Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ps .Kazdy smakosz vel zarlacz wszystko do jedzenia porownuje :roll:

Slyszalam juz Oldfielda :p :p :p

 

Z tym żarełkiem to masz racje.

Opowiadaj o L&S pana Majka, tylko szczerze :lol:

no co opowiadac , w sprzedazy jeszcze nie ma , po zlodziejsku sie obeszlam :wink:

moze juz jutro bedzie :p

szczerze ???

zakochana jestem , ale u mnie to normalne

minie za jakies 10 lat , tzn.oslabnie

ps .kropek razem bylo 4 :p :p :p

co prawda Dzwonow slucham w wersji trzeciej , ale to ze wzgledu na autograf na plycie , tam mie sie po koncercie udalo :pWojtus , a Ty juz slyszales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Paproci droga, Stefan H. raczej klasyki nie grywa (nie grywal chyba tez) juz predzej jego brat Jasko , pastuszek na fujarce matalowej piszczacy.

 

 

ano piszczy mu na tej płycie nawet, z The Underworld Orchestra

 

Stefan jeno gitarę ma klasyczną :lol: no i jeszcze podobno ściągał z klasyków, ale to nie powiem, bo się nie znam, gdzie on te klasyke tam wciął

 

Stefan z wyksztaltu architektem mial byc, ale mu niejaki Gabriel Piotr szyki pokiereszowal. :lol:

 

i z Yesami też chyba coś brzdąkał :-?

nie brzdąkał :) - odszczekuję - chodziło o grupę GTR ( w której miał grać Steve Howe ), ale to już kolega starszy wie :wink:

 

polecam Ci raczej z repertuaru rzeczonego artysty Darktown wybrac. Poruszy dusze nawet death metalowcow albo i innych gotticow.

 

mówisz Pan ? taka katafalkowa muza ?

no to poszukam, bo te Eurydyki i Oferusze nudne

ale za to młodziezy o mitach i lytelaturze inspirujacej można opowiedzieć -dobra ocena z polaka będzie w temacie "kontynuacje i nawiązania w sztuce. podaj przykłady" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda Dzwonow slucham w wersji trzeciej , ale to ze wzgledu na autograf na plycie , tam mie sie po koncercie udalo :pWojtus , a Ty juz slyszales?

 

No tak. Dzwony to rzecz histo/e/ryczna , chociaz sam tytul sie gupio kojarzy . Mi pasi ten belkot po flaszce, coby plyta za mdla nie byla - :lol: :lol: oj zacna historyja producenta jak to 19-sto latka napoil gorzala. Niestety nie slyszalem najnowszych wypocin, tylko przecieki od obywatela PK i jakies dretwe probki z sieci , ale o tym sza! Plytke zamowilem i czekam poslusznie w kolejce - zupelnie jak na niefuna przystalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezliczona wrecz ilosc ryjow :lol:

chyba za jakims lysym sie rozejrze , bo sama z Toba sobie nie poradze 8)

Juz zaluje , ze nie kupilam na Amazonie , ale jak sie na cos tak bardzoo czeka , to wiesz lepiej smakuje :roll: :roll:

nie bylo w tym poddekstow , tylko tak tam , z gola :roll:

Mi pasi ten belkot po flaszce, coby plyta za mdla nie byla -

:lol: :lol: :lol:

nigdy Ci tego nie wybacze, nigdy , przenigdy :D :D

ps .slyszalam o wersji 15 latka :o

i nie napojonego :o

nie rob plotek

 

a tu okladeczka , tez sliczna

http://www.mikeoldfield.org/news/newsimages/light_shade_small.jpg

 

i moze jeszcze sam Mistrz

 

http://www.mikeoldfield.com/flash/images/Mike13.jpg

 

Jak Go widzialam w Katowicach , byl plowym blondynkiem , ale tu tez sliczny :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , to bylo takie spontaniczne :p :roll: :roll:

ale z czubami , bo bez czubow mam :roll:

a Wiesz po co te czuby?

