Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Archive to jednak pogrobowcy Pink Floyd, chociaz fani zespolu mowią , ze trzeba byc gluchym , zeby tak mowic :p :p .

Na szczescie nie slyszalam za duzo Archive wiec trudno mi sie na slepo klocic. :D

Nie mniej to co slyszalam w zaden sposob PF nie przypomina ,

nie mowie , ze mi sie nie podobalo :wink:

 

Gdyby nie fakt , ze napisales "sympatyczna pani" to bym pomyslala ,

ze do mnie pijesz :roll: :D :wink:

 

Ty Maxti sie nie osluchuj z tym czy owym ino na koncerta sie szykuj .

Za 8 tygodni (jak w morde :D ) stanie sie ten cud i spelnia sie marzenia.

Bedzie grana nie tylko nowa plyta Gilmoura . :p :p :p

 

OVER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie kochani , mnie się troszkę niektóre kawałki z Floydami kojarzyły , ale nie śmiałam tego napisać :oops:

 

Legendary Pink Dots i Porcupine Tree znamy , znamy i lubimy :D

 

rrmi Sister na koncercie niestety nie będę :cry: :cry: :cry: , pewnych rzeczy nie udało się odkręcić i przełożyć :evil: ale duchem na pewno będę z Wami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kochani , mnie się troszkę niektóre kawałki z Floydami kojarzyły , ale nie śmiałam tego napisać :oops:

 

Smialo pisz , tu rzucamy czasami skojarzeniami nie z tego swiata muzycznego :D :D Chociaz typowa "Swinia Na Skrzydle" nigdy nie przyzna sie , ze ktos moze byc podobny do PF. :p

Aha! Okreslenie "SNS" nie jest obrazliwe nawet wsrod fanow komandy Pinka Flojda

 

Legendary Pink Dots i Porcupine Tree znamy , znamy i lubimy :D

 

To moze Pani slucha tez No Man, albo Nova , bo o Gentle Giant nie smiem podejrzewać :lol: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[[/

To moze Pani slucha tez No Man, albo Nova , bo o Gentle Giant nie smiem podejrzewać :lol: ??

 

:oops: :oops: nie słucha , choć nie jest głucha na oba ucha 8) :wink:

Ale już poszperała po necie i wie " z czym się to je " . Nie znalazła tylko nic o Nova , jedyna Nova jaka jej przychodzi do głowy to niejaka Heather :roll: . Ale chętnie się dowie i posłucha , jeśly Pan pozwoly :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek ratuj :D

 

Odrobiłam lekcje które zadałeś mi w innym wewątku muzycznym i znalazłam Ekseption, Modern Jazz Quartet a nawet Collegium Musicum , choć ich oficjalna strona nie otwiera mi się .

I wedle słów znanej bajki " osiołkowi w żłoby dano ...." nie bardzo wiem co wybrać , tyle tego dobra :D . Czy możesz polecić jakieś konkretne pozycje ? Z dorobku MJQ wybrałam na początek " Blues On Bach " ale co do Ekseption trudno mi się zdecydować . Na forum Piotra K . ktoś polecał " Ekseption " , " Ekseption III " i "Classic in Pop " .

Bardzo też zaciekawił mnie skrót ELP i wiesz że nie wpadłam od razu jaki to zespół :oops: . Z jego bogatej twórczości chyba " Pictures at the Exhibition " wezmę na tapetę :wink:

Za wszelkie Twoje uwagi będę wdzięczna :D

 

Pozdrawiam baro©kowo :D ( bardzo mi się to określenie spodobało :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobiłam lekcje które zadałeś mi w innym wewątku muzycznym i znalazłam Ekseption, Modern Jazz Quartet a nawet Collegium Musicum , choć ich oficjalna strona nie otwiera mi się .

 

Ooo! :p Dotarlas nawet do Collegium M. To wyczyn nielada. Szukam ich plyt w wersji cd i... nic nie ma.Cala kolekcje sprasowana na "MPtrzeszczy" ma pewien Rosjanin, ale nie odpowiada na zaczepki - choczet tolko biznesy dielat

MJQ -trafilas znakomicie - plyta genialna i za smieszne pieniadze :D

Ekseption - gralo w zasadzie tylko transkrypcje klasykow w opracowaniu i z fantastycznymi partiami klawiszowymi P.v.d. Lindena / zmarl niedawno, jakos na wiosne /.

Jesli lubisz klasyke mozesz wybrac obojetne "The Best of Ekseption" lub pod katem JSB - Ekseption Plays Bach . Na The Best... znajdziesz takze Mozarta, Korsakowa, Albinioniego ale takze Gershwina. Fantastyczna sekcja deciakow - polecam.

ELP oprocz paru inwencji Bacha -rozsianych po Works/ach/ zrobilo Pictures Musorgskiego / IMHO znakomicie/ ale takze siegalo do Bartoka, Lista i Coplanda. Wczesniejsze nagrania K. Emersona to The Nice a tam fantastycznie bawia sie klasyka w "7th Birdge Suite".Polecam jeszcze z ELP pierwszych 5 plyt a dla milosnikow klasyki obowiazkowo Brian Salad Surgery :p - w Karn Evil facet robi takie kuku, ze zachwyca nawet wrogow rocka i ortodoksyjnych milosnikow klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media.monstersandcritics.com/articles/1178396/article_images/pinkfloydcover.jpg

 

Obejrzane :p

Jesli nawet ktos widzial wiele koncertow ten zrobi ogromne wrazenie .

