Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Adriana" dom Edyty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 389
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Edytko,

 

Wpadłam do ciebie z odwiedzinami. Bardzo podoba mi sie twój domek i jego otoczenie. A najbardziej to zazdroszczę ci tej masy kamieni. Żebyś ty wiedziała ile ja kilometrów przejechałam,żeby zebrać moją marną kupkę "kamyczków" :(

 

A na marginesie też mam małą strojnisię w domu. Ma na imię Julka i ma 4 i pół roku.

 

Pozdrawiam,

Alunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj! widze, że masz podobne drzwi do moich. Czy są one firmy Włoszczowa? Moje drzwi mają kolor- dzika grusza/calvados. Przyznaje, że troche żałuje że zamówiłam taki kolor, no ale cóż, teraz nic się już nie da zrobić.

Ostatnio zaczełam zastanawiac się nad kolorem kafli w łazience i tu pojawił sie problem... Całe życie marzyłam o łazience w kolorach wenge, ale nie jestem do konca przekonana, czy wystrój łazienki, nie bedzie gryzł sie z kolorem drzwi. Czy mogłabyś zrobić zdjęcia swojej łazienki, tak aby było widać drzwi?

 

Podaje link do swojego wątku, w ktorym opisuje swoje zmagania z remontem, a przede wszystkim drzwiami... Może miałabyś jakieś uwagi, propozycje, porady... Zapraszam! http://forum.muratordom.pl/rozterki-remontowe-co-zrobic-by-uniknac-katastrofy,t143692.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj madzia

Moje drzwi to DRE kolor calvados, tylko tak mi się wydaje że jest ciemniejszy od twoich.

Włoszczowę miałam w poprzednim mieszkanku w bloku i przyznam, że były duzo lepsze jakościowo od DRE.

 

Łazienke też mam beżowo - brązową a drzwi calvados, ale jakoś przestałam zwracac uwagę na tę róznicę, trzeba sie przyzwyczaić :wink:

 

http://images26.fotosik.pl/296/b825f37f5dbde1e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za zdjęcia!

Czy mając podobne drzwi do moich byłabyś w stanie doradzić, oczywiscie tak mniej więcej, jaki kolor garderoby w przedpokoju pasowałby do tych drzwi? chciałabym aby kolor był zbliżony, jednak żeby bardziej wchodził w brąz niż pomarańcz. W tym linku jest jedno zdjęcie garderoby- to ta czarno-brązowa.

http://www.voila.pl/136/n3o17/

myślałam o kolorze średni dąb, jasny orzech, czeresnia...

Co o tym myślisz?

 

czy mogłabyś napisać jaki kolor mają twoje meble w łazience? Oraz czy pamiętasz firme swoich kafelków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci, ze u ciebie bardzo ładnie wygladają te drzwi. Może to dlatego, że twój kolor jest troszke ciemniejszy od mojego.

Nie wiem również czy zdjęć nie robilam z lampa błyskową, przez to kolor jest bardziej intesywny.

może masz jakies pomysły jak ujarzmić taki calvados? Tzn. co zrobić aby go troszkę ugasić. Wydaje mi się, ze drzwi lepiej wyglądają z ciepłymi kolorami (np. beżami) , bo przy zimnych, jakby całe to ciepło koncentruje się tylko na drzwiach, podkreślając intensywnośc koloru. A ty jak sądzisz? Czy brązowe, oliwkowe ściany też pasują?

może miałabyś jakiś pomysł na łazienke przy takich drzwiach. chciałam coś z wenge, ale przy tych drzwiach chyba dobrze byłoby również wprowadzić troche pomarańczy. co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście podobaja sie beże, brązy, oliwki. Przy Twoich drzwiach takie kolory by pasowały i stworzyły pewną harmonie (tak mi sie wydaje :wink: )

Ja chciałam dodac we wnętrzu jakis kolor pasujący do drzwi i wybrałam tył i boki ściany kominkowej (kominek "wolnostojący") na środku, w kolorze jasnego brązu wpadającego w cynamon, moim skromnym zdaniem komponuje sie świetnie.

 

A jesli chodzi o łazienkę to zobacz glazurę pilch madera

http://www.pilch.pl/plytki/madera_samba.html

 

Mój brat ma taka u siebie (pomagałam im wybierać :D ) i wygląda super.

On ma same beże i wenge z taka mozaiką

 

http://www.pilch.pl/img/plytki/madera/popup/samba/l09.jpg

a podłoga pomarańcz z tej samej serii

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, czy w poprzednim mieszkaniu miałaś rownież dzrwi w kolorze calvados z Włoszczowej? Jeśli tak, to moze wkleisz zdjęcie?

Przepraszam, że tak cię mecze z tymi drzwiami, ale u mnie ten kolor to był "wypadek przy pracy" i teraz szukam inspiracji, aby dopasować mieszkanie do koloru drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, bardzo ładnie urządzone wnętrza. Ale ja wyrażam przekonanie, że buduję to, na co mnie stać. Najważniejsze aby wybudowany dom urządzić ze smakiem w miarę swoich możliwości, aby czuć się w nim swojo. W końcu budujemy dla siebie, hehehehe.

I właśnie Twój domek przypomina mi takie gniazdko, przytulne, ciepłe i rodzinne.

 

Pozdrawiam

Mróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...