 

nie wiem po co te czuby, ale kazdy w czubie musi cos miec, bo jak nie ma to jest nienormalny /znam to takze w bardziej dosadnej wersji :) /Opowiesz o tym tralala jak dostaniesz ???, ja na razie nie mam widokow, dostawa mi sie zbiesila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to sobie jutro kupie ..tralalala :lol: :lol: :lol:

Western Boots :D

To sie nazywa dreczycielstwo

:lol:

tralalala wciaz nie ma

bootsy sa , z czubami

:lol: :lol: :lol:

Tej plyty polecane przez Ciebie tez nie ma , trzeba na necie zamawiac

Tytul mam zapisany , mam nadziej , ze mie sie nie pomyli , z grubsza okladke pamietam :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo! Podejrzewam , ze fan Depeszy skoro bloga moze pisac :lol: :lol: . Ja malo rzeczowo troche, bo to zespol , ktorego fanem nigdy nie bylem. Takie new age/wlasciwie new romantic :lol: / nigdy mi nie odpowiadalo, ale ostatnia ich plyta to bardzo mile zaskoczenie. Domaged People , Sinner in Me i Darkest Star sa wielce obiecujace , chociaz taki Macro czy Introspectre drazni mnie wtornoscia pomyslow/to juz bylo w Yello i pachnie przedumana elektronika/ . Mam nadzieje, ze przelamie sie wreszcie i poslucham ta plyte uwaznie. Mysle, ze po 25 latach zespol wreszcie dojrzal i wyszlachetnial, tylko szkoda, ze mnie jakos wysluchanie calej plyty pod koniec troche nudzi.Ten mroczny klimat to troszke jakby kokietowanie starej publicznosci.

:wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze po 25 latach zespol wreszcie dojrzal i wyszlachetnial, tylko szkoda, ze mnie jakos wysluchanie calej plyty pod koniec troche nudzi.Ten mroczny klimat to troszke jakby kokietowanie starej publicznosci.

:wink:

 

Hie hie, no to dałem sie nabrać. Bo jako niegdyś oddany fan zacząłem tracić wiarę w ten zespół. Po baaardzo dobrym Violator, kilka lat czekania i ... po pierwszym przesłuchaniu Songs of faith... załamałem się, myślałem że wyrzuce płyte przez okno. Byłem wściekły na te gospelowskie chórki, skrecze i "prawdziwą" perkusję. Oczywiście jest kilka świetnych numerów (I feel you, rush), ale widać było że poszli w zupełnie inną stronę i skończyły się "płyty koncepcyjne", mające logiczny początek środek i koniec.

Następna - ULTRA to szok że w ogóle się ukazała i oczywiście kontynuacja obranej drogi, choć chyba dużo mroczniejsza, taka jaką lubią starsi fani. :D Wydawało się że będzie dobrze, a tu EXCITER, którego uważam za zbiór piosenek w stylu quasi-DM, oprócz mocnego I feel loved nic mnie specjalnie nie rusza z tej płyty.

Co do ostatniej płyty to czytałem na forach że jest ciężka i bardzo mroczna i że ciężko się przez nią przebic. Spodziewałem sie trudności niczym za czasu Violatora którego długo nie mogłem przełknąć, a tu już przy pierszym przesłuchaniu gęba mi się usmiechała coraz bardziej w miarę słuchania. Pomyślałem - JEST DOBRZE!!!. A nawet zajebiście dobrze. Jest bardziej dynamicznie i czuc nawiązania do poprzednich płyt. Chłopaki przypomnieli sobie że mają jaja i po raz kolejny zamkneli usta niedowiarkom. Tak 3mać!!! :D

 

No to na razie tyle.

Pozdrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa wypowiedz :lol: zwlaszcza , ze fana to tym cenniejsza. Uderzyl mnie watek koncept plyty. Tu mi sie micha cieszy, bo to pomysl progowcow , ktorych tworczosc wciaz kocham. Jednak trzeba powiedziec sobie jasno , ze tak na prawde koncept plyty "padly" gdzies kolo "Relayer" Yesow czyli prechistoria. Depeche na Violator odkopali trupa, tylko, ze troche zapomnianego, bo ich kolesie zakochani wowczas w new age i new romantic polecieli sobie po komercji wiedzac , ze malo kto ma ochote sluchac przez 60minut barokowej pasji a raczej woli latwe kawalki , ktore do niczego nie zobowiazuja. Mam takie wrazenie , ze emeryci muzyczni sa bardziej przebiegli niz nam sie wydaje i po okresie nic nie zobowiazujacych plyt "skladanek" znowu rusza do boju z koncept produkcjami. Znowu powolam sie na Yes. Po latach pitolenia nagrali Magnification/ekstra plytka/ i co by nie mowic mam wrazenie, ze oni maja "czuja" tak jak mieli w 69' ze zapatrzyli sie na Gentle Giant, o ktorych dzisiaj pamietaja chyba tylko milosnicy Frippa.Mam wrazenie , ze kolejna Depecha bedzie znow koncepcyjna. Mnie to nie razi, moze sie w koncu przekonam :lol: .

pozdrw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...