Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak, czytałam, że mu się zeszło...wielka szkoda, a mógł jeszcze tyle zdziałać, w końcu nie był jakis mocno wiekowy....

bylismy kiedys ze znajomym na koncercie Tomasza Stańko- po koncercie ten znajomy stwierdził: fajny ten jazz tylko po co tyle trąbił????;)

to tak a propos i w temacie - cudny film i cudna muzyka, wiecej słów nie trzeba

http://www.youtube.com/watch?v=SVNRS_DiHZY&feature=player_detailpage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Wczoraj w Krakowie zmarł jeden ze najznakomitszych polskich gitarzystów jazzowych: Jarosław Śmietana. Miał 62 lata.

Wczoraj przypadkowo spotkałem kolegę, z którym nie widziałem się ze 20 lat. Wspominaliśmy przy piwku czasy festiwalu PJJ w 78 albo 79 roku, kiedy przed jam'em siedzieliśmy w salce prób, gdy do pokoju wszedł zwalisty, brodaty chłop , trzymający w ręku czarnego Gibsona, który w jego łapie wyglądał jak ukulele.

Wyjął zza pazuchy flaszkę i rzekł : " panowie, bez gazu nie ma jazu". Zagrał nam kawałek Jimmi'ego , przerwał nagle i zapatrzył się na ścianę gdzie wisiały dwa plakaty : Skrzeka z płyty Folow Me oraz jakiś Ptaszyna, oba chyba autorstwa Świerzego.

Zrobiło się cicho, nie wiedzieliśmy o co Mu biega i czemu nie gra. Zaśmiał się tylko i powiedział , że wolałby chyba już mieć taki dziób jak Ptaszyn niż takie uszy jak Józef . Po czym zaczął grać Marlboro Country z Extra Ball.

Wieczorem w necie podali wiadomość, że Pan Jarek nie żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat... ale żebys zobaczył osiemdziesięcio-kilku letniego Johna Mayall'a na scenie w szarlocie w tym roku, to poczynania młodziana Rogera na narodowym to ...pestka:D

 

a ja dzisiaj w duecie... bo ciesze sie, że Nadal wygrał us open i ciesze, sie ze ładny dzień - czyli duet;)

co Ty na serie ulubionych duetów???

ja startuję, troche oklepany, ale jestem pełna podziwu dla obu głosów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

No, nareszcie Krzyśku!

Coś czego autentycznie nie trawię :D A już myślałem ,że nam się gusty nadto kompatybilne porobiły.

Za to jedyna "popówa" , która sprawia mi zawsze wielką przyjemność, to cała płyta duetów niejakiego Cukierasa.

Podczas wakacyjnych wyjazdów wożę ją zawsze w samochodzie, jako odtrutkę na przesyt muzyką Janka Petruciego .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie Krzyśku!

Coś czego autentycznie nie trawię :D A już myślałem ,że nam się gusty nadto kompatybilne porobiły.

 

Hi hi. Sympatia do tych powyżej to taka moja słabość od czasów, gdy po raz pierwszy oglądnąłem "Absolwenta" Takich "wstydliwych" sympatii mam nieco więcej.:rolleyes: A w duetach to zdarzają się naprawdę dziwne przypadki. Poniższy przykład pasuje bardziej na okres świąteczny, ale duet bardzo mi pasi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...