Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kłaniam nisko za podany przykład. To moja ulubiona płyta Jaco, jeszcze z okresu początku współpracy z Pogodynką i gdy tablica Mendelejewa nie miała na muzyka takiego wpływu - piękne!!!

 

Myślisz, że aby zagrać standard trzeba mieć odwagę?

Tak uważam. Ze standardami zwykle zmierzają się wielcy (np. Jaco przecież też nagrał "Taniec Delfina"). Z Twojej analizy wynika, że Jej interpretacja nie jest bez wad i przyznam się, iż miałem podobne wrażenie pomimo moich braków w muzycznej edukacji. ;) Ale za klawiszami bardzo mi się ta dziewczyna podoba i trzymam za nią kciuki, tym bardziej, że wybiera się ze swoim triem na dłuższe tournée .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... flet to ciekawy instrument, szczególnie jak dmucha w niego taka np. Elżbieta Dmoch :cool:. Nie znam wielu flecistów (osobiście jedynie jedną z sióstr Knapik z kapeli z Prądnika Korzkiewskiego), ale kiedyś zrobił na mnie wrażenie pewien muzyk flamenco grający w duecie z Paco de Lucią. YT to skarbnica, poszperałem i znalazłem. To był on:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Char Badge( gitarzysta) jest raczej mało znany.
To prawda. Próbowałem coś więcej się na temat tego muzyka dowiedzieć i doopa! W jednym ze źródeł podano, że uprawia gatunek zwany "city pop" co przeczy temu co słuchamy w jego wykonaniu choćby na YT. No i ponoć jest właścicielem wytwórni płytowej wydającej głównie hard rock i blues. Edytowane przez jola_krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...