Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek agiis ;)


Recommended Posts

Bardzo gustownie urzadzone wnetrza.

 

Ciekawie zaaranzowany salon oraz kuchnia.

 

Mam serdeczna prosbe, poprosze o namiary na wykonawce mebli kuchennych. Czy mozesz zdradzic cene Swoich mebli?? Jesli nie na forum to prosze na priv [email protected]

 

 

Bede wdzieczna za info.

 

Pozdrawiam i gratuluje domku!!!!

 

dziekuję bardzo za miłe słowa :D

kuchnia jest z firmy RUST, wykonanie rewelacyjne, narazie wszystko sprawuje się bez zastrzeżeniem, zobaczymy co powiem za pare lat 8) (cene wysłałam na priva)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

*asia* dzieki ;) naroznik jest super, szczególnie przy dziecku, non stop nam go czyms Olka umorusa i nie ma z tym problemu bo czyści się świetnie, bo to ekologiczna skóra ;) no i nie żal nikomu jakby cos sie stało :lol: polecam!

 

Dziękuję Ci za odpowiedź, Twoja opinia utwierdziła mnie w przekonaniu że to dobry wybór i jesteśmy już zdecydowani na ten narożnik :)

 

Pozdrawiam i życzę dalszego i równie efektownego urządzania. Wasze wnętrza naprawdę robią wrażenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym poznać kilka szczegółów, których nie znalazłam w Pani dzienniku. Interesuje mnie metraż domu, czy posiada garaż oraz ile mniej więcej Państwo wydali na jego budowę.

Szukam projektu domu, którego łączny koszt (pod klucz) nie przekroczy 200 tys. zł.

 

nasz dom we wstepnym projekcie miał 106 m2, ale zmieniliśmy trochę ustawienie ścian, przesunelismy tez ściane zewnetrzną, zmniejszając ganek a poszerzając kotłownie i wyszło około 110 m2, garażu nie posiadamy, w projekcie był przewidziany jako osobny budynek, nawiżaujący dachem i zabudową do domu, miała stać za domem, ale na etapie wykańczania zrezygnowalismy z niego, między innymi ze względu na koszty, jak również ze względu niskiej potrzeby posiadania go (na dzień dzisiejszy, niewiadomo czy kiedys nie okaże się że jest niezbędny ;) )

Nie budowaliśmy domu od podstaw, co zreszta widac na załaczonych zdjęciach, kupiliśmy go w stanie surowym, z dachem ale bez stolarki okiennej i drzwiowej,

mniej więcej wydaliśmy na niego do momentu wprowadzenia się 330 tys, mysle jednak, że jest mozliwość wybudowania takiego domu taniej, w naszym przypadku oszczędności mozna by szukać:

- wybudowac samemu stan surowy

- inne ogrzewanie niz pompa ciepła, która jest stosunkowo droga

- niższy standard wykończenia wnętrz (meble kuchenne, biały montaż w łazience, baterie, tanśza terakota i glazura)

- zamienic kilka rzeczy: okna białe, zamiast z kolorem, drzwi kupne w sklepie, zamiast robione na zamówienie u stolarza, podbitka pcv, lub blaszana zamiast drewnianej

- ogrzewanie kaloryferowe, zamiast podłogówki

 

... mysle że nazbierało by sie tego duzo więcej ;) gorzej tylko z własną dyscyplina, bo w miarę wykańczania wnetrz człowiek oglada coraz wiecej rózności i przestaje chciec miec wszystko co najtańsze ;)

zycze powodzenia, na pewno sie uda!!!!

pozdrawiam

Agata

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*asia* dzieki ;) naroznik jest super, szczególnie przy dziecku, non stop nam go czyms Olka umorusa i nie ma z tym problemu bo czyści się świetnie, bo to ekologiczna skóra ;) no i nie żal nikomu jakby cos sie stało :lol: polecam!

 

Dziękuję Ci za odpowiedź, Twoja opinia utwierdziła mnie w przekonaniu że to dobry wybór i jesteśmy już zdecydowani na ten narożnik :)

 

Pozdrawiam i życzę dalszego i równie efektownego urządzania. Wasze wnętrza naprawdę robią wrażenie. :)

 

dziekuje, ciesze sie że mogłam pomóc, żeczę aby wam posłuzył tak dobrze jak nam ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agiis,

 

fajne wnętrza, bardzo mi sie podobają :D

no i oczywiście dziewczyny górą (mam dwie :D )

 

bardzo lubię takie fotorelacje z budowy, widać efekt. szkoda tylko że tak szybko nie można wybudować domku, jak się ogląda zdjęcia :-?

