Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to może żeby troche odciążyc temat od starego dobrego rocka... osobiście nie przepadam ale trafiłem na koncert i padłem.

 

Ladies and Gentleman: Robbie Williams (tak tak) koncert "Swing when You are winning" Live at the Albert Hall - szczególnie na zimowe wieczory. Frankie byłby serio dumny.

 

Cały koncert jest zjawiskiem a juz piosnka Mr. Bojangles mmmmmmmm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

A Trójkowy 15 TOP wszechczasów nadciąga. Ubywa dni kiedy można oddać swój głos.

Zachęcam wszystkich do głosowania ze strony http://www2.polskieradio.pl/trojka/lp3/glosowanie_top.aspx po wcześniejszym zalogowaniu.

Jest do wyboru ponad 1500 utworów i jest w czym wybierać. Można typować 20 kawałków.

Sylwester z 15 TOPem, to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Nie wiem, czy ktoś podzieli mój gust muzyczny. Twardy i niezmienny.

 

-Vader

-Megadeth

-Metallica

-Iron Maiden

Ze względów dydaktycznych - muzyka klasyczna.

 

Oraz inne dzieła z zakresu ciężkiego metalu i rocka, w których muzycy potrafią się popisać prawdziwie znakomitymi zdolnościami technicznymi i bogactwem kompozycji.

 

Z ostatnio nabytych płyt - XXV Vadera. Niby tylko składanka podsumowująca 25 lat istnienia tego najlepszego zespołu death-metalowego, ale tylko pozornie - biorąc pod uwagę, że cały materiał został od nowa nagrany, to jest to prawdziwe arcydzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś podzieli mój gust muzyczny. Twardy i niezmienny.

 

-Vader

-Megadeth

-Metallica

-Iron Maiden

Ze względów dydaktycznych - muzyka klasyczna.

 

Oraz inne dzieła z zakresu ciężkiego metalu i rocka, w których muzycy potrafią się popisać prawdziwie znakomitymi zdolnościami technicznymi i bogactwem kompozycji.

 

Z ostatnio nabytych płyt - XXV Vadera. Niby tylko składanka podsumowująca 25 lat istnienia tego najlepszego zespołu death-metalowego, ale tylko pozornie - biorąc pod uwagę, że cały materiał został od nowa nagrany, to jest to prawdziwe arcydzieło.

Parę osób podziela twoje zainteresowania. Ja ostatnio posłuchałam nowego Guns'n'Roses - nienajgorzej, przypomniały mi się stare czasy. Mąż ostatnio mnie szkoli z Danziga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Nie wiem, czy ktoś podzieli mój gust muzyczny. Twardy i niezmienny.

 

-Vader

-Megadeth

-Metallica

-Iron Maiden

Ze względów dydaktycznych - muzyka klasyczna.

 

Oraz inne dzieła z zakresu ciężkiego metalu i rocka, w których muzycy potrafią się popisać prawdziwie znakomitymi zdolnościami technicznymi i bogactwem kompozycji.

 

U nas tzn. ta meska strona slucha te klimaty-powiedziala bym ciezsze.Wlasnie moje chlopaki wrócili ze szkocji z Dimmu Borgir,wczesniej byli na Destruction i Testament i cos tam jeszcze.Ja zostaje przy klasyce tzn Iron Maiden Judas.Dodam jeszcze ze chlopaki (mąz i syn)skompletowali sobie perkusje i gitary no i juz wiem do czego bedzie jeden pokoj w naszym nowym domu.pozdr.

A ha ostatnio spotkali fajnego kolesie na kocercie.zapewne wiesz kto to.

http://images41.fotosik.pl/61/7a36fc960c7d0fd4m.jpg

[/img][img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie. Tak trzymać. Różki w górę.

Ja niestety nie otrzymałem jeszcze dyspensy od małżonki na wstawienie 100W Marshalla do domu, ale mam na tyłach działki taki mały domek gospodarczy.

Bardzo łatwo da się go zaadoptować na salkę prób/studio nagraniowe, tudzież magazyn sprzętu muzycznego na koncerty.

 

Póki co gramy z kumplami w wynajmowanej salce, może docelowo przeniesiemy się do tegoż domku. Nie będzie przynajmniej problemów z terminami. No i jednak taniej.

 

Z pozdrowieniem dla sióstr i braci w Heavy-metalu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
bedzie w Polsce w marcu Australian Pink Floyd czyli zespół który ma oficialna autoryzacje zespołu podbno wymiataja bosko

jak sie uda jade...

 

i co ? i co ? byłeś ? ja byłam i jestem pod wrażeniem :)

 

mimo ,że gdzieś mi się obiła o oczy krytyka U2 to ja napiszę ,że bardzo ich lubię za muzykę - gdybym musiała prześwietlać wszystkich wykonawców wg swoich maksym życiowych to obawiam się ,że słuchałabym tylko kłótni sąsiadów ;). Mimo ,że osobiście do Bono nic nie mam - jak na kasę jaką zarobił jest zaskakująco zwyczajnym człowiekiem z jedną żoną od początku w mniej więcej swoim wieku :D

Także pozdrawiam fanów U2 ;) Wybiera się ktoś na koncert ? nam się udało zdobyć bilety i po 4 latach znowu tam będziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...