Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Pelikana


giza25

Recommended Posts

Hej, hej a już myślałam, że się nie doczekam!! :wink: Muszę przyznać, że zmiany zauważalne i oczywiście czekam na dalsze postępy.

My projekt już prawie mamy, ponieważ czekamy na obróbkę (realizacja indywidualnego na podstawie gotowca). Tak interesowało mnie to poddasze, ponieważ chcemy podnieść ściankę kolankową i zyskać więcej miejsca. Myślę ,że będzie dobrze.

Gratuluję Agatki i powodzenia z brzuszkiem :)

Dzięki za słowa otuchy, oj przydadzą się, przydadzą...

Ps.

Sorki, że poprzednio wpisałam się do dziennika, a nie w komentarze :-? , nie doczytałam zasad. Ale teraz widoczna poprawa :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

 

nic nie szodzi - wkońcu komentarze to integralna część dziennika.

Po tym mijającym tygodniu jestem padnięta. Kamyczek mamy już położony ale zostały jeszcze chyba dwie małe ścianki do zrobienia - to już mi kuzyn w wolnej chwili zrobi - musi chwilunie poczekać. Sufit w salonie skończony i góra uszykowana do malowania. Myślę, że w przyszłym tygodniu będziemy malować poddasze i kłaść panele - pobożne życzenia.

 

To tak w telegraficznym skrócie ;-) Dziękuję pięknie za gratulacje - tak bardzo się cieszymy córcią - jeszcze troszkę i będziemy w komplecie ;-) Mój synuś we wtorek kończy 6 lat.. matko jak zleciało. Wczoraj miał bal a ja sajgon w domku. Ale było ekstra. Może wkleję parę zdjęć do dziennika ;-)

 

Pozdrawiam

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Izo! Przede wszystkim gratuluję Wam Agatki! Znów mamy coś wspólnego, Zuzia miała być Agatką, ale ma takie drugie imię. No i nasz (przepraszam) kotek to właśnie Agatka :D

Cieszę się, że pokazujesz kolejne zdjęcia Pelikana. Coraz bardziej mogę porównywać nasze domki. Widziałaś, już jesteśmy całkiem daleko, a teraz postaramy się jeszcze bardziej przyspieszyć tempo.Za miesiąc przenosimy się na działkę, do naszego domku gościnnego i będziemy nadzorować pracom jeszcze bardziej niż dotychczas. Przenosimy się, bo sprzedajemy mieszkanie, no i chcemy być bliżej naszego Pelikana. Życzę szybkiego wykończenia domku i przeprowadzki! Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

HEJ !

Tak ,bloczki już kupiliśmy .Kierownik budowy nam obliczył ile potrzeba.

Ale dzięki mimo wszystko. :D

Domek jest przecudny ,(jak narazie widze tylko na zdjęciach),ale myślę że na żywo

też wygląda PIĘKNIE.

Nie mogę się doczekać kiedy mój domek będzie w takim stanie jak Wasz.

Ps.Gratuluję Agatki.

Pozdrawiam wierny kibic Daniel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Hej, Iza czy rodzina już powiekszona, jak prace :wink: ? Pewnie robota pali się pod rękami :lol: ?

Pokazywałam ostatnio mojemu mężowi Waszą podłogówkę, macie też trochę tradycyjnego ogrzewania (kaloryfery), jak ma się jedno do drugiego, czy jakiś specjalny piec, zabezpieczenia? Nie wiem jak fachowo powinnam zapytać, w każdym razie słyszałam, ze inna jest temperatura w podłogówce- mniejsza, a większa w kaloryferach, o to właśnie mi chodzi :oops: . Czy macie jakieś specjalne techniczne rozwiązanie tego problemu, a może piec odpowiedni? Dopytuję, bo takie rozwiązanie jak wasze mnie interesuje.

Pozdrawiam i czekam na zdjecia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam Was Kochani po strasznie długiej nieobecności... niestety zanosi się że teraz to już tak będzie. Agatka jeszcze u mamy ale zaczyna sie pchac na świat o 1,5 miesiąca za wcześnie - więc leżymy... raczej staramy się.

 

Dzisiaj wpisałam nowy wpis i powklejałam zdjęcia więc będzie na czym oko zawiesić. My mamy coraz bliżej do przeprowadzki - już w tym miesiącu !!! Moja mama tyra jak szalona, żeby plan został wykonany :lol:

 

Co do ogrzewania. Fakt mamy i grzejniki i podłogówkę - piec najzwyklejszy na wszystko (drzewo, węgiel, miał - pali co mu do kotła wrzucisz). Zaś co do technicznej strony to tu już mój mężuś musi się wypowiedzieć. Coś tam kiedyś wspominał, że na podłogówce musi być temp. mniejsza niż 40 stopnia - ale teraz to ja tu zgaduję. Poproszę żeby coś wam dzisiaj na ten temat tu napisał... wkońcu to fachura w tej dziedzinie ;-)

A ogrzewanie sprawuje się pięknie. Wiem bo wczoraj palił i wszystko chodziło malinowo ;-)

 

Pozdrowionka i powodzenia w Waszych budowach ;-)

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest prosta przeslemy zdjecia kotlowni wszystko widac jak na dloni oczywiscie pisze to maz bo zona tez nie kuma czaczy ale naprawde jest to proste zwykla kotlownia bez solarow i innych bajerow choc chcialem ale koszt na pelikana- 4 osoby to jakies 12000 tys sam material
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, wnętrza coraz piękniejsze, gratuluję. Izka myslałam o podobnej kolorystyce w salonie! I miałam racje pięknie to wygląda! :D . Czekam z niecierpliwością na resztę. A Ty kofana leż i się nie ruszaj, bo córcia ponad wszystko! Chociaż zdaje sobie sprawę, że ciężko to przychodzi :wink:

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...

Swietny ten wasz domek :D

Mam pytanie ile macie od gornego okna do podbitki dachu? nam wyszlo ok 15cm i martwie sie ze to troche nisko?

Tez zastanawiamy sie zeby wziac kredyt na wykonczenie ale nie wiemy za bardzo ile? a ile wy wzieliscie? i jak to wogole oszacowaliscie ile.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...