Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

boje sie , ze sasiad podgladywa :lol:

a stary jest , to jeszcze na zawal zejdzie i co?

 

jako czlowiek satry zapewniam Cie , ze od tego podgladywania na zawal sie nie schodzi, wrecz przeciwnie :p :p :oops:

ale gdyby zszedl to mialabym go na sumieniu :lol: :lol:

i co ? jak z tym zyc? :lol:

 

slucham sobie Andersona dzisiaj (i nie tylko) , sama geba sie cieszy ,

piekne rzeczy

czy ktos ma wrazenia po koncercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[slucham sobie Andersona dzisiaj (i nie tylko) , sama geba sie cieszy ,

piekne rzeczy

czy ktos ma wrazenia po koncercie?

Oj! To pieknie sobie sluchasz . Ja do Zoppot nie zdaze, wiec smakiem sie obejde. Chociaz ten wystep to moze byc porazka, bo kurdupel Jon odcina raczej kupony od Yes niz cos ciekawego wymodzi a i bronchit go zżera.Ech gdzie te czasy kiedy Animation, Short Stories, Mr K. i jego friends, Olias i pana Vangelisowe motywy rzucaly czlekiem o glebe , ze nawet kumuna byla znosniejsza.Takiej smaki mi narobilas, ze chyba sobie zaraz Close To The Edge albo i Relayer zapuszcze a po polnocy poprawie Goin For The One , zeby nad ranem usnac przy Magnifikacji w objeciach butelczyny z piwnic Rossiego.To zaczynam od.... Toltec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Short Stories, Mr K. i jego friends, Olias i pana Vangelisowe motywy rzucaly czlekiem o glebe , ze nawet kumuna byla znosniejsza.Takiej smaki mi narobilas, ze chyba sobie zaraz Close To The Edge

byla znosniejsza komuna , wszystko bylo takie kolorowe w sobotnie noce :wink: :roll:

a ja bylam tak szczesliwa sluchajac Private Collection , Close to the Edge , ze na samo wspomnienie oczka mgla zachodza i sie usmiecham

Pana Cairo i reszte dal Kaczkowski w czwartek w Mini Maxie , no nie powiem juz wiecej , jak to bylo :wink: w ten last czwartek :p :p :p

W sluchawkach mam teraz Horizon

i co truskawki?? W slodkiej czekoladzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmi glupia sprawa, moze to i deser , nie zastanawialem sie zbytnio, ale zeby Horizon tak od razu truskawki w slodkiej czekoladzie ??? Jest tam troche bitter i nawet po lekkim przedawkowaniu od razu sie nie rzyga. Dla mnie wiecej slodkosci niestrawnej ma wspominany tu czesto, sam Pan Piotr K. /przyznaje ze od paru lat dopiero , ale jednak .../
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam , czy mozesz zejsc z MOJEGO Pana Piotra??? :lol:

no tak , Ty nic nie Wiesz :D

 

Alez moge zejsc z Twojego Pana PK, bo nic nie wiem przeciez :lol: Tak dla jasnosci (to takie modne sformulowanie na Forum :wink: ) to bardzo sobie Go cenie i mial On /tu nie bede odosobniony/ powazna role w rozwoju moich fascynacji muzycznych. Ja pamietam jeszcze przedminimaxowy Moj Magnetofon i w czasach reglamentacji "dżezu" to bylo jedyne moje ucho na swiat . Gentle Giant, Yes, Jethro Tull, King Crimson, Led Zeppelin i cala gromada innych wspanialych odkryc muzycznych to Jego zasluga, za co jestem dozgonnie wdzieczny . Coz ...dzisiaj Jego audycji zupelnie nie rozumiem, moze sie postarzalem za bardzo albo Jemu zmienila sie forma egzaltacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo , tyle , ze nie pamietam Mojego Magnetofonu

Teraz Mini Max , czy niedzielne wieczory maja inny klimat , ale czasami sa jak kiedys . :lol:

Dlatego jestem och , ach :oops: , ze wciaz moge cieszyc sie tym glosem i tymi zapowiedziami.

