Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość w84u
Ja swój podajnik wyłożyłem grubą folią budowlaną stosownie dociętą i przyklejoną mocną taśmą zbrojoną. Skutecznie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, z wilgocią lakier sobie radzi. Jak nowy podajnik to spryskać "barankiem" do podwozi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co roku to chyba przesada, dla mojego to pierwsza konserwacja po tej fabrycznej była. No chyba, że na zasadzie - opróżnić, obejrzeć i bez demontażu wyczyścić i ewentualnie uzupełnić jakieś ubytki w lakierze.

 

Dokładnie o to chodzi - sprawdzenie czy już trzeba malować, a jak nie trzeba to nie ma co przesadzać.

 

Jak ktoś chce sobie super zabezpieczyć przed korozją to może tym:

 

http://www.spillcontainment.com/everdry

 

nie wiem tylko jak jest ze ścieralnością tej powłoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć fotkę jak to masz połączone.U mnie zwykły wąż z zaworkiem gdzie mam możliwość regulacji powietrzem.

 

Mam za ciasno w kotłowni na fotki, ale jest to gruby peszel + 2 dławnice do niego podłączone do otworów fi 27 w zasobniku i dmuchawie.

 

Nie mam zaworka, w sumie dmucha tam niewiele, więc nie widzę potrzeby, ale wszystko jest szczelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za ciasno w kotłowni na fotki, ale jest to gruby peszel + 2 dławnice do niego podłączone do otworów fi 27 w zasobniku i dmuchawie.

 

Nie mam zaworka, w sumie dmucha tam niewiele, więc nie widzę potrzeby, ale wszystko jest szczelne.

Ja mam z zaworkiem i mam możliwość regulacji.

dosuszanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest RBR-Ekouniwersal z systemem odpopielania.

Normanie zapinany jest metalowy pojemnik na popiół do którego żmijka wypycha popiół.

Grześkowi gdzieś bardziej spodobał się ten wór :) który po napełnieniu odpina i wywala.

I tego mu cholernie zazdroszczę. Już nie te drzwiczki ale ten worek :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest RBR-Ekouniwersal z systemem odpopielania.

Normanie zapinany jest metalowy pojemnik na popiół do którego żmijka wypycha popiół.

Grześkowi gdzieś bardziej spodobał się ten wór :) który po napełnieniu odpina i wywala.

 

a z czego jest ten wór, niepalny ? nie przepuszcza powietrza? ,jednorazowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...