Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie miałem zamiaru pisać oszczerstw.

Co uważasz za oszczercze? Napisz, proszę. Przeproszę Cię natychmiast.

Prawie cały Twój elaborat który napisałeś jest w takim tonie.

Nie zależy mi na Twoich przeprosinach u nie potrzebuję ich z Twojej strony.

Mam za dużo do roboty żeby się tu z Tobą wykłócać.

Ludzie mają oczy i ci co śledzą forum na bieżąco szybko wyciągają wnioski.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie cały Twój elaborat który napisałeś jest w takim tonie.

Nie zależy mi na Twoich przeprosinach u nie potrzebuję ich z Twojej strony.

Mam za dużo do roboty żeby się tu z Tobą wykłócać.

Ludzie mają oczy i ci co śledzą forum na bieżąco szybko wyciągają wnioski.

Pozdrawiam.

 

Nie chodziło mi o przeprosiny.

Chodziło mi o oszczerstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoka to kierowca PKS-u, użytkownik kotła (ostatnio RBR) i dealer węgla, od parunastu miesięcy próbujący swoich sił jako dealer kotłów (z różnym skutkiem). .

 

Przede wszystkim Karoka jest inteligentny, uczciwy i przedsiębiorczy, i to czy jest kierowcą, rolnikiem czy dyrektorem instytutu badawczego nie ma znaczenia jeśli zna się na tym co sprzedaje i robi to tak, że klienci go sobie polecają.

 

Zwykle kotły polecają klientom instalatorzy - fachowcy z branży - i co z tego wynika każdy widzi - nie spotkałem się jeszcze z dobrze dobranym kotłem przez instalatora - wciskają 2-3 krotnie przewymiarowane i zostawiają klienta z problemem mówiąc, żeby kupił sobie skrzynkę piwa, poczytał instrukcję i ustawił parametry sam bo to zajmuje dużo czasu :bash:

 

Sam tak miałem to wiem jak to wygląda.

 

Dlatego nie podoba mi się to niby przypadkowe dyskredytowanie Karoki bo gdyby instalatorzy tyle wiedzieli co on i mieli takie podejście to cała branża by działała dużo lepiej.

 

PS i nie boję się, że mnie opiszesz jako kolejnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Karoka jest inteligentny, uczciwy i przedsiębiorczy, i to czy jest kierowcą, rolnikiem czy dyrektorem instytutu badawczego nie ma znaczenia jeśli zna się na tym co sprzedaje i robi to tak, że klienci go sobie polecają.

 

Szanuję Kierowców PKS. Szanuję użytkowników kotłów i dealerów węgla. Napisałem tak (o tym kierowcy i dealerze), bo tak się przedstawia na forum sam karoka. To jego słowa.

Nie mam także zastrzeżeń do tego Twojego cytatu, który tu powyżej przytoczyłem.

 

Nie imputuj mi myśli i poglądów, których nie wyraziłem.

 

I nie bój się! Nie mam zamiaru Cię opisywać. Skąd Ci to mogło przyjść do głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta in-cognito to tutaj niby kwiatki oferuje?

 

Ja jeszcze nie kwiatki, ale kto wie co życie przyniesie :D

 

Karoka i minertu z dobroci serca handlują, także moimi wyrobami?

 

Faktycznie Dziubarczyka i innych jakoś nie sprzedają - to powinno dać do myślenia niektórym ;)

 

 

Ile razy można powtarzać,że większość producentów kotłów, to firmy rodzinne?

 

Nie tylko kotłów i wg mnie to zaleta a nie wada :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Kierowców PKS. Szanuję użytkowników kotłów i dealerów węgla. Napisałem tak (o tym kierowcy i dealerze), bo tak się przedstawia na forum sam karoka. To jego słowa.

No z tym dealerem to mocno przesadziłeś i raczej nie wiem czy sam do siebie użyłem takiego określenia, może nie pamiętam.

Mam tylko w profilu małą reklamkę żeby nikt się mnie nie czepiał że na boku na forum sobie dorabiam co jest bardzo często praktykowane prze wielu producentów także kotłów, sterowników, nawet na ogólnopolskim forum robią sobie testy swoich produktów a co idzie za tym darmową reklamę.

Karoka choć malutki, stać go było na to żeby zapłacić parę złotych i być wiarygodnym a nie pod płaszczykiem pomocy słać oferty na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Kierowców PKS. Szanuję użytkowników kotłów i dealerów węgla. Napisałem tak (o tym kierowcy i dealerze), bo tak się przedstawia na forum sam karoka. To jego słowa.

Nie mam także zastrzeżeń do tego Twojego cytatu, który tu powyżej przytoczyłem.

 

Nieprawda!! napisałeś to w takim tonie i stylu żeby zdyskredytować Karokę, pokazać ludziom czytającym FM że on nie ma wiedzy i szkoły żeby sprzedawać kotły...ale On w przeciwieństwie do Ciebie pomógł ( i pomaga) użytkownikom forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawijan, dobrze że ludzie mają oczy.

Szli żeście na noże z Jareckim a teraz jeden drugiemu w dupę włazi.

 

Może byś był obiektywny, czemu nie zabrałes zdania wcześniej jak zaczęła się tu przepychanka?

 

1. Mam przebadane kotły w obu instytutach

2. Przekonałem się o wyższości płyt żeliwnych nad rusztem wodnym, choć oba rozwiązania przeszły badania.

Wolę aktualnie żeliwny, bo funkcjonalnie nadal jest jak wodny a oprócz tego daje inne korzyści.

3. Zawiozłem tam, gdzie raczej przyjaciół nie miałem..... to raczej Wy ich znaliście osobiście po wizytach.

4. Pół roku temu około jeden taki a nawet kilka więcej osób twierdziło,że w Łodzi to nikt kotłów nie bada i wieszane na labo z Łodzi były psy.

Co się dzisiaj dzieje- dobrze widać. Ja badając w Łodzi byłem ciul ostatni a inni to teraz jak wyglądają? Zmienia się Wam zdanie niczym chorągiewka na wietrze.

Ja cenię sobie badania w otgis. Teraz zbadałem w innym ośrodku, bo chciałem sprawdzić słuszność rad, skończył mi się też atest a nie mam sobie nic do zarzucenia, bo zawiozłem zestaw, z którym instytut nie miał nic wspólnego ani z kotłem ani palnikiem ani sterownikiem. Osoba badacze chwaliła sterownik.

 

Co do Zawijana, nadal nie zgadzam się z tak dużym wyjściem na paliwa jak to miało miejsce w brucerach dla kotłów do 25kW, to się nie sprawdza.

Co do samego 25kW, to na małej eko z wysoka sprawnością się 25kW nie uzyska i ja to wiem po badaniach, uzyska się na większym palniku, ale tutaj z kolei będzie gorzej na dole, co już tak dużo osób opisywało.

 

 

Może zrobimy quizz, aby jednego Pana dokształcić i wyprowadzić z błędnego myślenia,że kocioł produkowany jest z jednej grubości blachy:

- Z jakiej grubości blach jest wykonywany zewnętrzny płaszcz wodny nie mający styku ze spalinami, zapraszam userów ogniwa, rbr, tilgnera, galmetu, defro itd i tp.

U nas jest to 4mm, na rynku doświadczeni producenci stosują tutaj blachy o grubościach 3 do 4mm.

- Z jakiej grubości blach jest wykonywana izolacja kotła? U nas jest to a podam, jak się inni do tego dokopią.....

Edytowane przez Jarecki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...