Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój Neptunek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety zdjęć przed urlopem nie będzie, bo dopiero dziś kończą tynkować. Sławek ze swoim ojcem przykręcają dechy, ale też jeszcze sporo przed nimi. Fajnie to wygląda, ale pokażę Wam jak już będzie skończone.

Jutro uciekam, zostawiam Was na 2 tygodnie. Mam nadzieję, że uda nam się trochę poprażyć na plaży, ale najważniejsze to wypocząć.

Wracam 2 sierpnia i na prawie cały sierpień zostaję bez Dziewczynek.

Pozdrawiam wszystkich i do miłego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Wszystko co dobre to się szybko kończy:(

Wróciłam do Wawki w zeszły wtorek. Pogoda niestety była taka sobie, ale chociaż wypoczęliśmy, wyspaliśmy się i najedliśmy się gofrów:) Potem oprałam, wyprasowałam i przepakowałam Dziewczynki i w piątek wywiozłam razem z babcią na działkę na Mazury.

Teraz w domu cisza, spokój ale jakoś tak pusto i dziwnie.

Ogrodzenie nadal nie skończone. Może w przyszły weekend uda nam się pomalować dechy, to wkleję fotki>

Idę zobaczyć co u Was słychać:)

DSC07463.jpg

DSC07550.jpg

DSCN0656.jpg

DSC07573.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu Aniu i Arniczko :)

 

Było rzeczywiście fajnie i leniwie. Tego mi było potrzeba:)

Dominiczka rośnie jak na drożdżach, jest śliczna i kochana. Gada jak najęta:)

Wiktorynka też ostatnio bardzo się zmienia, zaczyna dojrzewać. Mam nadzieję, że przejdzie to w miarę bezboleśnie. Niestety pokrywa się to w czasie z rozpoczęciem 4 klasy, która też pewnie będzie dla niej trudna. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...