Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W jakich sklepach się ubieracie


jodar

Recommended Posts

Najlepiej byłoby mieć zaufaną krawcową. Moja koleżanka znajduje sobie jakieś bardzo fajne rzeczy w gazetach, albo sklepach (typu Solar, które mają jakieś katalogi, albo strony, z których można wydrukować), daje swojej krawcowej zdjęcie, wynajduje piękny materiał i piękne dodatki (niestety materiały są drogie) i ma jeden model w stylu .... ale niepowtarzalny i jeszcze dobrze leżący.

Trochę off-topic :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Juz gdzies tutaj pisałam, ze do granicy z Czechami mam 3km.Tam znajdują sie małe butiki (około 12) w których sprzedają buty i ciuchy różnego rodzaju.Tam własnie głownie kupuje ubrania.Sa one duuuużo tanie niż w sklepach w Polsce. Własnie za godzinke jade tam na zakupy :) Maja tam fajowe bluzeczki Vipera.Super:)

 

A co do snobizmu -> kiedyś "mój kolega" stwierdził, ze w ciuchach "z Czech" wstydziłby sie z psem wyjść :o

P.S. Te ciuchy spotkać można we wszystkich blisko położonych miejscowościach!Jednak w tych butikach są nawet o 50% tańsze !

 

Ja ze swoim wychodze i jakoś moj pies sie mnie nie wstydzi :wink:

 

Co do SH to czasem tam zajde ale nie umiem wybrać tam czegoś fajnego :( Mam znajomą, która ubiera sie rewelacyjnie i to własnie w SH.

 

Z miła checia ubieram sie także w H&M, RESERVED, DIVERSE itp ale tylko w Niemczech, gdyż tam natrafic można na częste wyprzedaże i obniżki cen :)

 

P.S To nie snobizm :wink: Do Gorlitz mam bardzo blisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc generalnie nie lubie kupowac sobie ciuchow co tez czynie nie chetnie ale jak juz kupuje tu gdzie jestem sa to zwykle markowe zeczy takie jak nike adidas czy rebok ale pod warunkiem ze kosztuja o 60% lub mniej niz powinny a ktos z was napisal ze kupuje w next ten sklep omijam nawet jak sa promocje bo i tak zadrogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

W większość ubrań zaopatruję się w Jackpot: podobają mi się wzory, jakość materiałów i niektóre fasony. Parę lat temu miałam spódnice i płaszcz z Solar. Miały talię! - ewenement na skalę krajową, ale nie wiem, czy ostatnio się im manekiny nie popsuły. Teraz bardziej mi pasuje Olsen jeśli chodzi o sylwetkę. Duży plus dla nich za fasony, które autentycznie maskują mankamenty figury. Ciekawe rzeczy są też w Blue Willi's, ale zamknęli mi 2 outlety w tym roku. :(

 

Z zasady nie płacę pełnej ceny: czekam na posezonowe wyprzedaże, kupuję w outletach w Factory i Fashion House, albo kupuję wzory, czyli pojedyńcze sztuki z bieżącej kolekcji po niższej cenie.

 

Mam za to słabość do rajstop i jestem gotowa nieproporcjonalnie dużo w stosunku do reszty garderoby zapłacić za parę od Wolforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...