Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak tak mineta, szczególnie to widać po długości życia obywateli. Teorie spiskowe zachowaj dla swojej rodziny.

Jedną z teorii jest Twoje podejście do rzeczywistości.Zejdź na ziemię.

Jak Państwo zamiast marnotrawić kasę dopłaci mi do domu energooszczędnego to taki wybuduję i będę grzał prądem z wiatru.Każdemu to wyjdzie na zdrowie nawet parę pokoleń do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jedną z teorii jest Twoje podejście do rzeczywistości.Zejdź na ziemię.

Jak Państwo zamiast marnotrawić kasę dopłaci mi do domu energooszczędnego to taki wybuduję i będę grzał prądem z wiatru.Każdemu to wyjdzie na zdrowie nawet parę pokoleń do przodu.

 

O jakim ty energooszczędnym domu piszesz? Mam dom zwyczajny, bez ociepleniowych fajerwerków, z dużymi oknami od północy, bez wiatrołapu, z wszystkimi bajerami bez których powinno się budować domy energooszczędne, a mam tanio w inwestycji i na rachunkach. W czym problem?

Znaczy ja wiem w czym, ale czy zwykli inwestorzy to wiedzą...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo zyzol, zakaz trucia, czy to roundup czy to dym z węgla, zakaz i już. Zaczynasz myśleć, a się nie spodziewałem po koledze... :D

 

Napisz petycję do Pani Premier, albo załóż partię, wygraj wybory, zostań Premierem i podpisz pakt klimatyczny wchodzący w życie 1 stycznia 2016 roku. To już będzie po nowych wyborach;)

No i zakaz palenia całkowity, kominki, kozy, śmieciuchy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co masz bo czytać potrafię a z tego wynika,że wcale tak tanio nie budowałeś.Jaką masz temp wewnętrzną?

Popatrz na moją,policzysz mi ile bym płacił rocznie za prąd ?

 

Tanio? Powiedziałbym normalnie.

A powiedz mi jaka jest procentowa różnica między 21 a 23 stopnie? (pomijając że przy podłogówce 23 stopnie to dramat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio? Powiedziałbym normalnie.

A powiedz mi jaka jest procentowa różnica między 21 a 23 stopnie? (pomijając że przy podłogówce 23 stopnie to dramat)

 

Wszyscy wiemy, że resztę nadrabiasz śmieciuchem salonowym;)

Tanio i ekologicznie;)

A jak ma się do tego twój postulat o zakazie palenia i dymu z komina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty masz równo pod sufitem?

A co za różnica jak podniosę temperaturę pompą czy węglem? Widzisz jakąś?

A Ty masz równo pod sufitem?

Ja ogrzewam 320m2 za rok to 3600zł + powiedzmy 1000zł za prąd wychodzi 4600zł za rok.Ty za swoje 133m2 płacisz 3200zł (dane z przed dwóch lat) .Mój dom ma o 190m2 więcej.Umiesz liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz równo pod sufitem?

Ja ogrzewam 320m2 za rok to 3600zł + powiedzmy 1000zł za prąd wychodzi 4600zł za rok.Ty za swoje 133m2 płacisz 3200zł (dane z przed dwóch lat) .Mój dom ma o 190m2 więcej.Umiesz liczyć ?

 

Nie pal ( o zgrozo) głupa. Ile % wychodzi podniesienie temperatury o jeden stopień???? Co ma wielkość domu do tego????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...