Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Adriana" dom Edyty


Recommended Posts

Witajcie

małgosiu0023 dziękuję za słowa uznania

DarioAS róża jakaś byle jaka bo jeszcze nie zakwitła, ale ma juz bardzo dużo pąków, jak będą kwiatki to obiecuję, że pokazę, a makai nie mam pojęcie skąd się u mnie wzięły... :roll:

aluba wykuszu chyba nie przesuwaliśmy, tylko poszerzyliśmy, teraz nie zrobiłabym tego tarasu od tej strony, ponieważ mam tam zbyt blisko sąsiada i w sumie w ogóle nie wychodzimy na niego.

Tolu, dzięki... z twych ust słowa pochwały to najlepsza nagroda

chociaż na razie u nas i tak jeszcze nic nie widać, chciałoby sie od razu mieśc taki ogród jak Twój...Ach marzenia...

A huśtawka czeka... i zapraszam ... tak zupełnie serio, jak będziesz w pobliżu to wpadaj, zreszta jak będziesz nieco dalej to tez zapraszam :D

magpie101 altanke robi mój maż z moim tatą, robią powolutku bo jest to zajęcie po pracy, inne obowiązki trochę przeciągają termin zakończenia, ale juz jest na wykończeniu, teraz zostało już położenie gontu (najpierw zreszta trzeba go zakupić) jak na razie to zapłacę tylko za gont, reszta roboty przy altance to prawie za darmoszkę, a wyszła naprawdę niczego sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 389
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witajcie :D :D :D

Dawno sie nie odzywałam, ale jak zwykle odwiedzałam Was, a do siebie to nawet nie zaglądałam, bo i po co jak nic tu sie nie dzieję, ale musze się pochawalić. Otóż juz prawie mamy zrobiony taras, jest do zrobienia jeszcze parę drobnostek, ale już coś widać.

 

Płyty tarasowe semmelrock + drewno

 

 

http://images37.fotosik.pl/176/c50451a0d3d6ebd9.jpg

 

http://images46.fotosik.pl/180/c904e6616a588ae1.jpg

 

http://images37.fotosik.pl/176/5364adaae14098ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, fajnie że taras Ci się podoba, my też mieszkaliśmy prawie 3 lata z betonowym tarasem. Drewno to jest jakieś zwykłe, nawet za bardzo nie wpłynęło na cenę tarasu, tylko oleje i impregnaty jakieś lepsze, robił to sam mój mąż. Płaty tarasowe semmelrock kupiłam z 50 % rabatem (z konkursu tarasowego, o którym pisałam wcześniej).

 

Aga, dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, napisz, proszę, jak się nazywają drzewa na działce sąsiada, z ktorej robilaś zdjęcia swojego domku. Wydaje mi się, że to sosny, ale może znasz (lub sąsiad) ich dokładną nazwę.

 

A Twoj domek jest prześliczny! Masz głowę do zdjęć "drugiego planu", tzn. takich, na których to, co jest na drugim planie, jest ważniejsze, niż to, co na pierwszym (patrz wyżej: zdjęcia z makami i z trawą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, wielkie brawa Małżonkowi się należą.

Twój taras to moje niespełnione marzenie, na poziomie gruntu, bez schodów.

I to połączenie kamienia z drewnem, super pomysł i realizacja i efekt.

Nasza forumowa Joola ma podobne rozwiązanie, widziałam w realu i też bardzo mi się podobało.

I teraz leżak na tym tarasie, sosny pachnące żywicą wokół, żyć nie umierać :D

Jak ja bym chciała, by u moich sąsiadów rosły takie sosny...ech, pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, kiedyś jak sobie myślałam jak będzie wyglądał mój taras, to od samego początku spodobał mi się taras Jooli (właśnie ten o którym piszesz).

JAk na razie jest fajnie, wygląda ładnie, ale człowiek nigdy nie docenia tego co ma :roll: JA osobiście wolalabym taras ciut wyżej, czyli... jak u Ciebie :wink:

A sosenki sąsiada sa super, u nas też kilka zostawiliśmy, tam rosna sobie maślaki, poziomki,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...