Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika wykończeń... JoShi


Żelka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 347
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja również przyłączam się do zachwytow nad płotkiem i całą resztą!!! Ja gdybym miala dynamit i kasę...to prozpizdrzylabym mój obecny płot dynamitem, a za kasę postawila inne cudo!!!Tak to jest jak pośpiech goni!!! Babole powstają :cry: Wykończeniowka , to fajny etap!!!!I wbrew wszystkim i wszystkiemu, żeby tak od razu, całościowo, śmiem twierdzić że trakie sukcesywne wykańczanie ,dopieszczanie MA SENS!!!!Pewnie że chciałoby się już, teraz, zaraz, ale kasa nie Perz, sama się nie "urodzi" ale za to jaka frajda na najbliższy czas?! :lol: Ja ostatnio siedzialam z godzinę przed pralką ( nową) i podziwiałam jej pracę!!! Pralka, jak pralka, to w lewo, to w prawo, niby tak samo....ALE CAŁKIEM INACZEJ....

Życzę powodzenia i zazdraszczam " zaradności mężowej!!!!" Też bym tak chciała....I tylko bym paliuchem pokazywała następne zlecenia!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się mięszy białym piaskowym i żółtawym.

No, wlasnie JoShi, czy ja to gdzies o Twoim domku czytalam, ze chcesz takie kolory, a opaska miala byc jak dach-ciemna ale teraz myslisz o jasnej...

Mi juz sie wszystko kreci i nie wiem gdzie, co i o kim czytalam... :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wlasnie JoShi, czy ja to gdzies o Twoim domku czytalam, ze chcesz takie kolory, a opaska miala byc jak dach-ciemna ale teraz myslisz o jasnej...

Nie... to nie ja... ;) Co do opaski jeszcze nie mam scisle sprecyzowanej koncepcji. Zastanawiam sie nad nieregularnym kamieniem (granit lub piaskowiec), ale nie potrafię sobie wyobrazic jak to bedzie wyglądać i czy będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Poza suuuuuuper ogrodzeniem najbardziej podoba mi się profesjonalna żółwiownica... jest świetna. A propos wkopywania się żółwi. Moi znajomi stali się właścicielami małego żółwika greckiego. Wylazł spod ziemi u nich na działce :o choć nikt tam żółwi nie sadził :o uniknął cudem zjedzenia przez psa :):) ALe teraz ma się dobrze :) Na pewno byłby dumny jak diabli z takiej żółwiownicy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...