Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek agiis ;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:roll: śliczna córa, domek też!!

 

jedno pytanie odnośnie baterii kuchennej, jakiej to cacko jest firmy? ogólnie jakies namiary, link strony itp z góry dziekuję i serdecznie pozdrawiam

 

Powrót do góry

 

Hehehehe, kiedy jeszcze ta wypowiedź była niezależnym wątkiem, byłam skłonna się założyć, ze to pytanie właśnie do Agaty agiis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Domek jest naprawde sliczny, juz umiescilam go w sobie w specjalnym katalogu by móc czerpać z niego inspiracje :)

No i mam pytanie na temat umywalek w łazience i baterii.

1. jak sparwdzaja sie te umywalki jesli chodzi o gabaryty, czy sądzisz ze moglyby byc wieksze

2. czy baterie nad umywalkami nie sa za wysoko? zastanawiam sie czy myjac rece nie pryskamy woda na około

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję 8)

 

Gratuluję pięknego domku :)

Ja też mam pytanie o pompę ciepła (właściwie to mąż). Co to za firma? Możesz coś dokładniej napisać? No i proszę, napisz, jak się sprawowała ta pompa w zimnie (jaki macie metraż?).

 

Strasznie podoba mi się bateria prysznicowa (ta sufitowa). Cudo. Gratulki :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia być może w Marcinkowicach :), bo kiedyś się tam sprowadzimy :)

 

pompa nasz to IVT, szwedzka, zakupiona w Opolu razem z montażem, firmy nie polecam, odwalili chałe na maksa! Mamy 110 m2 i w zimie było bardzo cieplutko, nawet za bardzo, rachunek za prąd też w normie, jak wiadomo najgorzejpierwszy sezon, mamy więć nadzieję że na tą zime to juz w ogóle będzie ekstra, niskie rachunki, ciepełko w nóżki etc ;) dam znać ;)

więcej o pompach na wymianie doświadczeń w specjalnym wątku pisałam ;)

 

Przezabawne....

U mnie też jakiś "spacerowicz" zrobił kupę w sypialni (jak miałem stan surowy otwarty). Myślę, że to na szczęście... będzie Wam się dobrze mieszkało.

 

mam nadzieję że to na szczęscie ;)

 

:roll: śliczna córa, domek też!!

 

jedno pytanie odnośnie baterii kuchennej, jakiej to cacko jest firmy? ogólnie jakies namiary, link strony itp z góry dziekuję i serdecznie pozdrawiam

 

Powrót do góry

 

jak pisałam wyżej wszystkie baterie mamy z firmy LATORRE

to ich strona: http://www.latorre-spa.it/

maja ciekawy design za naprawde nieduże pieniążki

Polecam!

 

Hej!

Domek jest naprawde sliczny, juz umiescilam go w sobie w specjalnym katalogu by móc czerpać z niego inspiracje :)

No i mam pytanie na temat umywalek w łazience i baterii.

1. jak sparwdzaja sie te umywalki jesli chodzi o gabaryty, czy sądzisz ze moglyby byc wieksze

2. czy baterie nad umywalkami nie sa za wysoko? zastanawiam sie czy myjac rece nie pryskamy woda na około

 

Pozdrawiam

 

umywalki są akurat, nawet trochę za duże powiedziałabym ;)

baterie są za wysoko jednak, faktycznie chlapie... ale za to jak mam myć dupcię Oluski to nie ma żadnego problemu ;) jak w mini wanience ;) :) :)

ale tak poważnie to faktycznmie za wysoko, chlapie i wkurza 8) nastepnym razem umieściłabym baterie niżej albo raczej umywalki ciut wyżej ;) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Piękne wnętrza, śliczna córeczka. My kupujemy właśnie dom od dewelopera, odbiór w grudniu (2 poł.). Stan bez podłóg, łazienek, kuchni, drzwi wewn. i parapetów. Trochę szkoda, że klucze dostaniemy tak póżno, bo właśnie na początek lutego mam termin porodu. Będzie druga córcia, tak jak u Ciebie :D . Pewnie nie zdążymy z robotą na tuż po porodzie. Ale co tam! Jakoś przeżyjemy!

 

Mam pytanie. Właśnie podobne łazienki mi się marzą, łącznie z murowanym prysznicem. Ostatnio naszły mnie wątpliwości co do ciemnego brązu pod prysznicem i przy umywlkach. Czy kafelki nie brudzą się bardzo od mydła? Chcę ładnie, ale też praktycznie, bo nie jestem raczej tytanem jeśli chodzi o sprzątanie. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Właśnie podobne łazienki mi się marzą, łącznie z murowanym prysznicem. Ostatnio naszły mnie wątpliwości co do ciemnego brązu pod prysznicem i przy umywlkach. Czy kafelki nie brudzą się bardzo od mydła? Chcę ładnie, ale też praktycznie, bo nie jestem raczej tytanem jeśli chodzi o sprzątanie. Pozdr.

