Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Adriana" dom Edyty


Recommended Posts

Cześć Edytka, no nareszcie reaktywacja Twojego dziennika :) altanka po prostu super, ogród piękny, dziewczynki na pewno sie nie nudzą tyle atrakcji mają :)

a Ty wklejaj jak najwięcej tych cudów swoich bo wiesz,, że dla mnie to nieocenione źródło inspiracji wszelakich :) pozdrawiam gorąco i buziaki serdeczne przesyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 389
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edyto a ja mam prośbę. Przyglądam się obróbce balkonu na wykuszu. Macie równo ze scianą? Tylko rynna tam jest? Czy mogę prosić nieśmiało o zdjecie z bliska? U mnie wypuściliśmy kilkanaście cm ale u brata męża zrobili na równo wylewkę i teraz myślą jak to wykończyć. Pomogłyby nam takie zdjecia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka...tak wracając do tej altanki to szanowny małż taki zdolny czy kupiliście gotową? jak się ją mocuje do ziemi żeby nie pofrunęła? pytam bo kilka dni temu jak te wichury były to dwie budowy od naszej pofrunął garaż blaszany i u sąsiadki na płocie się zatrzymał....więc teraz przezornie....interesują mnie tematy, o których kiedyś bym nie pomyślała...:))))) trzeba zalewać jakieś fundamenciki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majland, wczoraj lało i dzis rano tez zdjęcia zrobię jak sie rozpogodzi, OK?!

 

Beatko

Altankę mąż robił sam, jestem z niego dumna :) do tego sam zrobił projekt i wyszła naprawdę bardzo zgrabna, fundamenty chyba zalewał (tak mi się wydaje;)

Wydawało mi sie, że taka altanka jest niepotrzeba, ale jak juz jest to miło posiedzieć wśród zieleni i zapachów ogrodu, lasu i wszystkiego wkoło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich a szczegolnie Ciebie Edytko, to moj pierwszy post ale musialam sie zarejestrowac zeby Ci napisac ze dom masz cudny, marzenie! My tez mamy zamiar zaczynac na nastepne wakacje budowe bo narazie to czekamy na coreczke (9miesiac ciazy) :) jestem zachwycona Twoim gniazdkiem, szczegolnie wnetrzem, pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...