Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek agiis ;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agiis, a może wiśnia Prunus cerasus Umbraculifera,

szczepiona na pniu, więc możesz wybrać wysokość jaką chcesz.

Korona ma formę kulistą, nie trzeba jej formować.

Mam takie dwie przed domem, ładne są.

 

tu na zdjęciu w fazie kwitnienia

 

http://www.szkolkarstwo.pl/images/article/2004/02/380/drzewa_07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny, bardzo, bardzo mi pomagacie!

 

i wiśnia i klon jawor zwłaszcza ta odmiana brillantissimum ładne, mam dylemat coraz większy dylemat bo tyyyle mi sie podoba 8) myslałam że te moje warunki mało dzrew spełni i będę musiała wybrac to co akurat sie nada a tu sie okazuje że nada się całkiem sporo. Zadałam pytanie na ogrodniczym, Mirek był tak miły że podał mi nie małą liste i teraz siedzę w necie, szperam oglądam, jest tego trochę, moja lista sie poszerza zamiast zawężać 8) rany chyba tydzień będę myslała, aż cos wymyslę no i nie omieszkam sie pochwalić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo podoba nam sie Wasz dom, mamy do Was pytanie?

 

Zauważylismy ze okap dachu macie nisko nad oknami, ile jest tam cm bo widzisz tak sie sklada ze nam tez chyba tak nisko wyjdzie i chcielismy zapytac czy daje on duzy cien na okno, bo u nas okap bedzie dlugi na 80 cm i chyba nad oknem zostanie tyle miejsca co u Was?

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny, bardzo, bardzo mi pomagacie!

 

i wiśnia i klon jawor zwłaszcza ta odmiana brillantissimum ładne, mam dylemat coraz większy dylemat bo tyyyle mi sie podoba 8) myslałam że te moje warunki mało dzrew spełni i będę musiała wybrac to co akurat sie nada a tu sie okazuje że nada się całkiem sporo. Zadałam pytanie na ogrodniczym, Mirek był tak miły że podał mi nie małą liste i teraz siedzę w necie, szperam oglądam, jest tego trochę, moja lista sie poszerza zamiast zawężać 8) rany chyba tydzień będę myslała, aż cos wymyslę no i nie omieszkam sie pochwalić :lol:

 

I jak, wybralas juz cos? Z listy, ktora stworzyl Mirek polecam klon jesionolistny FLAMINGO. Zakochalam sie w nim w parku w Slupsku, gdzie obsadzono nim calo alejke. Wygladala tak bajecznie, ze kupilam jednego do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmogło mnie angina ropna :( leżę i kwiczę :(

 

madzialenka piękny, dokładam do listy, rany niewiem kiedy sie zdecyduję 8) tyle mi sie podoba....

 

Agata i Łukasz leżę chora w łóżku, więc nie sprawdze Ci teraz ile mamy cm okap, ale jak tylko sie wykuruje to zmierzę ;) myslę że w ogóle nie zacienia nam okna, w każdym razie nigdy nie mieliśmy z tym problemu, nie zwracałam tez jakos specjalnie na to uwagi, muszę sie przypatrzyć, pewnie zależy to tez od pory dnia i pory roku, w końcu promienie padaja pod róznym kątem i z róznej wysokości, chyba nie ma sie tym co jakos specjalnie stresować ;) ale zmierze dla pewności ile mamy cm okazpu, pewnie też koło 80 cm ;)

 

agakz też mi ten głóg się podoba, ale wciąz mam dylemat czy chce piekne drzewko ale wiosną czy bardzo łądne prawie cały rok? bo przewaznie te które pieknie kwitna wiosną są piekne tylko te kilka tygodni kwitnienia a potem gina w tłumie. Im dłużej sie nie moge zdecydować tym bardziej się zastanawiam czy jest sens tak wybrzydzać, w końcu to tylko drzewko? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agiis, mam ten sam dylemat - ładne liście cały sezon czy cudne kwiaty przez miesiąc :roll: ? Ale jeszcze są przecież takie:

http://www.allegro.pl/item439166029_dab_2_3_m_sztuczne_drzewka_ozdoby_kwiaty_palmy.html

:wink: :wink: :wink:

a tak poważnie, to to jest ładne:

http://www.allegro.pl/item446739482_klon_na_nodze_czerwono_listny.html

nie wiem czy już było

 

pozdrawiam grypowo :D

aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agiis!

 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!! Trzymaj się !!!

I coś słodkiego dla Ciebie :D

 

http://www.otofotki.pl/img4/obrazki/bzfb1921497928f.gif

 

http://www.otofotki.pl/img4/obrazki/mkfd847004903f.jpg

 

http://www.otofotki.pl/img4/obrazki/bzfb474277303e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany dziękuję ;) Nelli Sza jestes kochana :lol: ale pyszności. Od razu wyzdrowiałam od samego patrzenia :lol: :lol:

 

dziś byłam na ogródku nawet, posadzić troszke roślinek, nie mogę wyjśc z domu ale po co jest allegro :lol: i przy okazji zmierzyłam Agata i Łukasz mamy 75 cm okapu ;)

 

agakz nieee sztuczne to nie to samo, a dylemat jest nadal, dlaczego nikt nie wymyśli drzewa idealnego? pięknie kwitnacego wiosną, przecudnego latem i najlepiej z jesiennymi przebarwiającymi się liścmi, które jednak nie spadaja na zimę... hehe ale wymysliłam :lol: 8)

w każdym razie moja lista się zawęziła, ale wciąz nie wybrałam tego jednego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziś byłam na ogródku nawet, posadzić troszke roślinek, nie mogę wyjśc z domu ale po co jest allegro :lol: i przy okazji zmierzyłam Agata i Łukasz mamy 75 cm okapu ;)

 

 

dzieki a pytalam jeszcze jak duzo macie nad oknem muru tzn ile jest od gornego poziomu okna do okapu?? z gory dzieki...

a jeszcze jedno jaki macie kat nachylenia dachu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata i Lukasz no tak, jakos chyba nie doczytałam ;) mamy 22 stopnie pochyłu dachu i do okna od podbitki wychodzi mi 12 cm jak mierzyłam, mało jakoś ...

 

madzialenka mam kremowe, dobierałam pod kolor ścian, tam gdzie ściany kremowe makarony kremowe, tam gdzie ściany bordowe makarony bordowe.

Za i przeciw super, ale koncepcja sie zmienia.... wrzuciłam pytanie na forum i Elfir mi zaprojektowała fajny przodzik, który jednak nijak sie ma do koncepcji z drzewami w ogrodzeniu 8) :o chyba będą wieksze zmiany, a musze sie szybko decydować bo jutro o 7.00 rano robotniki kopia mi pod fundament ogrodzenia i zalewamy i potem zaczynamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...