Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie znacie te muzyke , ale nie moge sie opedzic od nagrania "Lonely day" zespolu System of a Down . Slucham tego juz 38 raz po raz i ciagle mi sie podoba . Ten czysto - metaliczny glos wokalisty ... ta gitara niczym dobry stary Gibson ... te basy w tle ...

Nagranie brzmi jakby bylo stworzone 20 lat temu , a jest calkiem swieze . Mam nadzieje , ze te zauroczenie utworem to nie objaw mego starzenia sie . No bo przeciez tekst jest w sumie optymistyczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znacie te muzyke , ale nie moge sie opedzic od nagrania "Lonely day" zespolu System of a Down . Slucham tego juz 38 raz po raz i ciagle mi sie podoba . Ten czysto - metaliczny glos wokalisty ... ta gitara niczym dobry stary Gibson ... te basy w tle ...

Nagranie brzmi jakby bylo stworzone 20 lat temu , a jest calkiem swieze . Mam nadzieje , ze te zauroczenie utworem to nie objaw mego starzenia sie . No bo przeciez tekst jest w sumie optymistyczny .

Mam to samo .......... i przeszło na mojego starszego syna .....

Kawałek jest genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze System of a Down wystepowal w katowickim Spodku jako support dla jakiegos zespolu i zostal wygwizdany ? Bylo to kilka lat temu .

I jakoś mnie to nie dziwi. Pracuję w badaniach rynku, więc mam wyrobione zdanie na temat społeczeństwa :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie skojarzylo . Podpis w Twoim avatarze : "Warszawa Stille".

Still in Warsow - to tytul pieknej piosenki Johna Portera .

Zapytalem sie go kiedys , dlaczego nie zaspiewal jej na koncercie . A on mi na to , ze trzeba bylo powiedziec przed wystepem , to by ja wykonal . Strasznie fajnie sie wtedy poczulem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze System of a Down wystepowal w katowickim Spodku jako support dla jakiegos zespolu i zostal wygwizdany ? Bylo to kilka lat temu .

 

Pamietam, wokalista wyskoczył w srebrnej marynarce i towarzystwo nie pozwoliło im dojść do głosu, szkoda.

Ja polecam płytę "Toxiticity" z ich chyba największym hiciorem "Chop Suey" - rewelacja, szczególnie razem z klipem :wink: . Jest tam też ballada która długo was nie opuści - "Aerials".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam płytę "Toxiticity" z ich chyba największym hiciorem "Chop Suey" - rewelacja, szczególnie razem z klipem :wink: . Jest tam też ballada która długo was nie opuści - "Aerials".

Jest to jedna z lepszych plyt jaka slyszalam .

Super do sluchania w samochodzie na cala pare :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, wokalista wyskoczył w srebrnej marynarce i towarzystwo nie pozwoliło im dojść do głosu, szkoda.

Ja polecam płytę "Toxiticity" z ich chyba największym hiciorem "Chop Suey" - rewelacja, szczególnie razem z klipem :wink: . Jest tam też ballada która długo was nie opuści - "Aerials".

 

Chop Suey to nazwa potrawy u Chinczyka . To taki drobny makaron z kawalkami warzyw i miesa . Przed kilkoma laty jedlismy to chyba przez 6 miesiecy codziennie , bo naszemu dziecku muzyka sie spodobala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Piosenka nazywa sie "Staying alive" zespolu Cursive . Brzmi jak U2 z plyty "Joshua Tree" , a wiec sprzed lat . Jest tylko nieco ladniejsze , doskonalsze . Znane wiec dzwieki , ale mocno unowoczesnione , co powoduje usmiech wspomnien sprzed lat i zachwyt , ze komus chce sie tworzyc tak piekna muzyke . Mozna oczywiscie zarzucic , ze ludzie z Cursive wracaja brzmieniem do tego co juz bylo , zachwycilo nas i przeminelo , czyli wskrzeszaja trupa , ale to nagranie pomimo zapozyczen ma klase . No i ta mocno niespokojna gitara .... Goraco polecam pomimo banalnego tekstu . Ale gdyby chcialo sie nam poczytac , to przeciez sa poeci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brac muzyczna,

 

Od kiku lat poszukuje nagran Kasy Chorych ze Skiba na harmonijce.

Interesuje mnie wydanie na CD- jesli takowe istnieje.

 

Podzielam zdanie wielbicieli P.F. Widzialem ich dwa koncerty. Pierwszy raz bylo to w Rzymie rok chyba 1988 i kilka lat pozniej Vancouver, BC. Oba wspaniale.

 

Pozdrawiam,

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiku lat poszukuje nagran Kasy Chorych ze Skiba na harmonijce.

Interesuje mnie wydanie na CD- jesli takowe istnieje.

Zerknij na stronę Kasy http://www.kasachorych.com/start.htm

 

masz kilka super mptrójek oraz wideo

właśnie zassałem "Blues chorego"..... łza się w oku kręci.........

 

 

a płyta ze Skibą jest w Merlinie >>> Kasa Chorych - Live (Muzyka Młodej Generacji)

 

a >>> ta płyta - sądząc po tym, co napisane - wyszła... przedwczoraj :D

 

 

możesz też popytać na forach, często fani mają nagrania własne, bootlegowe

 

http://www.blues.com.pl

 

http://forum.blues.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiku lat poszukuje nagran Kasy Chorych ze Skiba na harmonijce.

Interesuje mnie wydanie na CD- jesli takowe istnieje.

Zerknij na stronę Kasy http://www.kasachorych.com/start.htm

 

masz kilka super mptrójek oraz wideo

właśnie zassałem "Blues chorego"..... łza się w oku kręci.........

 

 

a płyta ze Skibą jest w Merlinie >>> Kasa Chorych - Live (Muzyka Młodej Generacji)

 

a >>> ta płyta - sądząc po tym, co napisane - wyszła... przedwczoraj :D

 

 

możesz też popytać na forach, często fani mają nagrania własne, bootlegowe

 

http://www.blues.com.pl

 

http://forum.blues.net.pl

 

 

Witam.

 

Ponury, serdeczne dzieki za namiary.

Przed zajeciem sie budowa czasem szukalem nagran Kasy w sieci. Niestety bezskutecznie.

 

Za chwile wchodze na podana strone i kupuje.

 

Thanks again.

 

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...