Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Adriana" dom Edyty


Recommended Posts

Witam!

 

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Twoje fotki. Chodzi za mną jasny gres w połączeniu z dębowymi schodami ale jakoś tego nie mogłam sobie wyobrazić myślałam, że to nie będzie pasowało a teraz już wiem, że to połączenie świetnie wygląda. I już mam koncepcję dzięki Tobie.

Domek super pozdrawiam Iza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 389
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam gorąco, Bobowa i Aga

Przytulnie to raczej jest, i na kawkę tez zapraszam!!!

Zdjęcia i wymiary kuchni i firanek zrobie wieczorkiem jak wrócę z pracy

 

A jesli chodzi o gres, to mam różne zdania. Chyba więcej jest plusów. Np. nie widać śmieci (oprócz dużych okruszków), podłoga nawet jak jest zakurzona to sie błyszczy i sprawia wrażenie czystej (powiedzmy :wink: ), żadnych plam jak na razie nie ma, mieszkamy juz ponad rok.

A minusy:

My mamy jasminowa fugę i nie impregnowaliśmy jej, więc jest juz lekko zabrudzona.

 

Dzięki za informację o gresie i czekam do wieczorka

Pozdrawiam :lol:

 

Ja też czekam do wieczorka na zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek Śliczny! :p Bardzo przytulny i kolory ciepłe, które uwielbiam.

Edytko Kozłowska powiedz mi proszę co to za kolor tych mebli w kuchni... chcę też zrobić u siebie zabudowane sprzęty AGD i mebelki pod sam sufit, a u Ciebie jest na czym "wzrok zawiesić". Czy są dębowe jak schody i drzwi o ile się nie myle??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - Żona Facia

No w końcu zrobiłam te firanki, ale na zdjęciu jakoś dobrze ich nie widać, na jednych sa zbyt żółte, a na tych w jadalni zbyt białe, w rzeczywistości to takie ecru. Okno w kuchni ma szerokość 155 cm, a karnisz 2,05, ale firanki zamawiałam u takiego speca, który sam wie gdzie i jak przyczepić żeby było dobrze.

Acha, jeszcze płytki, te białawe podłużne to light ivory (tak mam napisane na fakturze) a ten wstawiony pasek z mozaiki to mediterraneo poli gold.

 

http://images31.fotosik.pl/124/a7a98f29ffc1ed07med.jpg

 

http://images33.fotosik.pl/124/8329bf06b5d6e400med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...