Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Drzwi zewnętrzne


Recommended Posts

Wybrałem drzwi na konstrukcji stalowej, na zew. blacha lakierowana proszkowo w środku pianka. Współczynnik U=0,46 co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. I do tego cena bardzo miła: za drzwi podwójne szer. 140cm każde skrzydło szklone P4 oraz witrażem, robione na zamówienie nasz indywidualny wzór, z dwoma zamkami klamką i progiem - 3 tys zł. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam drzwi łukowe robione na zamówienie przez stolarza , sosnowe klejone, grubość 70 mm , w środku blacha i pianka , zamki antywłamaniowe, drzwi warzą ponad 100 kg , jestem z nich bardzo zadowolony , bo są dokłądnie takie jakie chciałem. wcale nie były dużo droższe od takich ze sklepu o podobnych parametrach , a w sklepie nie mają nigdzie w ofercie drzwi łukowych o wymiarach 110 x 252 cm , a takie musiałem mieć. Zamówiłem w firmie http://www.sitak.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam drzwi łukowe robione na zamówienie przez stolarza , sosnowe klejone, grubość 70 mm , w środku blacha i pianka , zamki antywłamaniowe, drzwi warzą ponad 100 kg , jestem z nich bardzo zadowolony , bo są dokłądnie takie jakie chciałem. wcale nie były dużo droższe od takich ze sklepu o podobnych parametrach , a w sklepie nie mają nigdzie w ofercie drzwi łukowych o wymiarach 110 x 252 cm , a takie musiałem mieć. Zamówiłem w firmie http://www.sitak.com.pl

 

 

A masz może fotkę tych drzwi? Ile kosztowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moim budżecie do 2 tys. najsensowniejszą opcją wydały się drzwi Gerdy WX-20 i takie zamówię. Chyba, że kotś podsunie jakąś sensowną kontrpropozycję - chciałem drzwi z okienkiem ale za te pieniądze to raczej niewykonalne - oczywiście mówimy o sensownej jakości i wyglądzie a nie o drzwiach z castoramy za 999 :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...