Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

powinienem się domyśleć, że masz sąsiadów którzy smrodzą)

Eeee tam, to on teraz co wieczór odpala swoją lokomotywę w salonie i im smrodzi :)

Wiesz na forum rachunkami trza zabłyszczeć to parowóz pracuje, a jak się tego smrodu przed telewizorem nawącha to pierdzieli później po nocy na forum trzy po trzy aż go puści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

?

 

Pokaż gdzie za 16 tys. można dostać. Może się skuszę ;)

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=t-cap+9+kw&bmatch=seng-v6-1-default-0905

 

PS. za 20 tysi jest tylko z montażem, ciekawe ile za montaż krzyczą ? Arturek ile Ty śpiewałeś ?

Edytowane przez bobasxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej. Nie wszyscy muszą mieć po prostu kotłownię :yes:

Nie muszą.Ale też nie muszą jak nie chcą mieć PC prawda?

Dla tych co nie mają możliwości robię kotłownie kontenerową.Obsadzasz ją tujami np i po sprawie.

Mam na dzień dzisiejszy 3 kotłownie kontenerowe z RBR EKOUNIWERSAL. Jedna z nich ma 100 kW kocioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne!

Kotły Skam i RBR-Ekouniwersal są identyczne.

Największe podobieństwo jest w tym, że oba są sprzedawane przez karokę i minertu.

 

http://emoty.blox.pl/resource/rotflwt.gif

 

Na całym forum nie ma wątku, gdzie udzielałoby się tylu sprzedawców polujących na owieczki i barany :D

Edytowane przez Liwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne!

Kotły Skam i RBR-Ekouniwersal są identyczne.

Największe podobieństwo jest w tym, że oba są sprzedawane przez karokę i minertu.

Nie jasne bo nie napisałem,że są identyczne.Są podobne mocowo więc takie polecam i nie tylko takie.

Mógłbym też polecić mój ale nie ma żadnych badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wiedzieć. Na innym wątku węglarze piszą, że m2 kotłowni spadają im z nieba. Chciałbym się dowiedzieć ile "góra" za to płaci :)

Płaci różnie a wychodzi taniej niż budowa budynku gospodarczego.Nie wszyscy mają możliwość jego budowy.Dla kotła 12 i 17 kW kotłownia ma wymiary 2x2m.

Cena w zależności od użytych materiałów.Jedni chcą z panela a drudzy blaszaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaci różnie a wychodzi taniej niż budowa budynku gospodarczego.Nie wszyscy mają możliwość jego budowy.Dla kotła 12 i 17 kW kotłownia ma wymiary 2x2m.

Cena w zależności od użytych materiałów.Jedni chcą z panela a drudzy blaszaka.

 

I biorą to do nowych czy raczej do starych domów? Bo wiesz, jak do nowych to kompletna głupota, a jak do starych to gdzie do tej pory trzymali kocioł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://emoty.blox.pl/resource/rotflwt.gif

 

Na całym forum nie ma wątku, gdzie udzielałoby się tylu sprzedawców polujących na owieczki i barany :D

Powiedział bym inaczej.

Nie ma tylu de..li , którzy wchodzą na wątki z kotłami na węgiel ze swoimi pompkami.

 

Na tym forum jest wątek jakie ogrzewanie wybrać !!!

Jak ktoś trafia tu to znaczy,że już wybrał.Zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I biorą to do nowych czy raczej do starych domów? Bo wiesz, jak do nowych to kompletna głupota, a jak do starych to gdzie do tej pory trzymali kocioł?

Może Cię to rozśmieszy ale w dwóch przypadkach były to nowe domki deweloperskie z kotłownią na gaz gdzie gaz dopiero będzie za jakieś 2 lata.

Pomieszczenia zostały wykorzystane do innych celów. Kotłownia na zewnątrz stoi z boku wiaty garażowej.

Co do starych domków to uwierz mi,że sa jeszcze takie gdzie nie ma piwnic ani kotłowni bo ogrzewanie było z kominków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś trafia tu to znaczy,że już wybrał.Zgadza się?

 

Za debila powinieneś dostać w ryło, ale mam litość do zaczadzonych.

 

Wybrał? A może jest jeszcze szansa, żeby uratować człowieka zanim wpadnie w macki mafii węglowej? Kobra sam pisał że jest w zmowie cenowej z innymi sprzedawcami. Nie wierzysz?

 

Może Cię to rozśmieszy ale w dwóch przypadkach były to nowe domki deweloperskie z kotłownią na gaz gdzie gaz dopiero będzie za jakieś 2 lata.

 

Masz rację, śmieszy mnie to. Przecież łatwiej i taniej wydzierżawić na te dwa lata butle.

 

Co do starych domków to uwierz mi,że sa jeszcze takie gdzie nie ma piwnic ani kotłowni bo ogrzewanie było z kominków.

 

Z kominków? A może z pieców kaflowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz,zawsze możemy stanąć w szranki ale głupim odpuszczam i mówię,że są silniejsi :p

 

Jak widać dalej nie rozumiesz,że to temat kotłów na ekogroszek.Jak chcesz kupić TV to wchodzisz do sklepu z RTV czy do piekarni?

Czy ja wjeżdżam ze swoimi butami do wątków z PC ? Nie więc nie wiem co TY tutaj robisz!!!

Nikomu jeszcze trójkącika nie kliknąłem ale chyba zacznę.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...