 

to nie ciemny brąż ;) to grafit, taki szaro-czarny odcień, na zdjęciach chyba kolory przekłamują :-? :-?

kafelki te które mamy nie brudzą się, niewiem od czego to zalezy bo u znajomych podobny odcień bardzo sie brudzi, wszystkie smugi widać, a wiadomo, że ciepły prysznic paruje 8) u nas nie ma tego problemu (uff... na szczęscie, bo tez nie zalioczamy sie do tytanów sprzatania ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dziekujemy ślicznie,

 

 

u nas teraz na etapie kostki ;)

z braku czasu wrzuce tylko kilka, kostka zrobiona, nie mam zdjęc finalnych jeszcze

 

tak wygladał stan prac w piatek:

http://img166.imageshack.us/img166ff/1148/img9264wh9.jpg

http://img92.imageshack.us/img92/7ff702/img9265ud1.jpg

 

a tak w niedzielę ;)

http://img92.imageshack.us/img92/725ff/img9286hj1.jpg

http://img166.imageshack.us/img166/ff6886/img9289oa6.jpg

Edytowane przez agiis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
agiis jak sprawuje się drewniana podbitka?

Czy na zimę się nie rozszerza i faluje?

Domek macie super ,kuchnia ładna kolorki ,dobrze dobrane.

Podobają mi się łazienki ,zsczególnie ta jaśniejsza.Czy w kabinie gdzie jest deszczownia jest dodatkowa słuchawka prysznicowa ?

Jak myjesz kabinę?

 

 

dziekuje,

 

podbitka druga zimę ma przed sobą, w tym roku narazie wysokie temperatury ale w zeszłym to niezłe mrozy były 8) jak narazie wszystko ok, nie zauwazyłam zjawiska rozszerzania, podobnie jak nie kurczyło sie latem, chyba zalezy od wysuszenia drewna, nasze było chyba porządnie przygotowane, albo takie rzeczy wyjda nam dopiero za pare lat ;) zobaczymy ;)

 

w "kabinie: gdzie deszczownica jest dodatkowa słuchawka prysznicowa, narazie niezamonotowana, ale mysle, że to niezbędna rzecz, nie tylko do umycia ale tez spłukania podłogi ;) własnie na dniach montujemy, a kabiny nie ma, jest wnęka prysznicowa, myjemy po prostu kafelki co jakis czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

agiis , pięęęęęęęęęęęęęęęękne wnętrza!!!!!

Fotorelacja zagrzewająca wręcz do budowania własnego domku :D

Kuchnia rewelacyjna. Łazienki również. A zama z córeczką ślicznie wyglądają na tle domku.

Montujcie szybciutko lampki i wrzucajcie postępy z prac. Na pewno będę tu zaglądać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agiis

Podpisuje się pod tym co powiedział Orzeszek. Piękny domek masz, bardzo mi się podobają wnętrza i czekam z niecierpliwoscią na kolejne zdjęcia. :D

 

Zauważyłam, że masz w salonie narożnik Nata a ja właśnie chcę sobie taki sprawić (na razie do mieszkanka) mam więc prośbę, czy możesz powiedzieć jak się sprawuje w użytkowaniu i czyszczeniu? :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzeszku dziekuje bardzo, strasznie miło słuchac miłych słow na temat własnego domku ;) pozdrawiamy i zapraszamy na nasz wątek kiedy najdzie ochota !

 

*asia* dzieki ;) naroznik jest super, szczególnie przy dziecku, non stop nam go czyms Olka umorusa i nie ma z tym problemu bo czyści się świetnie, bo to ekologiczna skóra ;) no i nie żal nikomu jakby cos sie stało :lol: polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo gustownie urzadzone wnetrza.

 

Ciekawie zaaranzowany salon oraz kuchnia.

 

Mam serdeczna prosbe, poprosze o namiary na wykonawce mebli kuchennych. Czy mozesz zdradzic cene Swoich mebli?? Jesli nie na forum to prosze na priv [email protected]

 

 

Bede wdzieczna za info.

 

Pozdrawiam i gratuluje domku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z zaproszenia, wpadamy.. :D I o nowe zdjęcia prosimy!! :D :D

 

bardzo ładne wnętrza! wrzuć jeszcze jakies zdjecia plizz

 

dziekujemy, zdjęcia będą ale jak cos zrobimy nowego, narazie u nas cisza w tej kwestii, brak czasu, praca-dom, praca-dom i tak leci, a zima też nie nastraja choc wyjątkowo "wiosenna" w tyym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...