzą tajemną" z "maluczkimi" ?

 

A może im się nie chce bo tu nie da się wciskać kitu "na dłuższą metę" więc wolą skupić się na "innych kanałach dystrybucji", czyli instalatorach, którym wystarczy dać dobrze zarobić i większość z nich największe gnioty będzie ludziom wciskać [świadomie lub nie] - przecież wiesz jak duża jest KASA z tej "dystrybucji".

 

O ile ktoś zarabia na fachowym doradztwie i za to bierze pieniądze [Karoka, minertu] to chwała mu za to, bo na tym polega uczciwy biznes, ale gdy instalator zarabia na "zbajerowaniu" klienta, że najlepszy jest kocioł na którym ma największą prowizję to jest patologia, i potem ludzie mają 3-4 krotnie przewymiarowane kotły i związane z tym problemy, a instalator przekonuje, że sterownik trzeba ustawić samemu kupując skrzynkę piwa i spędzając przy nim czas w kotłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - dobrze wiesz, że większość producentów [w tym ci najwięksi] to firmy rodzinne, więc nie rozumiem czemu tak podkreślasz, że pisze tu ktoś z rodziny producenta.

 

Ja się bardzo cieszę z tego powodu, i szkoda, że tylko jeden z nich tu pisze [zauważ, że nie reklamuje produkowanych u siebie kotłów - nie musi bo klienci i ich znajomi to robią] - czyżby inni nie mieli nic do powiedzenia lub nie chcą dzielić się "wiedzą tajemną" z "maluczkimi" ?

 

A może im się nie chce bo tu nie da się wciskać kitu "na dłuższą metę" więc wolą skupić się na "innych kanałach dystrybucji", czyli instalatorach, którym wystarczy dać dobrze zarobić i większość z nich największe gnioty będzie ludziom wciskać [świadomie lub nie] - przecież wiesz jak duża jest KASA z tej "dystrybucji".

 

O ile ktoś zarabia na fachowym doradztwie i za to bierze pieniądze [Karoka, minertu] to chwała mu za to, bo na tym polega uczciwy biznes, ale gdy instalator zarabia na "zbajerowaniu" klienta, że najlepszy jest kocioł na którym ma największą prowizję to jest patologia, i potem ludzie mają 3-4 krotnie przewymiarowane kotły i związane z tym problemy, a instalator przekonuje, że sterownik trzeba ustawić samemu kupując skrzynkę piwa i spędzając przy nim czas w kotłowni.

 

elektromiz czy może ziec pewnego producenta kotłów??

 

Mam propozycję - zastanówcie się, co piszecie. :bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam propozycję - zastanówcie się, co piszecie. :bash::bash::bash:

 

MY????? po prostu pokazujemy KTO jest KTO na forum... ott tak, żeby nowi użytkownicy wiedzieli z kim rozmawiają , myślisz że to jest w porządku jak ktoś produkuje kotły udziela rad ,a nie ma w stopce że takie kotły produkuje?? A co ma innego sprzedawać?? produkty konkurencji?? poniekąd go rozumiem bo sprzedaje jednak SWÓJ towar,przecież to są porady kierunkowe, albo że TY piszesz oprogramowanie do sterów, bierzesz za to kasę i ludziom ciemnotę wciskasz jakie to dobre są sterowniki SWOJEJ firmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,

  1. Jak tam postępy prac nad rozgryzaniem moich algorytmów? Idą do przodu?
  2. Czy to jest w porządku, że konkurencja od 2 lat próbuje kopiować moje wyroby?
  3. Czy to jest w porządku, co pisał na moim wątku NiePrzesadzaj?
  4. Czemu NiePrzesadzaj nie napisał, gdzie pracuje i kim jest?
  5. ... i tak dalej...

 

 

I na koniec - czemu Ty, szlachetny Piotrek, bezczynnie przyglądasz

się, jak wszyscy kradną moje pomysły i tego nie krytykujesz?

To, że tak jest, wiem z Twoich postów - wydaje się, że jesteś z tego

bardzo zadowolony...

Edytowane przez Wlodek_PID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,
  1. Jak tam postepy prac nad rozgryzaniem moich algorytmów? Idą do przodu?
  2. Czy to jest w porządku, że konkurencja od 2 lat próbuje kopiować moje wyroby?
  3. Czy to jest w prorządku, co pisał na moim wątku NiePrzsadzaj?
  4. Czemu NiePrzesadzaj nie napisał, gdzie pracuje i kim jest?
  5. ... i tak dalej...

 

 

 

I na koniec - czemu Ty, szlachetny Piotrek, bezczynnie przyglądasz

się, jak wszyscy kradną moje pomysły i tego nie krytykujesz?

To, że tak jest, wiem z Twoich postów - wydaje się, że jesteś z tego

bardzo zadowolony...

 

Adn 1 Nie mam bladego pojęcia wg mnie to nie ma co rozgryzać bo nie powiela się złych pomysłów

Adn 2 Nie rozśmieszaj mnie :) to raczej TY kopiujesz pomysły innych ( choćby spalanie grupowe) czy teraz ustawianie mocy wg mocy kotła (tylko patrzeć jak wprowadzisz sondę do pomiaru temp spalin i będziesz ludziom wpierać ze to przecież był TWOJ pomysł

Adn 3 jak to się mówiło? kto się xxxx urodził kanarkiem nie umrze.... nie moja wina że nie umiesz zrobić elementarnych zabezpieczeń swoich prac...jak dbasz tak masz....

Adn 4 a co mnie to obchodzi??? to jest forum wiec nikt przedstawiać się nie musi...

Adn 5 Co mnie to obchodzi ?że mimo największych twoich chęci twój towar jest niedoceniany przez firmy które produkują kotły,( przykład mało zastosowań Twoich sterowników przez ww firmy) a swoje żale wylewasz na forum wietrząc spiski i zmowy

 

I na koniec... najpierw trzeba coś stworzyć żeby można było ukraść...jak napisałem nie powiela się złych rzeczy ! pomysł...od pomysłu do jego realizacji droga jest baaaardzo daleka....Ciągle widzisz spiski, knowania, itd.... skad my to znamy??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...