Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale ja nikomu nie wciskam PC. Są inne sposoby ogrzewania domu tanio, czysto i bezobsługowo. Jedni grzeją prądem, inni gazem i jeżeli myśleli o tym jeszcze przed budową są zadowoleni z rachunków.

Powtarzam, węgiel w nowych domach to archaizm!

I nie mów, że mnie to nie dotyczy, bo dotyczy to każdego kto mieszka w pobliżu takiej kotłowni. Trujcie się sami, innych zostawcie w spokoju :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nikomu nie wciskam PC. Są inne sposoby ogrzewania domu tanio, czysto i bezobsługowo. Jedni grzeją prądem, inni gazem i jeżeli myśleli o tym jeszcze przed budową są zadowoleni z rachunków.

Powtarzam, węgiel w nowych domach to archaizm!

I nie mów, że mnie to nie dotyczy, bo dotyczy to każdego kto mieszka w pobliżu takiej kotłowni. Trujcie się sami, innych zostawcie w spokoju :p

 

Sprawność wytwarzanie energii elektrycznej z węgla wynosi około 30%. Kocioł domowy ma średnoroczną sprawność powyżej 50%. Kto więc bardziej oszczędza zasoby naturalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawność wytwarzanie energii elektrycznej z węgla wynosi około 30%. Kocioł domowy ma średnoroczną sprawność powyżej 50%. Kto więc bardziej oszczędza zasoby naturalne?

 

Buahaha :D

I może jeszcze napiszesz coś o filtrach w domkach jednorodzinnych? A może napiszesz też jakiej mocy podłączysz sobie za kilka lat panele PV? A może napiszesz dlaczego polski prad jest mało ekologiczny? Czyja to wina że smrodzą węglem? Może tu potrzeba "żelaznej damy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha :D

I może jeszcze napiszesz coś o filtrach w domkach jednorodzinnych? A może napiszesz też jakiej mocy podłączysz sobie za kilka lat panele PV? A może napiszesz dlaczego polski prad jest mało ekologiczny? Czyja to wina że smrodzą węglem? Może tu potrzeba "żelaznej damy" ?

 

A słyszałeś może kiedyś o katalizatorach w kotłach na ekogroszek?

Na pewno NIE. A wszystkie to mają:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko podłączać komin do nawiewu wentylacji domu :D

Eee, trolu ? dalej tu trolujesz ?

Ty chyba masz tam podłączony kominek bo podobno zaoszczędziłeś na kominie ?

Przez to pieprzysz jak potłuczony, Liwko to wątek o kotłach a nie pompach, idź się przewietrz, otwórz okno bo ten śmierdziel Cię wykończy.

Psychika widać już siadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, trolu ? dalej tu trolujesz ?

Ty chyba masz tam podłączony kominek bo podobno zaoszczędziłeś na kominie ?

Przez to pieprzysz jak potłuczony, Liwko to wątek o kotłach a nie pompach, idź się przewietrz, otwórz okno bo ten śmierdziel Cię wykończy.

Psychika widać już siadła.

 

Czytając takie posty, to widać że to ty przebierasz nóżkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie posty, to widać że to ty przebierasz nóżkami :D

Tak jak czytam Twoje posty, ze śmiechu, z jakim przejęciem się tu spuszczasz i robisz z Siebie nawiedzonego idiotę.

Ty nie rozumieć po polski ?

To wątek o kotłach a Ty o tym nic nie wiesz, Twoje wpisy to zwykły spam, raczej chorego i zawistnego małego człowieczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozumieć po polski ?

To wątek o kotłach a Ty o tym nic nie wiesz,

Jaki jest problem w poinformowaniu nieświadomego inwestora,że jest w błędzie uważając,że ekogroszek to tanie rozwiązanie ?

Jaki jest problem w tym,żeby odwieść go od popełnienia życiowego błędu instalacji kotła na ekogroszek ?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?153085-ILE-OLEJU-OPA%C5%81OWEGO-ZU%C5%BBYLI%C5%9ACIE-W-TYM-SEZONIE&p=6621716&viewfull=1#post6621716

 

Jeśli sam policzy to sam wybierze ale niech wie,że istnieją tańsze i bezobsługowe systemy grzewcze niż ekogroszek.

Edytowane przez Arturo72bis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest problem w poinformowaniu nieświadomego inwestora,że jest w błędzie uważając,że ekogroszek to tanie rozwiązanie ?

Jaki jest problem w tym,żeby odwieść go od popełnienia życiowego błędu instalacji kotła na ekogroszek ?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?153085-ILE-OLEJU-OPA%C5%81OWEGO-ZU%C5%BBYLI%C5%9ACIE-W-TYM-SEZONIE&p=6621716&viewfull=1#post6621716

 

Jeśli sam policzy to sam wybierze ale niech wie,że istnieją tańsze i bezobsługowe systemy grzewcze niż ekogroszek.

 

Ty to chyba jesteś zamknięty w 4 ścianach na 24h/365 dni. Wiesz jaka jest śwadomośc przeciętnego inwetora??

Mam kilku znajomych którzy budują domy b.dobrze ocieplone i wiesz co wpakowali do kotłowni - śmieciucha (już o mocach nie będę pisał).

Jak myslisz jak wygladała moja rozmowa na temat ogrzewania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu żal mi ludzi, którzy świadomie sobie i sąsiadom robią krzywdę. Gdyby chociaż tylko siebie truli...

 

 

Kotłem na ekogroszek trudno truć bo w nim folią kiepsko się pali i nie warto, więc nie fisiuj z tymi sąsiadami bo najgorsi "ekolodzy" to ci od kominków ... a jakoś dziwnym trafem każdy pompiarz takowy ma - rekreacyjny oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...