Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika wykończeń... JoShi


Żelka

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 347
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
Fajnie, że udało sie wstawic Wam te okna. Cieszę sie także, ze skończyły się problemy zwiazane z pracą i finansami. Odrazu widać postępy prac :lol:

Postępy prac związane są równiez z tym, że zrobiliśmy mały bankowy szacher macher i przenieśliśmy kredyt do innego banku i na korzystniejszych warunkach nieco go tylko podbijając, żeby uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki na to właśnie wykończenie. Teraz musimy się śpieszyć, bo mamy na głowie harmonogram :)

 

 

Kurcze, sporo tych okien dachowych macie :roll:

Nooo.. Taki projekt. Wcale nie żałuję i cieszę się, że nie dałam sobie wmówić, że jest ich za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam że spodziewacie sie dzidziusia :o Gratulacje wielkie!!!! :lol: :lol: Świetna nownia :lol:

 

Z tym ogrodzeniem to Was rozumię. Ja mam cichych sąsiadów ale za to mają bałagan okropny. Problem mam wielki bo tez bym się chętnie odgrodziła wysokim płotem. Jednak dzieli nas jeszcze wąska działka dojazdowa trzecich właścicieli więc nie mam wpływu na ich ogrodzenie :roll:

Wyższy płot będzie u was dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
/Na razie łapiemy oddech po emocjach i wydatkach związanych z elewacją. Później wrócimy do spiżarki (podłoga tam jeszcze została) ale wcześniej chyba Ryś się rzuci na okładanie poddasza weną (skoro po kominach już się nie leje ;) ). Spiżarka nie zając nie ucieknie a chwilowo są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że dzidźka w drodze :D Będziemy kolejnej ciąży forumowej kibicowali :D GRATULACJE!!!

 

Bardzo prosiłabym o kolejne zdjęcia podbitki, szczególnie jak została wykonana - etapy prac. Albo chociaż opis słowny, bo nigdy tego nie widziałam :roll:

Pisałaś o jakiś stelażach....Jak to wygląda, jak to się robi?

 

Bo chyba dobrze zrozumiałam, że Twoja podbitka jest tynkowana? A mi bardzo się coś takiego podoba....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...