Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: ceramika łazienkowa, umywalka, kabina, miska: opinie, uwagi, modele,


Mirabelka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam,

ładnie wygląda, jest tani, tylko mnie już szlag trafia bo drugi raz w ciągu 5 lat musiałem zatrudniać speca do wymiany bebechów w kompakcie. Nie wiem czy to słaby materiał czy w moim rejonie jest taka wredna woda, ale idą jakieś uszczelki czy coś i ustrojstwo zaczyna puszczać wodę.

 

pozdro...

 

chrom`ek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
witam,

ładnie wygląda, jest tani, tylko mnie już szlag trafia bo drugi raz w ciągu 5 lat musiałem zatrudniać speca do wymiany bebechów w kompakcie. Nie wiem czy to słaby materiał czy w moim rejonie jest taka wredna woda, ale idą jakieś uszczelki czy coś i ustrojstwo zaczyna puszczać wodę.

 

pozdro...

 

chrom`ek

 

 

 

Znam ten ból... To chyba jednak wada firmowa ;)

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kompakcie można "zbić" cenę jedynie wkładając tani mechanizm, kg wypalenia gliny z której jest kompakt kosztuje tyle samo prz kompakci9e za 300 PLN co za 3000 PLN istotna róznica tkwi w jakości mechanizmu któreko wartość przy tanich kompaktach może prze3kraczać nawet 70% ceny całego produktu, i mamy odpowiedź dla czego cieknie.

już to kiedyś pisałem:

namber łan to Koło i Roca (w kolejności alfabetycznej),

namber tu:cersanit, i dopiero cała reszta (oczywiście z "Polskich" producentów),

najprawdopodobniej pisząc o Roce Polski producent wywołam burzę ale jestem w stanie obronić tę tezę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Argumenty????

Czy jeżeli twierdzisz że volksvagen jest lepszy od malucha to musisz przedstawiac argumenty? chociaz faktem jest ze to samochod i to samochod.

 

 

Zapytałem o argumenty, bo porównanie cersanitu z geberitem nie jest dla mnie takie oczywiste jak volkswagena z maluchem.

W marketach jest wiecej szajsowatych stelaży, gorszych od wspomnianego w temacie cersanitu. Nie neguje lepszej jakości geberita i grohe, ciekaw jestem co takiego w twoich oczach dyskwalifikuje cersanit aqua- z wywiadu, który poczyniłem przed zakupem wynikało, że jest to przyzwoity jakościowo produkt za nieduże pieniądze. Nie kupiłem żadnego najtańszego chińskiego cuda, bo bałbym się ewentualnych problemów przy montażu, a tym bardziej późniejszych ewentualnych usterek. Cersanit zamontowałem sam bez najmniejszego problemu, dotychczas działa jak należy, jestem więc zadowolony z zakupu.

Powtórzę:

może podasz jakieś uzasadnienienie swojej opinii dla konkretnego przypadku poruszonego w temacie?

Czekam niecierpliwie, jeśli uznam że trzeba, to może uda mi sie jeszcze wytargać ze ściany mój zamontowany stelaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
Planuję zakup kabiny prysznicowej Cersanitu - CARMEN Silver. Zastanawiam się czy zastosowane tam rolki nie okażą się problemem po jakimś czasie. Czy ktoś z was ma doświadczenia z kabinami na rolkach Cersanitu? Widziałem też podobne kabiny firmy Deante i Sanplastu (Vera i Aspira). Którego producenta z wymienionych warto wybrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadamy carmen i jeszcze inną cersanitu też na rolkach. w prawdzie od kilku miesięcy i są jeszcze słabo użytkowane, (jedna w ogóle) bo jeszcze nie mieszkamy. z rolkami nie ma problemu, ta kabina ma wypinane drzwiczki więc można je odpiąć i przeczyścić rolki, łącznie z dokładnym wyczyszczeniem prowadnic - robiłam to już kilka razy. jak dotąd wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...