Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rrmi

Wiekszosc tych rzeczy mozna kupic w internecie, nie wszystkie jednak plyty maja lacza mp3 :cry: .Sporo jednak firm ma plyty z takimi reklamowkami jak wm player, mp3, wmv . O zamieszczaniu calych kompozycji nie ma mowy, to nielegalne.Ja tez nie moge mowic o takich rzeczach na ogolnodostepnym forum i obiecac , ze gdzies na FTP umieszcze takie pliki -sorry.

Probki jednej z plyt Andre z kompozycjami Albinoniego znajdziesz np tutaj

 

 

AMG to najlepsza ze znanych mi encyklopedi muzycznych- polecam.

Mozna wejsc takze np. na Gigant.pl i wpisac Albinoni albo Maurice Andre. Ja takze nie mam czasu na chodzenie po sklepach z plytami , znalazlem wiec firme przy ktorej nawet Amazon czy CD-now wysiadaja z asortymentem, i tam, on -line kupuje od lat. Nie place karta , wiem co dostaje, jeszcze sie nie zawiodlem a kupilem u nich ponad 200 tytulow.

I rzecz najwazniejsza : szukanie nowosci czy odkrywanie nieznanych perelek. Od czasu kiedy PR III przejal Laskowski i skomercjalizowal je wiem , ze ambitnych nowosci nie uswiadczy sie juz. Zostaje radio internetowe. Jest tam cala masa maniakow , ktorzy od rana do nocy prezentuja jakis gatunek muzyki. Tych stacji jest kilkaset i zawsze mozna cos dla siebie znalezc , a pozniej dopiero tego szukac w sklepach. Nie jest w ciemno :lol: i wiadomo czego szukac. Z Przelozonym trzeba by sie dogdac, nie wiem jak On to robi, ja tam taki komputrowy nie jestem :) Natomiast jesli bede mogl pomoc werbalnie to wu-a'la :lol:

pozdrawiam i zycze milego lykendu

milosnik niezopomnianego red. Jana Webbera

 

PS Mimo instrukcji Ponurego nie wychodzi , wkleilem adres strony i nijak nie moge dojsc do ladu, wywalam wiec adres dla porzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łoj, Wojtusiu, mógłbyś troszkę odchudzić ten link,

bo mi stronę okrutnie rozciągnął! :wink: :D

 

Ale wlazłam nań i...

... i w końcu zgłupiałam

 

Poszukaj "Trumpet Concertos" M. Andre /rewelacyjna skladanka EMI/

To ta?

http://62.111.225.172/images/large/104/plprofkpomfmkklvwqga.jpg

 

NA plytce z kolei Golden Baroque Andre oprocz Albinoniego masz Vivaldiego na trabke

I ta?

http://62.111.225.172/images/large/263/aaiaifnerxglcrojfwqa.jpg

 

Staram się po prostu dobrze odrobić lekcje. :D

 

 

Rewelacyjny noca w pustym domu

Hmmm... to raczej w moim przypadku nieosiągalne... :wink: :D

Ale nie martw się, znajdę inny, dogodny moment na degustację... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sie odchudza linki :cry: :cry: Prosze o krotki instruktarz.

 

Ta pierwsza plytka trafiona ta druga moze byc , nie pamietam jej zawartosci ,dla pewnosci poszukaj tak jak pisze Golden Baroque Andre

a wyglada tak

 

<a href=http://img265.imageshack.us/img265/4108/andre8fl.jpg' alt='andre8fl.jpg'>

 

Jesli Albinoni Ci podszedl nie bedziesz zawiedziona

pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sie odchudza linki :cry: :cry: Prosze o krotki instruktarz.

Klikasz BBcode w opcjach po lewej na stronie tworzenia wiadomości i tam masz wszystko wyłożone, jak kawę na ławę.

Jeśli ja, niekumata, skumałam, to każdy skuma. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponury dal mi taka ladna instrukcje , kazal wyciac od [url... , do /url] ale u mnie czegos takiego nie bylo wiec kicha nie wiem jak to zrobic a On tak sobie ladnie jeszcze to nazwal.

pozdrawiam jak sie naucze i odrobie lekcje to przyjde, poki co glowa nisko i do kąta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas ta plyta kosztuje 32pln

A mnie kusi...

