Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CERSANIT: ceramika łazienkowa, umywalka, kabina, miska: opinie, uwagi, modele,


Mirabelka

Recommended Posts

Witam!

kompletuję właśnie łazienki, czy ktoś ma może umywalkę nablatową alfa lub gamma z cersamitu i może zamieścić zdjęcie (wmontowanej bo brak jest zdjęć i aranżacji na necie, a chciałabym zobaczyc jak ona wyglada i sie komponuje) lub uwagi na temat uzytkowania

dziękuję :)

pozdrawiam

 

ja będę miała ale dopiero pod koniec lipca więc pewnie będzie za późno. Widziałam obie w sklepie w aranżacji i obie wyglądają fajnie- myślę że to dobry wybór :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Witam,

 

Mam miskę Cersanit Libra, do tego kupiłam deskę z tej samej serii. Po zamontowaniu okazało się, że między deską a miską jest dosyć duża szpara (widoczna na zdjęciu poniżej). Nie wiem, czy deska została źle zamontowana, czy tak to ma być. Dodam, że po zdjęciu tych gumek ochronnych deska ładnie przylega do muszli, no ale wiadomo, że gumek lepiej nie zdejmować. Czy ktoś z Was ma może taki zestaw? Jak to u Was wygląda?

 

http://images49.fotosik.pl/317/8d775294a31e6df0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki zestaw i u mnie też jest taka szpara. Dodatkowo deska jest jakby za krótka w sosunku do miski. Genralnie wygląda to u mnie podobnie jak u Ciebie na fotce, więc chyba ten model tak ma.

W kibelku obok mam zestaw Kolo i tam deska tak nie odstaje, ale za to coś jest krzywe - nie udało mi się tak ustawić całego zestawu, żeby deska przylegała do miski wszystkimi czterema gumkami - jedna gumka zawsze jest w powietrzu...

Ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elcia, mam WC model Iryda i na początku też miałam tak zamontowaną deskę, że odstawała jak Twoja. Strasznie mnie to wkurzało i sama zaczęłam coś kombinować z tymi śrubami, którymi jest przykręcona. Było to rok temu, więc dokładnie Ci teraz nie powiem ale te śruby były jakoś źle ustawione i wyobraź sobie,że sama to naprawiłam! Skoro u mnie się dało to u Ciebie też na pewna da się skorygować. Życzę powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te śruby jakby za mocno trzymały deskę i unosiła się do góry. Gumek spod spodu nie wyjmowałam. Producent desek jest ten sam więc i gumki może są takie same. U mnie gumki mają takie dzióbki, które muszą wejść do muszli od wewnętrznego kraja góry. Jeżeli deska nie leży we właściwej pozycji to dzióbek leży na brzegu muszli i wtedy odstaje. U mnie też deska nie dochodzi całkiem do przodu muszli ale to mi akurat nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
a słyszeliście może o pracy w Cersanicie? wiem, że trochę zbaczam z tematu, ale też akurat remontuję łazienkę i tak pomyślałem a co gdyby ... :) widziałem te opinie ale nie wiem czy to prawda... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,5053 dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...