Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prawda Szadam :D

 

Głośno dzisiaj u mnie.

Odkopałem sobie zakurzoną półkę. A na niej - Krokus i płytka "One vice at a time" [pamięta ktoś jeszcze ? początek lat osiemdziesiatych], taka kalka AC piorun DC; niemal cała płytka, a już "I'm on the run" to niemal jakby Australijczycy zagrali :D.

Jeszcze Biohazard z "Urban Discipline" - piękne numerki "Mistaken Identity" i króciutki a mocny "We're only gonna die (from our own arrogance)". Pamiętam ich piękny i długi koncert w Proximie w 1997, jako support grał Sweet Noise. Ech..

Potem System of a down - zawsze, gdy słucham "Toxicity", ciary mi łażą po plerach...

Po tym wszystkim Life of agony ["Soul searching sun"] brzmi jak balsam :D

Na wieczór zostawiłem sobie Amon Duul II - "Hi-jack" [1974]

Poza tym w Trójce dziś 'Czarny piątek' - czasami bardzo ładnie tam grają.

Aha, ja Trójki w dzień niemal nie słucham. Głównie piątek, sobota i niedziela wieczór, czasem także kiedy pracuję w nocy [czwartek!!! :D]

 

Paprotka, jutro zerknę w Media Markt. W necie trochę drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość gosc***

Tina Tarner ?

Co bardziej ruchliwych zapraszam dziś na 19 do 22 godz. na Praską Falę Dźwięku - Grochowska ( Urząd Dzielnicy) wejście od Kamionkowskiej. Będą kapele pank, rock i rock-progresywny dla koneserów. Piwo na miejscu. Wjazd freeee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tina Tarner ?

Co bardziej ruchliwych zapraszam dziś na 19 do 22 godz. na Praską Falę Dźwięku - Grochowska ( Urząd Dzielnicy) wejście od Kamionkowskiej. Będą kapele pank, rock i rock-progresywny dla koneserów. Piwo na miejscu. Wjazd freeee.

 

 

elekt - dla iwestorów i emerytów :lol: dawaj z wyprzedzeniem takie info -logistycznie muszą się ogarnąć :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, dzieki stary kruku :D

pospazmowałam dzis w Empiku i w końcu nie kupiłam ( są wszystkie 3 płytki ) 69 - 74 zet :( , ech drożyzna, panie

Kruku niech będzie, ale czemu stary ? :-?

I czy pijesz tu do słynnego Kruka z Colargola ? :o Czy ony Kruk nazywał się jakoś ? bo szczurek miał na imię Hektor, a z Krukiem tak do końca nic nie wiadomo (tak jak z pszczołami)..

 

Doniesienia z MM:

* "Paranoid & Sunburnt" i "Stoosh" po 60 PLN, a "Post Orgasmic Chill" - 65 PLN [o ile nic nie pomyliłem :roll:]. Płytki mogą nie być w ciagłej sprzedaży.

 

Aha, jeszcze tutaj są 2 w 1, ino cena ukryta przed chciwą gawiedzią. No i shipment jak dla pół miliona ton cukru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruku niech będzie, ale czemu stary ? :-?

 

 

przepraszam za stary :oops: ( ośmiozgłoskowiec, jak w wierszach dla dzieci :wink: )

 

piję do Corvus corax corax :lol: o takiego http://img161.echo.cx/img161/7512/krukm8ob.jpg

 

 

największy z krukowatych, najinteligentniejszy z naszych ptaków. Upierzenie czarne z metalicznym połyskiem, duży dziób, duża głowa, długi, klinowaty ogon. Świetnie lata, w czasie toków wykonuje akrobacje powietrzne. Kruki są ptakami osiadłymi, trzymają się parami przez całe życie zarówno zimą jak i latem. Poza sezonem lęgowym żyje zarówno w małych grupach jak i dużych stadach. Objęty ochroną gatunkową. ` 8)

 

Aha, jeszcze tutaj są 2 w 1, ino cena ukryta przed chciwą gawiedzią. No i shipment jak dla pół miliona ton cukru :lol:

 

bardzo dziekuję, własnie te dwie mi najbardziej paszą :D ustawiam sie w kolejce, bo może zabraknąć :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

mam u siebie ponad 1500 plyt i na kazdej cos, co mi sie podoba.

maja pierwsza kaseta byl Sting i "nothing like the sun". ona ukierunkowala moj gust, moja wrazliwosc i jest ze mna do dzisiaj.