 

Eeeee niemozliwe! Wieksze niz Live At Pompeii ???? A to sie "Pigs On The Wings" usmieja.

:D :D

A tak powaznie .Puls to zapis ktory ma znaczenie glownie dla fanow PF, rzeklbym jego wartosc jest przede wszystkim sentymentalna i "lokalna"

hihihi.

Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze PF to jednak zjawisko bardziej socjologiczne niz muzyczne. :p :p

(Raz sie zyje. I tak po ryju, i tak. :p :p :p :p :p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media.monstersandcritics.com/articles/1178396/article_images/pinkfloydcover.jpg

 

Obejrzane :p

Jesli nawet ktos widzial wiele koncertow ten zrobi ogromne wrazenie .

 

Eeeee niemozliwe! Wieksze niz Live At Pompeii ???? A to sie "Pigs On The Wings" usmieja.

:D :D

A tak powaznie .Puls to zapis ktory ma znaczenie glownie dla fanow PF, rzeklbym jego wartosc jest przede wszystkim sentymentalna i "lokalna"

hihihi.

Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze PF to jednak zjawisko bardziej socjologiczne niz muzyczne. :p :p

(Raz sie zyje. I tak po ryju, i tak. :p :p :p :p :p )

 

Hihiihihhi :D

Poczekam , popatrzę :wink:

 

Dopiero niedawno dowiedziałam się że Shine On....był poświęcony zmarłemu Sydowi Barretowi :oops: :oops: :oops: ( a mam książkę o Floydach , tylko widocznie nieuważnie ją czytałam :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Wojtuniu ,

jak mnie kiedys zdenerwujesz ,

to przywiaze Cie do grzejnika ,

naloze sluchawki (Tobie ofkors)

i wlacze Wish you were here :roll: :roll: :roll:

Po czym przekaze odpowiednim wladzom zaproszenie na obiad .

:wink: :wink:

Jak juz wroce z obiadu z tymi wladzami oczywiscie to zapodamy na deser Tobie Dark Side Of The Moon , a sami na grzyby pojdziemy 8)

Buziaki przesylam :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilam juz ze znowu zdobylam bilety na Gilmoura 8) tym razem do Monachium na 29 lipca :lol: :lol:

 

Dopiero niedawno dowiedziałam się że Shine On....był poświęcony zmarłemu Sydowi Barretowi

 

On mieli wiecej "cicho poswieceniowych" dedytykowanych Sydowi utworow.... bo chociaz facet gral tylko rok w zespole tak naprawde, to zawsze uznawali Go za geniusza. PF - do tej pory byl Sydowy w "lini" zespolu i do tej pory Syd byl cichym czlonkiem zespolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilas :D

Masz za dobrze :wink:

U nas miesiac pozniej .

Pamietaj , zeby opowiedziec jak bylo.

Namawiam na Poznan 25.08 .

Sadze , ze Waters zrobil cos cudnego , opowiem po ...

Szczesliwie mam bilety na jednego i drugiego i tak marzylam , ze moze jakos wpadna na siebie na lotnisku i sie dogadaja , ze moze razem pograc wypada.

Pozdrowka

 

ps czy na koncerty mozna zabierac aparat?

Ty mialas w Berlinie.Mam nadzieje , ze tak :D

 

ps Mahag czy kupilas Pulse?

Jest super .To koncert z Londynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Mahag czy kupilas Pulse?

Jest super .To koncert z Londynu

 

no masz, chorego sie pytasz 8) :wink:

 

Powiem szczerze ze za Waters-em nie przepadam, dla mnie PF to sklad z drugiej polowki istnienia.... poczatkow zespolu nie polubilam za bardzo i w tamtych czasach u mnie na tapecie byla "czarna" muzyka bardziej 8)

Ja odbieram PF-dow jako glos Barreta albo Gilmoura.... nie mowiac o Gilmourowskiej gitarze ktora jest nie do podrobienia i nie do przebicia.

Dlatego koncert Watersa mnie nie ciagnie, bo to nie jest "moj" glos a zeby wykonac chociaz troche podobnie muzyke, to musial Waters sciagnac trzech gitarzystow ktorzy razem w miare jako tako nasladuja Gilmoura.

 

I jak dla mnie to nie musza sie razem dogadywac :wink:

 

we Frankfurcie z aparatami nie bylo problemu, jedynie co to prosili zeby lamp blyskowych nie uzywac. Ale ze dzialo sie to wszystko w operze, to i tak bylo wszystko jak na dloni... a nawet do sceny mozna bylo podejsc jak ktos chcial blizej photosa zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie kiedys zdenerwujesz ,

to przywiaze Cie do grzejnika ,

naloze sluchawki (Tobie ofkors)

i wlacze Wish you were here :roll: :roll: :roll:

P

 

Wish... to bardzo zacne dziełko , obok Meddle i The Piper jedyne "Pif Faf" warte wysluchania, tak wiec zadna to tortura 4me :p .

Natomiast katowanie mnie Dark Side czy nie daj boze Final Cut badz Dewizjon Dzwon jest niezgodne z konwencja praw czlowieka a przez Genewe bedzie traktowane jako zbrodnie przeciwko ludzkosci.

 

serdecznie pozdrawiam wszystkich "lunantykow w trawie"

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...