Niektorym to nie mija :D :roll:

Sluchaj dzisiaj , Anderson sluchany w audycji brzmi inaczej :lol:

26 wrzesnia ukaze sie nowa plyta Oldfielda

wczoraj PK dal sie na chilke pocieszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj dzisiaj , Anderson sluchany w audycji brzmi inaczej :lol:

 

Niestety nie dalem rady , siatkowka byla silniejsza

 

26 wrzesnia ukaze sie nowa plyta Oldfielda

wczoraj PK dal sie na chilke pocieszyc

 

"Uprzejmie, aczkolwiek ze wstretem donosze, ze niejaki..." M.O./ldfield/ po ekscesach o nazwie Inkontejszyn nie ma juz pozytywnego wplywu na ksztaltowanie naszej wrazliwosci estetycznej a jego Tubular i Ommaj Daun byly niestety tylko udana prowokacja, majaca na celu zbalamucenie naszych mlodych serc.Takim podrzegaczom mowimy stanowcze "nie" i w czynie spolecznym obiecujemy nie sluchac kolejnych wersji Tubular Balls/oops/ nr. 8,9.

Sluchalem epki i tym razem jeszcze nie zmienie swojego zdania.

z cieplym pozdrowieniem

Zwiazek Ortodoksow Muzycznie Otepialych /ZOMO/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jako że zaczynam wkrótce budowę, to pewnie będziemy spotykać się częściej i podaję swoje muzyczne facynacje:

 

4AD a w sczególnosci Cocteau Twins i Clan of Xymox

Sisters of Mercy

Fields of the Nephilim

The Mission

Jean Michel Jarre

Depeche Mode

Nine Inch Nails

Clawfinger

 

i dla odmiany:

50 Cent, Dr Dre i reszta ekipy :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek 2112ja stanowczo protestuje , ja sie stanowczo sprzeciwiam , posune sie dalej , powinni Cie zbanowac na jakies 2 miesiace . :lol:

Jestem zdruzgotana , jestem przerazona , idz do lekarza , masz zaburzenia w trabkach uchatych , to jest niedopuszczalne . :D

Niby tez ja w tym Twoim ZOMO jestem , ale nie az tak .

Postukaj chwilke glowka w sciane , ta najblizsza , poczekaj na zmiany .

Po prostu udusze , bo taka jednostka w spoleczenstwie nie moze zyc . :roll: :roll:

To ja do Spodka tluklam sie na koncert rzeczonego , szczesciem tryskalam , stalam pod hotelem , na autograf i obejrzenie blond glowki czekalam , o malo na zawal nie zeszlam , a Ty takie tu farnazony wypisujesz???

Nie , nie wybacze Ci tego 8)

Milego Dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmi, spokojnie, ćśśśśśś... no... już... taaak... dooobrze...

Mogę już coś powiedzieć?

 

Wojtek widac cierpi na chwilowy zanik możliwości odbioru pozytywnych bodźców płynących z utworów wyżej wymienionego,

to przejdzie, nie może nie przejść,

trzeba tylko dużo z nim rozmawiać, przemawiać do niego, lekka gimnastyka też wskazana, masaże pobudzające trąbki uchatej :lol:

i zobaczysz, wszystko do normy wróci, zobaczysz.

 

Inaczej być nie może. 8)

:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmi, matko

O matko !

Jak ja sie podle teraz czuje, chyba sie sam zbanuje. Wlasnie powrocilem ze sklepu pasmanteryjnego, gdzie zakupilem sobie metr gumy do majtek, zeby sobie strzelic. Nie! Nie w leb. Jakis metr nizej. Trabka, Ba! Tromba wrecz uchata musi byc niewzruszona, zeby te anielskie trele obywatela MO docenic w przyszlosci. To juz niedlugo pewnie, bo mi sie od tych Waszy rad i walenia glowa w sciane Mandaryna niebawem zacznie podobac, a po niej to taki Oldfield jak sam mistrz Jan Sebastian, co to kontrapunktem zachwyci, finezyjna forma kolejnej wersji Tabulator Balls zmiazdzy i w trans kataleptyczny wprowadzi /bo ja zawsze zasypiam przy Majku/.Z piesnia na ustach pedze z powrotem do sciany

"Fajf majls aut /und so weiter/ munlajt szedous"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...