pozniej pojawila sie el muzyka: tangerine dream (aktualnie 87 albumow); jarre, vangelis, vollenweider, kitaro, clannad, e. morricone, wreszcie kenny g, george winston, yanni.

w szkole sredniej koledzy porazili mnie "misplaced childhood" marillionu co pociagnelo wszystko co fishowi sie w glowce "ubzduralo" ... po dzis dzien.

kolezanki "nauczyly mnie" podziwiac roxy music i bryana ferryego

na studiach kumel "katowal" mnie tomem waitsem

a zona od niedawna roba dougana uzywa zamiast spiewu cykad.

to tylko kilka, naprawde kilka wykonawcow, ktorych muzyke kocham i dlugo kochac bede. jest ich tysiace; zawsze pozostajacych w mojej glowie. na kazdy promyk slonca, na kazdy liść jesieni, płatek śniegu i pierwszego bociana - zawsze moja pamiec wraca do tych jedynych utworow. poranki jarra, wieczory sade. zima zas wieczory toma waitsa i g. winstona. zawsze cos jest. gdy jade samochodem - czemu nie ordynarne trans atlantic air waves lub sciezka z 'donnie darko'.

gdy uciekam przed smutkiem - czemu nie ostatni mohikanin. ale sa tez 'nie placz kiedy odjade' w oryginale, 'nie pytaj o polske' pana g.c. i 'bracka'

jest ich tyle, ze nie mozna zliczyc z pamieci; jednak zawsze wracja - gdy trzeba - gdy radosc lub smutek, kiedy marzenia i wspomnienia - sa zawsze ze mna - niezawodnie. i dlatego kocham 'swoja muzyke'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scarab dobrze trafiłeś, tu są sami tacy.

 

A powiedzcie mi moi mili, czy też wam tak trudno znaleźć miejsce i czas na spokojną delektację muzyki. Mam wrażenie, że samochód to jest mój ostatni azyl. Tak głośno jek uważam i to co uważam.

Wybudowałem dom, już jest lepiej niż w bloku ( twu ), ale mimo to cięgle ktoś minie przekrzykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadam, z tym samochodem to masz rację. Dlatego w samochodzie mam lepszy sprzęt grający niż w mieszkaniu w bloku. Montowany fabrycznie, więc się nie martwię, że zniknie.

Jak pięknie się słucha Queen w sześciu głośnikach niezłej mocy i gdy nikt nie krzyczy, że od basów tynk na ściane odpada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie ponad 1500 plyt i na kazdej cos, co mi sie podoba

 

heheeee! Witam kolege we wspolnej chorobie :lol: :lol: Prosze sie nie przejmowac , wkrotce bedziesz liczyl plyty na metry biezace, to duzo,duzo latwiejsze.Swoja droga zaskakujesz mnie, jak mozna zestawiac Mandarynki z Kitaro ?? Nie masz mdlosci? :lol: :lol: Pogratulowac silnego zoladka.A propos Vollenweidera - nie lubie wynalazkow , ale mam jego koncert w systemie 5.1 i od kilku dni nie wylazi z odtwarzacza i gdzies mam tynk odpadajacy ze scian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

, wkrotce bedziesz liczyl plyty na metry biezace,

 

;) moze jednak nie ;) nie wszystko da sie (niestety) przeliczyc na metry ;)

co do 'kitaro' i 'td' - no coz da sie zestawic, moze nie jedno po drugim, bo to jakby czekolade popijac piwem ;)

co do vollenweidera: dla mnie nie jest on wynalazkiem. dla mnie jest geniuszem. on obrazuje muzyke, tworzy ja a sluchacz interpretuje ja obrazami. moze to troche schizofreniczne, ale sluchajac jego muzyki zyje w innym swiecie. polecam 'book of the roses'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebrnalem przez wasze upodobania :) fajnie, fajnie :) troche trojkowo, troche dwojkowo, grunt ze nie wsiow.. ;)

jednej rzeczy sie nie dopatrzylem: Yello (ci od drive/driven) ci dopiero maja klimat... i watki (the blender).

pzdr

Yello jest jak najbardziej ok :wink:

a ten nick to czemu taki rakietowy?

SS-21 Scarab (9K79 Toczka) to jednostopniowy, taktyczny pocisk balistyczny krótkiego zasięgu ...

http://www.atominfo.org/photos/rosja/ss21_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...