 

pozdrawiam i życzę wszytkiego najlepszego w Waszym domku

 

dziekuje serdecznie,

ja marze o trzech dziewczynkach, tylko niewiem co na to mąż :lol: cztery baby w domu :roll: :lol:

polecam metodę zakup stanu surowego i wykańczanie, szczególnie dla niecierpliwych i tym, którym zależy na czasie, naprawdę w szybkim tempie sie uwinelismy dzięki temu ;)

pozdrawiam gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agiis - ale macie świetny domek - bardzo w moim guście :D

Swietna łazienka, kuchnia i narożnik w salonie !!

Ja też chodziłam z brzuszkiem w czasie budowy i też urodziłam córeczkę :D

Zazdroszczę pompy ciepła - my też o tym myśleliśmy, ale koszta kosmiczne i daliśmy spokój...Teraz mamy piec miałow - ja tam jestem zadowolona, mąż mniej..no musi w nim palić :wink:

 

pozdrawiam serdecznie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agiis - ale macie świetny domek - bardzo w moim guście :D

Swietna łazienka, kuchnia i narożnik w salonie !!

Ja też chodziłam z brzuszkiem w czasie budowy i też urodziłam córeczkę :D

Zazdroszczę pompy ciepła - my też o tym myśleliśmy, ale koszta kosmiczne i daliśmy spokój...Teraz mamy piec miałow - ja tam jestem zadowolona, mąż mniej..no musi w nim palić :wink:

 

pozdrawiam serdecznie !!

 

dziekujemy, faktycznie niezłe wyczucie czasu :lol: ściskamy mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do zachwytów nad Twoim domkiem :D

Czy możesz zdradzić co to za płytki masz w pokojach? Te prostokątne.

No i jeszcze co to za płytki w łazience - te w kolorze ciepłego brązu - prześliczne :D

 

dziekuję bardzo

płytki w pokojach to gres genova z opoczna, chyba kolor krem

a płytki w łazience sypialnianej to tubądzin, seria tajga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ,

 

ja buduję się niedaleko Wrocławia, bardzo podobają mi się Twoje drzwi wew. czy mogłabyś przesłać na priv informacje na temat stolarza i ew. koszt wykonania takich drzwi

 

Edyta

 

wysłałam ;)

dziekuje bardzo, drzwi sama obmyslałam i ledwo wytłumaczyłam stolarzowi o co mi chodzi ;) a teraz zrobił podobnych drzwi całkiem sporo i ma doświadczenie ;)

w razie czego serdecznie zapraszam na ogladanie w realu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agiis prosze napisz jakie są opłaty za prąd za ostatnie miesiące. Czy Wy od razu wiedzieliście że chcecie mieć kolektor poziomy, czy np. nie lepiej było zrobić sondy tzw. odwierty pionowe.

 

teraz nam przyszedł rachunek 600 zł za dwa miesiące, bez sezonu grzewczego płacimy koło 360-380 zł, (no, raz nam wyszło mało bo około 265 za dwa miechy, ale to nie było nas wtedy dłużej w domu), więc wychodzi że w sezonie płacimy za miesiąc grzania 100-120 zł :lol: w poprzedniej zimie wyszło podobnie, mimo, że szybciej się zaczęła ;) ciekawa jestem jak będzie za styczeń/luty 8)

planowaliśmy początkowo odwiert i solanke (bo mała działka nasza) ale to duzo drożej by wyszło, poza tym wyliczyli nam, że jeden odwiert mógłby nie wystraczyć, z za dwa płaci się bardzo bardzo dużo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ,

 

ja buduję się niedaleko Wrocławia, bardzo podobają mi się Twoje drzwi wew. czy mogłabyś przesłać na priv informacje na temat stolarza i ew. koszt wykonania takich drzwi

 

Edyta

 

wysłałam ;)

dziekuje bardzo, drzwi sama obmyslałam i ledwo wytłumaczyłam stolarzowi o co mi chodzi ;) a teraz zrobił podobnych drzwi całkiem sporo i ma doświadczenie ;)

w razie czego serdecznie zapraszam na ogladanie w realu ;)

 

Agiis

 

Dzieki otrzymałam wiadomość , czekam na telefon

odpisałam Ci na priv ale coś nie tak jest z moją skrzynką bo wiadomości zostaje jako nie wysłane.

My mamy otwory pod drzwi niestandartowe ale myslę, że stolarz sobie poradzi

 

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję gustownego doboru mebli oraz wytworzenia zadziwiającego klimatu :wink: jedyną rzeczą którą bym zmieniła jest położenie deski parkietowej na podłogach. ... może dlatego że od 10-ciu lat mieszkam w domu gdzie są same płytki z racji ogrzewania podłogowego.. nie ma to jednak jak prawdziwe drewno pod stopami..

 

Ale reszta to mistrzostwo :) jeszcze raz gratuluję !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...