Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
Piszę, żeby nie było zaskoczenia - od Kwietnia ruszam z działalnością i oprócz normalnej pracy będę także sprzedawał ekogroszek i kotły na lokalnym rynku.

Życzę dużo klientów ze starych domów i mam nadzieję,że do nowych domów nie będziesz wciskał zielonym inwestorom czegoś co nie będzie dla nich zasadne tym bardziej,że od nowego roku zmieniły się normy dot.budowy nowych domów i bardziej niż w zeszłych latach ekogroszek do takiego domu nie nadaje się:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Od-stycznia-2014-nowe-warunki-techniczne-dla-budujacych-domy-2968746.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
:lol2: Czytać ze zrozumieniem :) sprzedawaj sobie do starych domów..... a mi sie do nowych nie wtrącaj..:lol2:

Karoka już wcisnął do nowego domu 110m2 swojego RBR-a 12kW a gość rachunki za wungiel ma takie,że ja w większym domu taniej grzałbym prądem.

Bez tytułu.jpg

Chcecie dalej robić z ludzi idiotów ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoka już wcisnął do nowego domu 110m2 swojego RBR-a 12kW a gość rachunki za wungiel ma takie,że ja w większym domu taniej grzałbym prądem.

[ATTACH=CONFIG]251820[/ATTACH]

Chcecie dalej robić z ludzi idiotów ?

 

Sam z siebie robisz idiotę,wklej info za jaki to okres!

I nie zapomnij zapytać czy ten ktoś sam dobrowolnie wybrał ogrzewanie na węgiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Sam z siebie robisz idiotę,wklej info za jaki to okres!

Od końca października do wczoraj

SI nie zapomnij zapytać czy ten ktoś sam dobrowolnie wybrał ogrzewanie na węgiel.

Typowa odpowiedź sprzedawcy,dla którego inwestor jest tylko i wyłącznie źródłem dochodu.

Oczywiście,że wybrał wungiel dobrowolnie ale Ty czy w tym przypadku Karoka nie powiedział mu,że w jego domu ten wungiel,ten kocioł nie będzie zasadny ekonomicznie.

A czemu nie powiedział ? Bo albo sam nie miał pojęcia co świadczy o jego nikłej wiedzy na temat budowy domu i ogrzewania do niego albo zamiarem jego było tylko i wyłącznie zarobić na tym inwestorze.

 

Jak będzie mi się chciało to znajdę mój cytat co ja sądziłem na temat właśnie tego konkretnego domu i doboru do niego kotła i nawet przewidziałem co będzie po sezonie,tym bardziej,że sama instalacja c.o dyskwalifikowała węgiel jako źródło ciepła.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od końca października do wczoraj

 

Typowa odpowiedź sprzedawcy,dla którego inwestor jest tylko i wyłącznie źródłem dochodu.

Oczywiście,że wybrał wungiel dobrowolnie ale Ty czy w tym przypadku Karoka nie powiedział mu,że w jego domu ten wungiel,ten kocioł nie będzie zasadny ekonomicznie.

A czemu nie powiedział ? Bo albo sam nie miał pojęcia co świadczy o jego nikłej wiedzy na temat budowy domu i ogrzewania do niego albo zamiarem jego było tylko i wyłącznie zarobić na tym inwestorze.

 

A to nowy domek czy......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Powtórzę raz jeszcze,ja nie jestem od nawracania tym bardziej na coś z czym nie mam nic wspólnego,wystarczy,że wiem,że inwestor jest zdecydowany na to o co pyta.A Ty dalej swoje pier....sz jak by ci zęby szły!

Aha,Tobie zależy tylko na tym,żeby zarobić na inwestorze,inaczej wydymać,rozumiem,bardzo szlachetne...

A jakbym się uparł na 25kW do mojego domu to też byś mi sprzedał ?

Nie rozumiem tylko dlaczego jesteś na tym forum,to nie jest sklep internetowy,tu inwestorzy sobie nawzajem pomagają w budowie,ktoś kto zauważy babola u kogoś zaraz o tym wspomina,ktoś kto ma lepsze lub tańsze rozwiązanie podobnie itp.

Ktoś kto fałszywie udaje "rodzinę" dla mnie jest sprzedajną dz..ą.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym się uparł na 25kW do mojego domu to też byś mi sprzedał ?

Po Tobie wszystkiego można się spodziewać.

Zaczynałeś od świeczki, później farelka a skończyłeś w domu ze styropianu z zaje..stym kredytem do spłacenia i z pompką prawie 10kW na 118m.

Dodatkowo zafundowałeś sobie kotłownię w salonie także nie zdziwisz mnie teraz kotłem 25kW.

Może w końcu dowiesz się co to znaczy ciepło w domu, hehe

Jakby coś to pisz na priva, na forum nie przedstawiam ofert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę raz jeszcze,ja nie jestem od nawracania tym bardziej na coś z czym nie mam nic wspólnego,wystarczy,że wiem,że inwestor jest zdecydowany na to o co pyta.A Ty dalej swoje pier....sz jak by ci zęby szły!

Widać jak nawracał i jaki był wiarygodny jak firmę rozłożył za pół roku.

Najlepszy doradca na tym forum, hehe

Chyba lepiej być tym złym doradcą Grześ, bo nasze firmy choć bidne ale solidne jakoś jeszcze dyszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...