Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72

A jaka wielkość - najlepiej doradzi producent.

tak,tak ;)

I od razu mówię - wybór padł na SkamP, bo jest neutralnym, a dobrym piecem.

I jaką moc Ci doradził do jakiego obciążenia cieplnego ?

Producent wykonywał przed doborem kotła audyt energetyczny Twojego domu tzw. OZC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
@Arturo72: czy sprzedający piece robi audyt energetyczny domu (OZC)?

Powinien przynajmniej na piechotę wyliczyć,nie mówię już o OZC,tym bardziej,że nie jest to coś trudnego a jeden formularz w exelu będzie jako wzór na wszystkie domy.

Jak tam Ci wyszedł ten Skamp ? Ile kW masz dobrane do domu ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak zamontujesz tego Skama to wrzuć jakieś fotki, tylko tak z dalsza, a nie same drzwiczki.

Chyba aparat masz dobry ?

 

Co Ty Kolego masz z tymi zdjęciami całej kotłowni, co? To nie pierwszy raz, kiedy o to pytasz różnych użytkowników.

Kafelki chcesz sobie dopasować i podglądasz u innych?

 

@Arturo72: Ja mówiłem o SkamPie nie dla siebie, tylko dla zainteresowanego piecem. Ja z KOLA1972 nie rozmawiałem, więc ciężko mi coś doradzić. No, chyba, że mam wróżyć z fusów, jeśli takie coś się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBE a może tak napiszesz z jakich blach ten skamp jest zrobiony?? moze dodaj że grubszej blachy jest tyle co kot napłakał, palnik aredo bo jest teraz tańszy i robiony w pleszewie, nie patrzyłem czy obrotówka-bo z obrotówek producenci sie wycofują bo więcej z nią kłopotów jak pożytku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBE a może tak napiszesz z jakich blach ten skamp jest zrobiony?? moze dodaj że grubszej blachy jest tyle co kot napłakał, palnik aredo bo jest teraz tańszy i robiony w pleszewie, nie patrzyłem czy obrotówka-bo z obrotówek producenci sie wycofują bo więcej z nią kłopotów jak pożytku...

 

Tak się składa,że Kola był, na własne oczy widział produkcję, kotły, egzemplarz po badaniach i wziął też adres na instalatora.

Baaa widział też palniki.........

Jaką podejmie decyzję- jego sprawa

 

 

Palnik ardeo szanowny adwersarzu jest droższy od palników żeliwnych, co Ty jednak możesz o tym wiedzieć oprócz tego,że mnie tak wytrwale szkalujesz i obrażasz

Jak byś miał choć blade pojęcie o rozwiązaniach konstrukcyjnych palników, to byś się 2-3razy zastanowił zanim coś walniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy różnych ?

A tak sobie lubię popatrzyć.

W końcu piszesz że wybrany to myślałem że dla Ciebie, z Koalą piszesz nie rozmawiałeś to kto go wybrał ?

Znowu podpuszka ? "Panie Kolego"

Spadam, nie chce mi się z Tobą nawet gadać.

Przecież pytałeś, co bym doradził, to odpowiedziałem. Ten "wybór" dotyczył tego, co bym polecił.

Skąd ten pomysł, że mówimy o piecu dla mnie?

Nie za dobrze, jak się zapomina o co się pytało, Kolego.

Edytowane przez BBE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...