Chyba się szarpnę...

 

I coś narobił??? :wink: :lol:

 

Eee tam... najwyżej se kremu nie kupię... :wink: :wink:

 

:p :p To dla poprawienia nastroju dodam , ze to album 2 plytowy. Ech! Po 16 zlociszy za plytke. Zeby Boozoo bylo w takich cenach, kupil bym sobie ich dyskografie :wink:/serio mowie/. Mysle , ze nie pozalujesz wydatku. Muzyka barokowa, szczegolnie ta na trombe ma to do siebie , ze jest ponad tym calym zgnilym padłem , ktore nas otacza.

Dla zmiany nastroju dzisiaj Gary Moore /nie wszystko trawie ale ballady ma ekstra/ leci sobie Empty Rooms a zaraz bedzie Midnight Blues - mniam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmi sprobuj tutaj bez logowania tylko, ze u nas ta plyta kosztuje 32pln

 

andre

:D :D

/wszystkie Ryski to fajne chlopaki/ pozdrowienia dla Pana Ponurego :lol: :lol:

o tak , tak wlasnie chcialam poprobowac :D :D :D

hmmm , musze jeszcze kilka razy posluchac , pasi , pasi

slychac trabki

co bys Wojtku zaproponowal na poczatek do kupienia ?

Adagio? to cala plytka?

ja nie mam pojecia jak sie w tym poruszac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bys Wojtku zaproponowal na poczatek do kupienia ?

Adagio? to cala plytka?

ja nie mam pojecia jak sie w tym poruszac :(

 

To co masz na podanej tutaj stronie andre

do odsluchania ,to probki utworow , ktore znajduja sie na polecanej przeze mnie plycie/2 plytowy album/. Adagio g-moll to akurat tylko jeden z bardziej znanych utworow Albinoniego znajdujacy sie na tej plycie/1 listopada w tv jak w banku :) /. Na tej plycie masz az 2 koncerty Tomasa a dodatkowo Bach, Telleman i inni - lacznie 48 roznych kompozycji w transkrypcji na trabke.Natomiast plyta pt. Adagios to wybor koncertow Albinoniego w oryginale - smyki, oboj, organy itp. Samego Albinoniego w opracowaniu na blache nie widzialem niestety. Sa koncerty obojowe , smyki i organy ale to juz nie ten klimat co trumpet :wink: Dla tego polecam Ci wlasnie ta plyte "Music for Trumpet" Maurice Andre na Amazonie 15,47USD w Polsce 32-33zlocisze.Jak Ci sie to spodoba siegniesz po inne opracowania . Tak mi sie wydaje , ze na poczatek dobrze miec troche roznorodnosci: troche Telleman , Vivaldi , Handel. Potem jak zaskoczysz, to sie mozna i Biberem katowac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tos mnie zaskoczyl tym Whitesnake bez zasilania. Ja myslalem ze te wysokonapieciowe kapele w tym czasie bez generatorow to raczej nie grywaly. To juz z Coverdalem czy jeszcze z Glenem H. na wokalu?

 

BArdzo fajna płytka. Śpiewa David C.

http://www.rockmetal.pl/pics/okladki/2/5/00152.jpg

 

W linku recenzja.

http://www.rockmetal.pl/recenzje/whitesnake-starkers.in.tokyo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyk , plyta znakomita , juz ja odsluchuje od paru dni :lol: . Tylko , ze daty mi nie pasily z tym "bezpradu" . Napisales koncert z87 a to koncert 97. Ale dzieki temu, ze nie zgadzaly mi sie daty akustycznych metali , wysluchalem i nie zaluje. Sa kawalki ze Stormbringer /moja ulubiona Purpura/Is This Love i Solder of F. -bardzo fajnie zrobione, w Here I Go Again David lekko sie wylozyl w pewnym momencie , ale to fajnie i naturalnie zabrzmialo - w koncu to przeciez koncert :wink: . To chyba rzeczywiscie koniec Whitesnake -szkoda.Dzieki za polecenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...