Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To widze , ze rurka troche mietka sie zrobila . :D :D

Zwlaszcza po tym jak mnie wczoraj na boku wysmiewales i znecales sie nade mna :wink: .

Z gazet codziennych wiem , ze w czasie kiedy Gilmour bedzie koncertowal w Gdansku ,

Ty bedziesz akurat w okolicy .

Kto wie czy sie nie spotkamy.

W okolicy stoczni oczywiscie :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

od zawsze polski rock i cały Dżem , wszystko co związane z szantami i SDM

a sto lat słucham już Sisters of Mercy Depeche Mode i zawsze w aucie mam w zmieniarce Faith No More i Peral Jam .Często słuchne sobie dobrego KSU i o zgrozo zaczynają mi się podobać niektóre kawałki lecące na vivie i mtv ale to może dlatego że już jestem po 30 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

szkoda, że mieszkam na drugim końcu Polski. W przeciwnym razie stałym teraz w sektorze na terenie Stoczni Gdańskiej.

Ci z pólnocy to mają szczęście. Zadroszczę Wam zwłaszcza dzisiejszego koncertu. Pozostają mi tylko szczątki w radiowej trójce. Nocka z głowy ;) ale warto. Takiej okazji nie można zmarnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie bedzie dzisiaj dzialo. Dzwonilem przed chwila do stoczni, juz tam czekaja forumowicze - fani "komandy" Pinka Floyda, drzace glosy, slaba slyszalnosc, deszcz na podoredziu a Oni ino Gilmur i Gilmur. Amoku podostawali jakiego czy co?.

Echhh! W sumie to zaluje , ze mnie tam nie ma. Siostry rrmi i AnSi juz tam sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, słyszałam...no co tu dużo mówić, niech żałuje, kto nie przyjechał, nawet deszcz oniemiał z wrażenia i przestał padać. Rrmi do tej pory ociera łzy, tak się wzruszyła. A grali tak:

 

PIERWSZA CZĘŚĆ:Breathe Time Breathe Reprise, Castellorizon, On An Island, The Blue, Red Sky At Night, This Heaven, Then I Close My Eyes, Smile, Take A Breath, A Pocketful Of Stones, Where We Start

 

DRUGA CZĘŚĆ

Shine on You Crazy Diamond - wersja z graniem na kieliszkach od wina

Fat Old Sun -Gilmoure zaczynał dwukrotnie

Astronomy Domine

High Hopes

Echoes

The Great Day Of Freedom

Wish You Were Here

Comfortably Numb

 

Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie bedzie dzisiaj dzialo. Dzwonilem przed chwila do stoczni, juz tam czekaja forumowicze - fani "komandy" Pinka Floyda, drzace glosy, slaba slyszalnosc, deszcz na podoredziu a Oni ino Gilmur i Gilmur. Amoku podostawali jakiego czy co?.

Echhh! W sumie to zaluje , ze mnie tam nie ma. Siostry rrmi i AnSi juz tam sa.

Ale na próbie było lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ale na próbie było lepiej...

 

Nie bylem na probie . Widzialem koncert . Bylo fajnie ... Byloby wspaniale , gdyby nie trzeba bylo stac kilka godzin w blocie . Byloby perfect , gdyby miejsca byly siedzace . Bol plecow i mokre buty zepsul atmosfere . I to pomimo , ze Gilmur zaczal od zapowiedzi : prosze sie wygodnie rozsiasc , bo zaczynamy jazde w niespokojne sfery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byloby wspaniale , gdyby nie trzeba bylo stac kilka godzin w blocie . Byloby perfect , gdyby miejsca byly siedzace . Bol plecow i mokre buty zepsul atmosfere . I to pomimo , ze Gilmur zaczal od zapowiedzi : prosze sie wygodnie rozsiasc , bo zaczynamy jazde w niespokojne sfery .

 

Jajacarz! Czemu sam nie usiadl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...